Jump to content


Photo
- - - - -

Albanija - viza?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 Ralexcar

Ralexcar
  • Members
  • 44 posts

Posted 16 July 2010 - 19:21

Nazalost, nisam jos izvadio novi pasos, a kroz mesec dana bih hteo da odem na letovanje u Albaniju. Da li neko zna ,u slucaju da mi kazu da za to vreme ne moze biti odradjen pasos, da li mogu da koristim stari pasos i da li je potrebna viza?

#2 Ralexcar

Ralexcar
  • Members
  • 44 posts

Posted 20 July 2010 - 15:35

Nista lakse, nazvao sam albansku ambasadu i rekli su da ne treba viza. Nego, da ne otvaram novu temu, zanima me da li se kad se preda zahtev za novi pasos, stari odmah ponistava ili se ponistava tek kad se podigne novi? Jer logicno, za ne daj boze da se ne odradi nov na vreme da imas stari. U NS zivim pa moze neko ko je tamo vadio nedavno isto da mi odgovori, posto sam citao kao da je drugacije od grada do grada sto mi malo suludo zvuci, ali ipak da cujem.

#3 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 20 July 2010 - 15:47

Nista lakse, nazvao sam albansku ambasadu i rekli su da ne treba viza. Nego, da ne otvaram novu temu, zanima me da li se kad se preda zahtev za novi pasos, stari odmah ponistava ili se ponistava tek kad se podigne novi? Jer logicno, za ne daj boze da se ne odradi nov na vreme da imas stari. U NS zivim pa moze neko ko je tamo vadio nedavno isto da mi odgovori, posto sam citao kao da je drugacije od grada do grada sto mi malo suludo zvuci, ali ipak da cujem.



Kad se podigne novi.

#4 Ikarion

Ikarion
  • Members
  • 3 posts

Posted 22 March 2011 - 16:10

Stari ti poniste onda kada pokupis svoj novi pasos. Bar su meni tako uradili. :-) Mada jednom mom drugu su poistili pasos odmah posto je predao dikumenta za izradu novog. Tako da izgleda da varira od osoblja koje tamo radi. Sorry.