Jump to content


Photo

kako odabrati poklon za svadbu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#16 mmijat

mmijat
  • Members
  • 4 posts

Posted 09 October 2010 - 23:52

To je optimistička varijanta, iz tvojih ustiju u Božje uši! :-)
Hm, nisam napomenuo da je mladoženja rođeni brat. Ipak ja očekujem da mi uvale neki običaj po kojem ja kupujem nešto ili plaćam muziku ili nešto tako. :-D

#17 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 October 2010 - 02:46

To je optimistička varijanta, iz tvojih ustiju u Božje uši! :-)
Hm, nisam napomenuo da je mladoženja rođeni brat. Ipak ja očekujem da mi uvale neki običaj po kojem ja kupujem nešto ili plaćam muziku ili nešto tako. :-D

da bi bio dever moras da budes brat. Muziku imas da platis, al'ce da ti svirkaju na uvce. :)
Cuti i uzivaj tebi ce svadba da prodje, a on ce ceo zivot da bude s'tom zenom. Udri brigu na vrselje.

#18 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 12 October 2010 - 18:24

Važno je da posle cenkanja za mladu, kada konačno pristanu, izađeš na ulicu i desetak puta puta vikneš iz sveg glasa: "jeftino gu kupismoooo, iiiiiiiii, jeftino gu kupismo, iiiiiiiii, jeftino gu...".
(zezam se, ali ovo sam doživeo, Leskovac, najkulturnija svadba na kojoj sam bio, sem ovog detalja)

Edited by namcor, 12 October 2010 - 18:24.


#19 slow

slow
  • Members
  • 3,778 posts

Posted 25 October 2010 - 12:49

Lol, jel neko od prisutnih upućen uopšte u procedure oko ženidbe. Nadam se da nije potpuni offtopic, mene uskoro čeka uloga devera pa se raspitujem kakve mi obaveze sleduju :-)
Ako ima upućenih, share please.


Dever ne sme da se glupira, otvori četvoro očiju da mladi ne maznu cipele dok si kod mladinih u kući. Imaš da ih platiš samo tako, gledao sam par puta nemile scene. Glup običaj, ali šta ti to vredi kad je većina svatova takođe u stanju smanjenih kognitivnih sposobnosti, što prirodno, što pod dejstvom alkohola.  :)

Što se tiče poklona, lova sigurno neće da razočara mladence. Samo nemoj da zaboraviš da dever mora da se isprsi malo  -_- više od ostalih... 

Edited by slowmotion, 25 October 2010 - 12:54.


#20 mmijat

mmijat
  • Members
  • 4 posts

Posted 21 November 2010 - 14:41

Preživeli smo veridbu, sad počinju pripreme za pravi šuo :-)
Hvala za savete, ovo za cipele nisam znao da moram da obezbedim rezervne za snajku :-)

#21 Festomanka

Festomanka
  • Members
  • 5 posts

Posted 06 April 2011 - 10:22

novac, pare, novac i pare ;)

#22 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 31 May 2011 - 19:39

treba biti originalan...stene dobermana recimo :lol:

#23 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 17 June 2011 - 14:31

meni (nama) je kuma poklonila skok sa padobranom.
posle se pojela ziva da li cemo preziveti :lol:
genijalan poklon, za onog ko je to oduvek hteo da uradi, naravno.
nista gluplje od poklanjanja bele tehnike, sem ako se ne zna precizno sta kome treba.

#24 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 21 June 2011 - 02:06

treba biti originalan...stene dobermana recimo :lol:


Mislis dva da mogu da se takmice, koji je bolji?