Jump to content


Photo

Da Li Biste Se Vratili?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
60 replies to this topic

Poll: Da li razmisljate o povratku u Srbiju nakon ubistva Zorana Djindjica 12. marta 2003. godine? (59 member(s) have cast votes)

Da li razmisljate o povratku u Srbiju nakon ubistva Zorana Djindjica 12. marta 2003. godine?

  1. 1. Da, jos vise zelim da se vratim (11 votes [28.21%])

    Percentage of vote: 28.21%

  2. 2. Da, ali se necu vracati (5 votes [12.82%])

    Percentage of vote: 12.82%

  3. 3. Ne, za sada ne zelim da se vratim (8 votes [20.51%])

    Percentage of vote: 20.51%

  4. 4. Ne, nemam nameru da se vratim (15 votes [38.46%])

    Percentage of vote: 38.46%

Vote Guests cannot vote

#46 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 09 April 2003 - 22:50

Iiiiiiiii? Sta se desava sa Lu? Da li je biloko cuo bilokakav glasic od nje? A dobio bar slovo? Wu? Falconcice?

Muci nas cura, jos je nema :lol: :lol: :lol:

#47 Wu shu

Wu shu
  • Members
  • 355 posts

Posted 10 April 2003 - 07:12

Nema odgovora... e aj neko drugi nek proba, mislim da je mene namrzla onako zesce (sveti petar zna zasto)... Mislim da je otisla u [ultraljubicasti] kvadranat :lol:

#48 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 11 April 2003 - 03:39

Bacxite mi njen mail, mozda mi se posreci :lol:

#49 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 11 April 2003 - 11:18

Bacxite mi njen mail, mozda mi se posreci :lol:

'Ajde sad cu, pa pokusaj i ti B)

#50 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 16 April 2003 - 13:31

tuj sam kume, razgledam se malo po forumu,nekako mi drhtavo plav,sve se plasim da ga ne ufloodujem nekako grdna ,pa opet da pa`ne sistem :lol:
di ce mi dusa :lol:

nego napisi koje slovo na mail pa da se ispricamo ,jel mi ova opcija NP citaj neprivatne poruke nesto ne lezi,heba ga , sta cu taka mi narav

pozdrav aparticicima :lol: sirom belog sveta

#51 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 16 April 2003 - 20:02

dragi moji,
kad god posetim ovaj deo foruma uletim u stravicnu melanholiju. prosto, tuga se ovde moze opipati. uvek sam verovao da samo dobri ljudi mogu istinski da pate. dakle, vi ste jedna gomila dobrih ljudi.
inace, covek se apatridom moze osecati i ako zivi u zemlji u kojoj se i rodio.
ja se ovih dana osecam apatridom vise nego ikad do sad.

#52 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 17 April 2003 - 10:38

Jao kuma se vratila :lol: ne mogu da verujem!!

Nemoj kumo da brigas nego se razgoropadi :lol: po ovom plavetnilu-

Sad' cu da prionem na mail a ti uzmi dan odmora da ga procitas. :lol: Svasta se po ovoj Aziji desava.

Ikare, jeste malo smo cesce u bedaku ovde ali znalo se i veseliti, posebno nakon Milenijumske zurke na koju jedino zitelj ultraljubicastog kvadranta nije uspeo da dodje. Pukla kocija oko 12 na pola.


I bi bundeva posle :lol: ......

Zao mi je a verujem i ostalim apatritcicima, sto se osecas apatridom kod kuce. Nista zato dodji ti nama cesce u posetu da razbijemo tu monotoniju. Od nas imas jedno veeeeeeliko srce.

Edited by Free Mason, 17 April 2003 - 10:40.


