Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5162 replies to this topic

#5116 snooker

snooker
  • Members
  • 3,936 posts

Posted 15 September 2010 - 11:38

Djilasova advertising/marketing/lobiranje/stagod agencija (koja "naravno" "nije" Djilasova :)) ... Npr. neke davne 2004. je drzala nesto vise od 110% reklamnog prostora npr. na RTS-u. -_-

#5117 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 15 September 2010 - 11:48

^
tachnije media buying agencija

#5118 snooker

snooker
  • Members
  • 3,936 posts

Posted 15 September 2010 - 12:00

^ Jeste. Samo sam hteo da istaknem taj "devojka za sve, koja sve moze i bez koje nista ne moze" model. Poput Shakijevog McCann-a. :)

Edited by snooker, 15 September 2010 - 12:05.


#5119 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 15 September 2010 - 14:21

Djilasova advertising/marketing/lobiranje/stagod agencija (koja "naravno" "nije" Djilasova :) ) ... Npr. neke davne 2004. je drzala nesto vise od 110% reklamnog prostora npr. na RTS-u. -_-


Hvala,nisam znao.

#5120 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 15 September 2010 - 14:52

Djilasova advertising/marketing/lobiranje/stagod agencija (koja "naravno" "nije" Djilasova -_- ) ... Npr. neke davne 2004. je drzala nesto vise od 110% reklamnog prostora npr. na RTS-u. :twak:

nije covek nikada krio da je njegova kada je razvijao uz ovation ... i sto je najcrnje - sasvim je legalno dosao do miliona i miliona. posle je tu pao washing machine syndrome (likovi kao rade svilar i slicni), ali boze moj ...

^
tachnije media buying agencija

tacnije - media buying, planning, monitoring, programming ... agencija

^ Jeste. Samo sam hteo da istaknem taj "devojka za sve, koja sve moze i bez koje nista ne moze" model. Poput Shakijevog McCann-a. :twak:

shapice je godinama najobicniji djilas-wanna-be po pitanju medija ... priceless je koliko se trudi, i trudi, i trudi ... i fail-uje, i fail-uje, i fail-uje ... :)

#5121 Vule_1989

Vule_1989
  • Members
  • 639 posts

Posted 15 September 2010 - 18:09

Ovi nisu normalni! :)

Edited by Vule_1989, 15 September 2010 - 18:11.


#5122 Mile_Tranzicija

Mile_Tranzicija
  • Members
  • 1,653 posts

Posted 15 September 2010 - 18:10

" Hrvatima smeta što se Ivković buni "

Tekst

E sad mene zanima da ko je bolje upucen, realno kaze kakvo je sudjenje bilo na te dve utakmice. Znaci protiv Litvanije 1995, i u Indijanapolisu protiv Argentine. Protiv Litvanije se i ne secam bio sam klinac, dok protiv Argentine sticajem okolnosti nisam gledao pa me zanima vas sud.

#5123 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 15 September 2010 - 18:18

Jedno pitanje za malko starije forumase.. Ja sam '95. imao 7 godina, pa se bas i ne secam same utakmice :) Pamtim trojke Djordjevica, kucanje Danilovica.. Oni su mi, naravno, u to vreme bili idoli.

Nikada nisam pogledao celu utakmicu, ali sam gledao isecke..

Lm, pitanje je - da li je Litvanija stvarno tako brutalno pokradena ili je to samo obicna neistina koja se ponavlja kroz vreme sa tendencijom da postane istina?

#5124 KOTRLJKO

KOTRLJKO
  • Members
  • 1,221 posts

Posted 15 September 2010 - 18:28

pa slikovito cu ti objasniti ...

to je kao sto se vi sada bunite na sudije kad vas KKP pobedi,pa ti sam proceni koliko su litvanci bili pokradeni :) -_-

sto se tice finala protiv ARG 2002,moje je misljemje da su nam tad poklonili pobedu,odnosno nisu dosudili cist faul Jarica nad Skonokinijem ako se dobro secam ... medjutim,postoji i ona sto kaze da se faulovi u zadnjim sek ne sude pa cak i kad su ocigledni,sto se videlo i protiv turske u polufinalu

#5125 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 15 September 2010 - 18:31

Protiv Litvanije je obična glupost. Protiv Argentine je problem u nesviranom faulu u zadnjoj sekundi za Argentinu ali se takve situacije baš retko sviraju. Posle je Picilkas izjavio kako jeste pogrešio u tom trenutku ali da je bilo nekoliko situaciju u toj utakmici u kojima je pogrešio na štetu Srbije tako da nije bilo razloga da se Argentinci bune...

edit: inače hvala indexu što me s vremena na vreme podseti zašto više ne idem tamo... :)

Edited by gmboki, 15 September 2010 - 18:33.


#5126 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 15 September 2010 - 18:31

Kompleks Hrvata, nesto sasvim normalno, srecemo se sa tim cesto.
Pogotovo kod smrdljivog indexa.

#5127 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 15 September 2010 - 18:32

Ja sam bar 10 puta odgledao finale iz 1995,ovo sto je Index objavio je presmesno...

#5128 Vule_1989

Vule_1989
  • Members
  • 639 posts

Posted 15 September 2010 - 18:37

To su tamo svi bolesnici,citam komentare,tamo su hrvati svetski prvaci u odvaljivanju gluposti...

#5129 TNT

TNT
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 15 September 2010 - 18:39

Protiv Litvanije pobeda čista ko suza i neuspeo pokušaj litvanskog pritiska na sudije. Protiv Argentine sudijska greška u našu korist.

#5130 127.0.0.1

127.0.0.1
  • Members
  • 133 posts

Posted 15 September 2010 - 18:49

Jedno pitanje za malko starije forumase.. Ja sam '95. imao 7 godina, pa se bas i ne secam same utakmice :twak: Pamtim trojke Djordjevica, kucanje Danilovica.. Oni su mi, naravno, u to vreme bili idoli.

Nikada nisam pogledao celu utakmicu, ali sam gledao isecke..

Lm, pitanje je - da li je Litvanija stvarno tako brutalno pokradena ili je to samo obicna neistina koja se ponavlja kroz vreme sa tendencijom da postane istina?


Takodje sam bio klinac, ali sam relativno skoro gledao utakmicu ponovo, i cini mi se da je Litvancima najveci problem bio taj sto je Sabonis izasao zbog 5 penala, a tada je bio ubedljivo najdominantniji evropski centar, i jednostavno su bili potpuno drugi tim bez njega...

Naravno, tu je na delu selektivno pamcenje, i zaboravlja se da je Divac, koji je jedini kako-tako mogao da cuva Sabonisa, takodje rano usao u problem sa faulovima, cini mi se da mu je tehnicka svirana negde oko petog minuta (kao drugi faul), a cetvrta samim pocetkom drugog poluvremena (21.-22. minut)... Inace, sudili su Amerikanac Toliver i Grk Picilkas.

I naravno, poslednje ali ne i najmanje bitno, nisu imali sanse protiv Djordjevica :) i Danilovica -_- , koji su ih izdominirali, i nase duze klupe (ako se dobro secam, na nekoliko minuta do kraja, Litvanija je imala samo 5 igraca koji su se upisali u strelce)...