Jump to content


Photo

O postenom gradjaninu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 03 April 2003 - 14:50

Tek danas se ponovo ukljucujem, nisam primetio da ste nastavili sa radom.

Par reci o coveku sa nick-om POSTENIGRADJANIN. Na jedan od njegovih tekstova reagovao sam zajedljivom primedbom koja se ticala odustva svakog gramatickog pravila u istom. Njegov odgovor vecina od vas nije bila u prilici da procita jer ga je administrator odmah skinuo i dodelio mu sedam dana suspenzije.

Ono sto me je u njegovom odgovoru zaprepastilo nije to sto je u dva reda uspeo da sabije toliko psovki i uvreda koliko normalan covek ne izgovori za godinu dana vec nesto drugo. To drugo je zestina kojom je reagovao na jednu, manje-vise beznacajnu primedbu.

Sve to se desavalo 12.marta pre podne /ili 11.marta, nisam vise siguran/, onda su usledila dobro poznata tragedija i forum je prestao sa radom. Ja sam administratoru foruma poslao primedbu zasto je njegov odgovor skinut sa foruma. Smatrao sam i dalje smatram da i ostali imaju pravo da ga procitaju i da znaju sa kim imaju posla.

Ja licno vise necu odgovarati na njegove tekstove ma sta pisao meni ili o meni. Pozdrav svima.

#2 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 03 April 2003 - 16:17

Junior,
Za vreme tvog odsustva imali smo priliku da se uverimo u njegove fantasticne glasovne mogucnosti.
Mislim da je lik lustriran. :lol:

#3 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 03 April 2003 - 19:26

Odjednom se Lun pravi mnogo fin, kao da ga ne znamo vec godinama; nije tip lustriran, nego, izgleda, bacen na djubre iz koga je i izmilio.

Edited by vladan, 03 April 2003 - 19:26.