Jump to content


Photo

Forumasi o Forumu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
456 replies to this topic

#391 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 23 April 2012 - 19:22

Mora biti da je i forum ponovo okupiran od strane Wehrmachta u okviru njihovog nepromenljivog Drang nach Osten, koji je, da podsetimo, urezan u kamen i vo vjek i vjekov radi protiv vaskolikogsrpstva (i cekicarstva, sto se vidi i po banovanju cekica :lol: )...

#392 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 April 2012 - 20:32

Forum se vraca na stare staze....valjda?

:) naravno. ponovo nas je svih sedam. da ga preimenujemo u ''sedmorica velicanstvenih''? lijepo zvuci, priznaj.

#393 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 24 April 2012 - 02:27

pa zar nije?pojavljuju se neki stari nick-ovi,teme su uglavnom vesele.a za sedmoricu mladih stvarno ne znam.

#394 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 24 April 2012 - 10:00

teme su uglavnom vesele.



Ovo sam i ja uocila.
Ko to ne bi pozdravio :rolleyes: ?

#395 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 07 May 2012 - 15:10

Ta ista Palilula je cela leva obala Dunava+ Visnjica, Visnjcka banja... Urbano je do bola, cim ovima preko mosta ne smeta sto nemaju kanalizaciju, a ni onima na Visnjickoj banji...


Pitanje za moderaciju:

Koja je fora sa gajenjem sovinista na ovom forumu?

Zasto sve likove iz fazona Ej Kosovo, Kosovo, zemljo moja voljena, zemljo slavnih vitezova Lazara i Milosa ne bi prosledili u virtuelnu kanalizaciju?

#396 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 07 May 2012 - 21:44

Pitanje za moderaciju:

Koja je fora sa gajenjem sovinista na ovom forumu?

Zasto sve likove iz fazona Ej Kosovo, Kosovo, zemljo moja voljena, zemljo slavnih vitezova Lazara i Milosa ne bi prosledili u virtuelnu kanalizaciju?

Valjda da bi se ostvario taj toliko precenjeni "kontakt sa stvarnim svetom"... (u koji, tj. taj "stvarni svet" ja licno ne verujem, mada ponekad iz njega tako razni neprijatni mirisi pokuljaju...posebno u izborna vremena)

#397 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 14 July 2012 - 06:43

"Upgrade foruma je u toku. Nastavak rada ocekujemo u najkracem mogucem roku" - postajem paranoicna, da li samo ja imam problem da udjem na Forum, mozda nisam obaveshtena o detaljima......malo mi je mnogo da Forum ovako dugo ne funkcionishe normalno. Ulazim sa sajta B92 ali nije lako doci do tema. Dokle ce ovo da traje?

#398 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 14 July 2012 - 11:33

"Upgrade foruma je u toku. Nastavak rada ocekujemo u najkracem mogucem roku" - postajem paranoicna, da li samo ja imam problem da udjem na Forum, mozda nisam obaveshtena o detaljima......malo mi je mnogo da Forum ovako dugo ne funkcionishe normalno. Ulazim sa sajta B92 ali nije lako doci do tema. Dokle ce ovo da traje?

Trebalo bi da radi kada se obrišu kukiji.

#399 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 July 2012 - 18:27

Mora da ovi jadnici nisu reporotovali :huh:



..., a nije ni ova nenormalna



Tja, ko im je kriv.....


Ako ne vidis razliku, to samo za sebe govori. :krsta:

#400 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 14 July 2012 - 19:05

Ako ne vidis razliku, to samo za sebe govori. :krsta:


Razliku izmedju koga ili cega?

Naravno da se ne vidi razlika, kad je ono sto sam ja napisala tebi obrisano, a njihovo i dalje stoji.
Nego, hajde ti budi faca, pa napisi sta je bilo to sto je DonJuan obrisao kao uvredu. Onda cemo moci kao ljudi da raspravljamo o razlici.
Ja naravno ne mogu ponovo to da napisem, jer ne samo da bi bilo obrisano, nego bih bila i banovana.
Ti si na potezu.

Edited by vilhelmina, 14 July 2012 - 19:11.


#401 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 July 2012 - 19:29

Razliku izmedju koga ili cega?

Naravno da se ne vidi razlika, kad je ono sto sam ja napisala tebi obrisano, a njihovo i dalje stoji.
Nego, hajde ti budi faca, pa napisi sta je bilo to sto je DonJuan obrisao kao uvredu. Onda cemo moci kao ljudi da raspravljamo o razlici.
Ja naravno ne mogu ponovo to da napisem, jer ne samo da bi bilo obrisano, nego bih bila i banovana.
Ti si na potezu.

Obrisano je zbog toga sto sam ja prijavio. Vidis, upravo da ne bih ulazio u pricu, o nekim osnovnim humanim principima s'tobom.

Da si ti meni ziva i zdrava. Te stvari se uce izmedju 5-15 godine, ocigledno si bezala sa casova, pa te niko nije naucio.

Nema vise poteza.

.

#402 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 14 July 2012 - 19:51

Obrisano je zbog toga sto sam ja prijavio. Vidis, upravo da ne bih ulazio u pricu, o nekim osnovnim humanim principima s'tobom.

Da si ti meni ziva i zdrava. Te stvari se uce izmedju 5-15 godine, ocigledno si bezala sa casova, pa te niko nije naucio.

Nema vise poteza.

.


Ti igraš neku igru sam sa sobom, dobaciš povremeno nešto, uglavnom neumesno, žališ se moderaciji, OK tvoje pravo, ja ne bih napisao onako kako je Vilhelmina napisala, mada se o tome da polemisati, neka su obrisali, pošteno bi bilo još neke postove da obrišu, ali očito previše tražim.
Što nastavi priču na ovom topiku, govoriš o forumu ili polemišeš sa Vilhelminom. Ili i ja nisam bio na nekom času.

#403 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 14 July 2012 - 20:11

Obrisano je zbog toga sto sam ja prijavio. Vidis, upravo da ne bih ulazio u pricu, o nekim osnovnim humanim principima s'tobom.

Da si ti meni ziva i zdrava. Te stvari se uce izmedju 5-15 godine, ocigledno si bezala sa casova, pa te niko nije naucio.

Nema vise poteza.

.


Znaci, neces da napises kako je zvucala ta uvreda, a hoces da raspravljas o razlici.
Dobro, izostavicu epitet za koji pretpostavljam da je bio uvredljiv, i ponoviti ono sto je bitno: forumasu Sapunar forumas Mrd nije ni do kolena.
Sad mozes opet da se zalis.

#404 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 July 2012 - 20:45

Ti igraš neku igru sam sa sobom, dobaciš povremeno nešto, uglavnom neumesno, žališ se moderaciji, OK tvoje pravo, ja ne bih napisao onako kako je Vilhelmina napisala, mada se o tome da polemisati, neka su obrisali, pošteno bi bilo još neke postove da obrišu, ali očito previše tražim.
Što nastavi priču na ovom topiku, govoriš o forumu ili polemišeš sa Vilhelminom. Ili i ja nisam bio na nekom času.


U pravu si, moja greska. Pogresno sam procitao, Forumasi Forumasima.

Ako bi moderacija, mogla da prebaci poslednje postove, na forumasi forumasima, bio bih im zahvalan.

#405 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 15 July 2012 - 05:46

Trebalo bi da radi kada se obrišu kukiji.

Sign out - sign in - radi!