Jump to content


Photo

Ubijen Ratko Djokic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#31 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 10 May 2003 - 06:50

Ponekad imam osjecaj da ti explorer pogresno prenosi. Ako nije do njega...

Dragi Milovane,

Ako se recimo dva mladica upute u sred bijela dana i pocnu bezobzirno ( meci prolaze kroz obliznju skolu ) da pucaju na covjeka koji se setao ( pazi, taj covjek nema oruzije ) o cemu se govori:

a.) obracunu
b.) ubistvu

#32 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 11 May 2003 - 04:11

Koliko ja znam, pokojni Ratko nije ulazio u fabriku ili na radno mjesto, tako da nijesu imali izbora ili u setnji, ili u nekom kaficu.
U pravu si , bilo je ubistvo.
Sto rece Haris 1992 god, kada se vratio iz Sarajeva. "TAMO SE NAGOLIMALO,BREZOBRAZNIH GANGESTERA".

#33 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 11 May 2003 - 04:26

Hej, Milovane, hoces (jednu!) napolitanku s limunom :lol: :lol: :lol:

#34 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 11 May 2003 - 04:54

Jeli to ona sto je Kinik drzao prljavim prstima od cimenta, koju je dobio kao milostinju, na sluzbi u JNA za nekog od bivsih Budzovana, transport i nosenje cimenta sa Kinikom kao fizickim radnikom.

#35 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 11 May 2003 - 05:03

Ma ne, to je druga, svakom po jedna (!). Mozda ti volis limun

#36 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 11 May 2003 - 06:42

Ako je riba , freska i prva klasa, moze i bez limuna.

#37 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 11 May 2003 - 12:25

Vidi se sta je pravo musko. Sve moze. Nema necu.

#38 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 12 May 2003 - 10:23

Perkos!
Smatram sebe za iskrenog i postenog covjeka, ima samo jedan covjek Crnogorac koji moze da tvrdi da mi je prijatelj, posteno je radio u mojoj firmi dugo godina, moji prijatelji nijesu Crnogorci, nego Hasan i Branka, Zlatko i Dragana, Jovan i Anetta, Toni i Jadranka, svi sa prostora bivse SFRJ.
Toga covjeka koji tvrdi da je moj ortak, sreo sam dva tri puta, za svojih 33godine boravka u Dansku, po max. 5 min, u vezi sa nekom satelitskom antenom, razgovarao dva tri puta u vezi sa signalom i stelovanjem te antene, moje politicko i njegovo gledanje na zbivanja u nasoj domovini su dvije opcije, koje nikad ne mogu da se usaglase o bilo cemu.
Perkos, zamolio bih te da imas vise povjerenja u moje tvrdnje, optuzivan sam za nepismenost za neznanje i uvijek sam priznao svoj grijeh, ali optuzbu da sam neiskren, dozivljavam kao licnu uvredu.
                                                                                ---------------------------
Izvinjavam se moderatoru i ucesnicima zbog promasene teme.

Vidiš Milovane da se može sasvim slučajno biti u društvu ljudi za koje se tvrdi da su krimosi!

#39 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 12 May 2003 - 15:20




Perkos!
Smatram sebe za iskrenog i postenog covjeka, ima samo jedan covjek Crnogorac koji moze da tvrdi da mi je prijatelj, posteno je radio u mojoj firmi dugo godina, moji prijatelji nijesu Crnogorci, nego Hasan i Branka, Zlatko i Dragana, Jovan i Anetta, Toni i Jadranka, svi sa prostora bivse SFRJ.
Toga covjeka koji tvrdi da je moj ortak, sreo sam dva tri puta, za svojih 33godine boravka u Dansku, po max. 5 min, u vezi sa nekom satelitskom antenom, razgovarao dva tri puta u vezi sa signalom i stelovanjem te antene, moje politicko i njegovo gledanje na zbivanja u nasoj domovini su dvije opcije, koje nikad ne mogu da se usaglase o bilo cemu.
Perkos, zamolio bih te da imas vise povjerenja u moje tvrdnje, optuzivan sam za nepismenost za neznanje i uvijek sam priznao svoj grijeh, ali optuzbu da sam neiskren, dozivljavam kao licnu uvredu.
                                                                                ---------------------------
Izvinjavam se moderatoru i ucesnicima zbog promasene teme.

Vidiš Milovane da se može sasvim slučajno biti u društvu ljudi za koje se tvrdi da su krimosi!

Ja ne tvrdim NISTA, nijesam zainteresovan za zestoke momke, jedino mi smetaju kada naoruzani sa popom Ristom, skrnave Manastir na sred Cetinja.
Daleko mi se od kuce popisali, sto zborase moj, djed.

#40 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 12 May 2003 - 16:47

Ja ne tvrdim NISTA, nijesam zainteresovan za zestoke momke...

Eto ti ga sad ! Cas te interesuju, cas ne interesuju...

#41 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 12 May 2003 - 17:47

Vala me iscijediste ka LIMUN, na ovu temu, Crnogorac ako si 100%, jesi li bio ravnodusan prema Arkanu sa automatom , pred Manastirom Cetinjskijem.
Na koju stranu automata su tvoje emocije, do kundaka ili ispred cijevi, koja je uperena na omladinu Crnogorsku, da tebe nije opa ,taj procenat, pa nam se lazno prdstavljas da si 100%.
Ako si 100% za zestoke momke, ja ti stvarno , ne mogu biti od koristi.

#42 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 12 May 2003 - 18:07

Ha,ha,ha. Jos nam hvali Kinik sa zacinom "C" :lol:




P.S. Milovane,

Moram li ja biti na bilo ciju stranu ako se ne radujem ili ne odobravam neciju smrt?

#43 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 12 May 2003 - 18:15

Nit se radujem, niti odobravam, ali se mnogo ne zabrinjavam, ako su zestoki sto ne pobijede SMRT, i Ahil je ima petu.