Jump to content


Photo

kako odabrati poklon za svadbu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#1 netka

netka
  • Members
  • 1 posts

Posted 17 August 2010 - 14:38

Dragi moji,
već dva vikenda sam potrošila tražeći poklon za svadbu, bratovom sinu.Tema, kao i sam izbor, prvi pogled je široka ,šarolika i ostavlja slobodu odabira. Ali, samo na prvi pogled. Prvo padaju na pamet veliki komadi bele tehnike, ali šta kada budući mladenci to sve već imaju ..dakle sužava se izbor.
Novac u koverti mi je poslednja opcija...Trudila sam se da kroz razgovor sa njima dobijem ideju,ostvarim im neku želju..ništa ni na tom polju. Moram vam reći da moj treći slobodan vikend nisam želela da provedem šetajući po tržnim centrima..e ..klik ..ideja mi je sinula.
Malo sam se više aktivirala pretrazujući adrese na internetu, vezane za venčanja..i u jednoj rubrici pronašla deo POKLONI MLADENCIMA..to mi je zaista pomoglo ..pronašla sam predivan sajt xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..pogledajte i vi ..a ja sam svoj problem rešila..i znate šta ?..Laknulo mi je ....

#2 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 17 August 2010 - 16:30


pa i nije toliko dobar, ako si ga domah provalio/la wink.gif

Edited by Lift Going Up.., 17 August 2010 - 16:31.


#3 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 August 2010 - 17:27

Ja bih predlozio da se sajt ignorise, ali mladozenji kao poklon, obavezno, papuce, da nauci covek. wink.gif


#4 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 17 August 2010 - 17:33

QUOTE (mrd @ 17.08.2010, 17:27) <{POST_SNAPBACK}>
Ja bih predlozio da se sajt ignorise, ali mladozenji kao poklon, obavezno, papuce, da nauci covek. wink.gif

ja predlazem vaznu ili servis za rucavanje. ili nesto heklano, na primer ono za na televizor, cula sam da mladi to vole.

#5 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 August 2010 - 17:36

QUOTE (Lift Going Up.. @ 17.08.2010, 08:33) <{POST_SNAPBACK}>
ja predlazem vaznu ili servis za rucavanje. ili nesto heklano, na primer ono za na televizor, cula sam da mladi to vole.

Ooopz. Zaboravih na mladu:

edit:
edukativna sprava, da mi ne zakacu ...izam.
Mora mladozenja omak da uci.



Edited by mrd, 17 August 2010 - 17:43.


#6 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 17 August 2010 - 20:19

glup pokusaj reklamiranja rolleyes.gif


#7 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 17 August 2010 - 20:22

Pa da prvi put upotrebim naš novi smajli:

CITAT (netka @ 17.08.2010, 15:38) <{POST_SNAPBACK}>
Malo sam se više aktivirala pretrazujući adrese na internetu, vezane za venčanja..i u jednoj rubrici pronašla deo POKLONI MLADENCIMA..to mi je zaista pomoglo ..pronašla sam predivan sajt xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..pogledajte i vi ..a ja sam svoj problem rešila..i znate šta ?..Laknulo mi je ....

ajme.gif


#8 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 18 August 2010 - 12:38

QUOTE (mrd @ 17.08.2010, 17:36) <{POST_SNAPBACK}>
Ooopz. Zaboravih na mladu:

iheeeee, svadba, svdaba opa, opa!!!!

#9 sundjericabob

sundjericabob
  • Banned
  • 3 posts

Posted 31 August 2010 - 17:42

uvek je problem sta izabrati prijateljima,rodbini ili poznanicima za svadbeni poklon,a da to ipak nisu pare.BELA TEHNIKA JE ISTO NE ZAHVALNA JER SE DESAVA DA SE DUPLIRAJU AKO NE I TRUPLIRAJU POKLONI.Duze vreme sam bila u potrazi za poklonom koji ce se svideti mojoj sesti od tetke .Imala sam mesec dana fore da izaberem .Lusteri.lampe.slike sve je to dolazilo u obzir samo sam zelela da mi se to bas bas svidi i naravno da im se ukopi uz ambijent.Otisla sam na sve zive sajtove i naisla na xxx sajt xxx.co.rs i videla da oni imaju bas sve.I naravno kada sam otisla tamo imala sam sta i da vidim.Predivni aranzmani koji mogu bas oduseve coveka.Isla sam dva tri puta dok konacno nisam odlucila sta cu.Na kraju sam se odlucila za veliki svecnjak za dnevnu sobu,staro zlato boja.Okolo sam stavila cvetnu girlandu i mirisljave svece15 cm velicine.Sam po sebi svecnjak je jako lep tako da mi ostale dekoracije nisu bile potrebne.Tako da sam resila problem i u buduce cu znati gde da odem.Pozdrav

#10 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 31 August 2010 - 23:05

uvek je problem sta izabrati prijateljima,rodbini ili poznanicima za svadbeni poklon,a da to ipak nisu pare. znate, ja sam glupava i ne umem da odaberem ni hleb u prodavnici. BELA TEHNIKA JE ISTO NE ZAHVALNA JER SE DESAVA DA SE DUPLIRAJU AKO NE I TRUPLIRAJU POKLONI.JOŠ JE GORE KAD STE NE PISMENI KAO JA PA NEUMETE NI REKLAMU DA SROČITE. Duze vreme sam bila u potrazi za pravopisom koji ce se svideti mojoj sesti od tetke...

Bukvari, slovarice, sveske, sve je to dolazilo u obzir samo sam zelela da mi se to bas bas svidi i naravno da im se uklopi uz koeficijent inteligencije.Otisla sam na sve zive sajtove i naisla na www.sundjericabobjeglupaca.co.rs i videla da oni imaju bas sve.

I naravno kada sam otisla tamo imala sam sta i da vidim. Gomila forumaša sa B92 koji me ismevaju.Isla sam dva tri puta dok konacno nisam naučila put.Na kraju sam se odlucila za veliki pravopis za dnevnu sobu,staro zlato boja.Okolo sam stavila dva bukvara i mirisljave svece15 cm velicine...Tako da sam resila problem i u buduce cu znati gde da odem, jer sam konačno naučila da se snalazim u vremenu i prostoru.Pozdrav

Ako je "firma" koju reklamiraš spala da tebe uzme kao stručnjaka za marketing, čini se da će brzo propasti.

Edited by DJ_Vasa, 31 August 2010 - 23:06.


#11 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 01 September 2010 - 08:59

:)

#12 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 01 September 2010 - 11:31

Ako je "firma" koju reklamiraš spala da tebe uzme kao stručnjaka za marketing, čini se da će brzo propasti.

...cisto TRUPLIRANJE.

#13 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 01 September 2010 - 11:34

...cisto TRUPLIRANJE.

ostro, ali sundjerica je profesionalka, nece se ljutiti.

#14 mmijat

mmijat
  • Members
  • 4 posts

Posted 09 October 2010 - 20:15

Lol, jel neko od prisutnih upućen uopšte u procedure oko ženidbe. Nadam se da nije potpuni offtopic, mene uskoro čeka uloga devera pa se raspitujem kakve mi obaveze sleduju :-)
Ako ima upućenih, share please.

#15 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 October 2010 - 20:24

Lol, jel neko od prisutnih upućen uopšte u procedure oko ženidbe. Nadam se da nije potpuni offtopic, mene uskoro čeka uloga devera pa se raspitujem kakve mi obaveze sleduju :-)
Ako ima upućenih, share please.


Ti dobijes da uzivas i pijes, a mladozenja mora lepo da se ponasa. :)