Jump to content


Photo
- - - - -

Kladionica za SP


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
262 replies to this topic

#226 lary ptica

lary ptica
  • Members
  • 696 posts

Posted 04 September 2010 - 20:45

U RS se moglo naci i +/-150.5

#227 Poaro

Poaro
  • Members
  • 2,772 posts

Posted 05 September 2010 - 00:27

Bogami! Ako bude ovo za dve i više trojki na sledećoj utakmici ja ću da ispratim...


Ovo za Novicu je bilo iz domena "slobodne igre", pa ce verovatno i na sledecoj utakmici moci da se dobije kvota za tako nesto.

Uh, malopre mi ode drugar sa kojim sam zajedno gledao utakmicu plačući. Drži kladionicu, a neki lik mu igrao 5.000e na minus koševe :) Jbt, taj ima mooda kao Rašić...


Pa i taj tvoj ortak ima mooda kad je primio tu opkladu; jednostavno i kladionice se klade na taj nacin. Kad je primio tu opkladu, kao da je stavio 4000(ili malo vise) na plus koseve, zar ne?

#228 CRNO BELI SVET

CRNO BELI SVET
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 05 September 2010 - 10:50

Verujem da će imati 4,5 izgrađenih pozicija za tri iza kapice, mogao bi da ubaci barem dve...
Tako da sam ja uzeo igru:

Novica Veličković postiže dve i više trojki na meču.
Kvota 3.5 kladionica meridian


Pratim sa crvenom... :twak:

-_- :twak: :twak:
Al sam osetio, aj što nije dao nijednu, nego što nijednom nije pokušao... :)

#229 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 05 September 2010 - 10:54

:twak: :twak: :twak:
Al sam osetio, aj što nije dao nijednu, nego što nijednom nije pokušao... -_-


Provalio sam ja da ti namerno dajes ljudima pogresne savete kako bi tvoja kladionica sto vise zaradila.... :) :twak:

#230 CRNO BELI SVET

CRNO BELI SVET
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 05 September 2010 - 11:24

Provalio sam ja da ti namerno dajes ljudima pogresne savete kako bi tvoja kladionica sto vise zaradila.... :) :twak:


-_-

Da je sreće pa da to što predložim i sam ne odigram...

Nego za danas, šta mislite o:

Slovenija-Australija 2H (-5.5)
Turska-Francuska 2H (-8.5)

???

#231 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 05 September 2010 - 12:14

Meni je u oči upala strašno niska granica 138.5 na Turska-Francuska....

Jeste da će to biti tvrda utakmica ali je vrlo verovatno da će biti završnica u kojoj će Francuzi juriti prednost turaka i praviti dosta faulova tako da nije isključeno da u zadnja dva i po minuta padne 15-20 koševa....

Druga mogućnost je da ih Turci nagrde najstrašnije što znači da će se drugo 1/2 igrati bez odbrana kao neki produženi garbage time....

#232 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 05 September 2010 - 12:19

Ja danas razmisljam da uzmem Australiju za ozbiljan ulog... Osnovu na hendikep, a nesto malo i na cistu pobedu... Po poslednjim informacijama Andersen se u potpunosti oporavio od virusa i igrace... Inace australijanci su dobijali slovence u pripremama(istina i slovenci njih)... Bice to teska utakmica u kojoj prevagu Australiji mogu doneti centri...

A sto se tice Bokijevog pitanja ja ne bih ni stapom pipnuo over na Turska-Francuska... Oba tima igraju izuzetno sporo i ja se ne bih iznenadio da se mec zavrsi na 120 poena... Inace bi to turci trebali relativno lako da rese... Nekih 10-ak razlike bez problema po mojoj proceni...

#233 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 05 September 2010 - 12:33

Јуче је било интересантно на мечу Грчка - Шпанија, три минута пре краја је било око 130 поена а гранциа је била 150,5. На крају је у последнњој секунди Фоцис дао тројку и тако је утакмица отишла у +

Edited by Ridjis, 05 September 2010 - 12:39.


#234 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 05 September 2010 - 12:44

Јуче је било интересантно на мечу Грчка - Шпанија, три минута пре краја је било око 130 поена а гранциа је била 150,5. На крају је у последнњој секунди Фоцис дао тројку и тако је утакмица отишла у +


Sreća da sam sve živo popadao pre toga na tiketu inače bi se pojeo od muke... :) . ALi upravo to hoću da kažem. Vrlo lako se može desiti da se u zadnja tri minuta ubaci nekih dvadesetak koševa i na večerašnjoj utakmici...

#235 MilosRS

MilosRS
  • Members
  • 626 posts

Posted 05 September 2010 - 12:44

Nisam gledao ponudu jos, ali ja bi igrao over na sve australijske visoke igrace. Mislim da su jaci pod kosem od Slovenaca prilicno, a i djeluje mi kao da ce biti utakmica sa puno poena

#236 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 05 September 2010 - 12:45

Sreća da sam sve živo popadao pre toga na tiketu inače bi se pojeo od muke... :) . ALi upravo to hoću da kažem. Vrlo lako se može desiti da se u zadnja tri minuta ubaci nekih dvadesetak koševa i na večerašnjoj utakmici...

Мене оборили наши пре тога а на ову текму сам хтео мање али ми погрешио онај што куца а ја нисам приметио док нисам дошао кући и нисам хтео да исправљам -_-

#237 zare90

zare90
  • Members
  • 46 posts

Posted 05 September 2010 - 13:17

Cenim da ce Turska-Francuska doci + Ja sam i danas odigrao dva X-a pa kud puklo...

#238 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 05 September 2010 - 13:19

Uzeo sam za sada cistu pobedu Australije 3,00(uracunat i eventualni produzetak) i hendikep +5,5 na kengure...

Ocekujem dosta tesku utakmicu... Slovenci po mom misljenju se nece prosetati protiv fizicki dominantnijih australijanaca...

Ukoliko poludi Patty Mills uveren sam da ce ih kenguri dobiti...

#239 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 05 September 2010 - 16:34

-_- :twak: :twak:
Al sam osetio, aj što nije dao nijednu, nego što nijednom nije pokušao... :)


Duzan si mi 100 evra. 10 zbog gubitka, i 90 zbog stresa. :twak:

P. S. Bicu zadovoljan, ako castis jedno pivo, kada dodjem u NS :twak:

Edited by HariHaler, 05 September 2010 - 16:34.


#240 CRNO BELI SVET

CRNO BELI SVET
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 05 September 2010 - 18:18

Duzan si mi 100 evra. 10 zbog gubitka, i 90 zbog stresa. :twak:

P. S. Bicu zadovoljan, ako castis jedno pivo, kada dodjem u NS :twak:

:twak:
Za pivo ćemo utopiti tu jednu glavu, za to nije frka... :twak:
Nadam se da me nisi poslušao i za Australiju. -_-
Ja srećom nisam stigao da je uplatim, zadržao se sa ortakom u centru na pićima. :)

Edited by CRNO BELI SVET, 05 September 2010 - 18:21.