#53 DraganaS

DraganaS
  • Members
  • 307 posts

Posted 17 April 2003 - 13:36

a jok more kume,taj film nece se gleda,pardon nemam nameru da pravim materijal novom Sekspiru za pokusaj ukrocavanja goropadi :lol:
ovo navrnuh juce samo di ti javnem da sam ziva ,zdrava ,em bela ,em debela :lol: a opsirnije cemo na mail-u,nemo da ga nema kad se vrnem sa argatovanja,salim se bre :lol:
ima da iskopam negde taj dan za citanje ,ne znam samo ,kako posto u poslednje vreme sve imam sem vremena,navalili ovi tvoji zuti,puni smo ko brod projekata,al ako neka sve dok se suske slazu na racunu nisam protivna :lol: ,pre cu da se vrnem bre :lol:

Ikare, moja sucut tvome bolu :lol: ,zao mi je mladog zivota prekinutog na svom pocetku iako Katarinu nisam poznavala,a mogu samo da naslutim kako je onima kojima je nesto znacila.
Stegni zube,ja jos uvek nekako verujem da pravda na kraju ipak mora da pobedi.
Psiholog si,znas i sam koliko moze mentalna snaga vecine da pokrene neke stvari,vazno je ne odustajati.

pozdrav

Edited by DraganaS, 17 April 2003 - 13:37.


#54 kaliki

kaliki
  • Members
  • 943 posts

Posted 17 April 2003 - 15:06

Ikare, nisi jedini:

Socijalno nezadovoljstvo veće nego pred pad Miloševića

Istraživanje je pokazalo da je preko polovine populacije nezadovoljno svojim socijalnim položajem.

- Preračunat po istoj metodologiji, indeks socijalnog nezadovoljstva početkom septembra 2000. godine, dakle pred pad Miloševića, bio je čak nešto manji nego sada. Istraživanje je pokazalo i da je nepoverenje u institucije prilično visoko, čak više nego u septembru 2000. kad je Milošević bio na vlasti. Spremnost građana na vaninstitucionalno ispoljavanje nezadovoljstva u periodu od decembra 2002. godine do aprila ove godine veoma je visoka za čitavu populaciju, ali ta spremnost ne znači da će nužno doći do velikih socijalnih i političkih protesta koji bi oborili Vladu - kaže Branković.

Meni se srce cepa kad čitam ovakve stvari. Danas sam ispratio ženu na aerodrom. Javiće mi kako se njoj čine stvari za neki dan. Nije valjda baš tako crno. :lol:

#55 INa

INa
  • Members
  • 67 posts

Posted 17 April 2003 - 16:34

Vec vise od deset godina zivim u "inostranstvu", u Sloveniji. Cesto me hvata neopisiva tuga za Beogradom, mojim voljenim gradom. Ali svaki put kad odem u Srbiju, hvata me jos veca tuga... Srce mi se kida kad se prosetam i vidim sve prljavo, udjem u autobus cista izadjem prljava... Pa onda neke face po gradu, da ti mrak padne na oci... Na sve to nisam navikla, a mozda je bilo i pre tako, ali ja to nisam primecivala. Sto bi rekao Balasevic:"... da se vracam kuci u tudjinu..."

#56 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 17 April 2003 - 16:55

Kumo pa imadosmo li mi deal ili ne, ja tebi zute ti 'vamo zelene :lol:

Ma nemogu lako da se iskobeljam od ovih sitovacija da ti pripovedam na miru. Bice :lol:

Mail poslao. Bice duzi. Obecavam. Casna pionirska. :lol:

Jovanke nema nesto. :lol:

Btw. One krofne jos nisu stigle. Sta bi? :lol:

#57 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 17 April 2003 - 22:13

dragance, free... ljubim vas. beskrajno mi znace vase reci :lol:

#58 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 17 April 2003 - 23:06

Ikare, moja sucut tvome bolu :lol: ,zao mi je mladog zivota prekinutog na svom pocetku iako Katarinu nisam poznavala,a mogu samo da naslutim kako je onima kojima je nesto znacila.

I moje saucesce Ikare.

#59 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 17 April 2003 - 23:09

Ikare, nisi jedini:

Socijalno nezadovoljstvo veće nego pred pad Miloševića

Istraživanje je pokazalo da je preko polovine populacije nezadovoljno svojim socijalnim položajem.

- Preračunat po istoj metodologiji, indeks socijalnog nezadovoljstva početkom septembra 2000. godine, dakle pred pad Miloševića, bio je čak nešto manji nego sada. Istraživanje je pokazalo i da je nepoverenje u institucije prilično visoko, čak više nego u septembru 2000. kad je Milošević bio na vlasti. Spremnost građana na vaninstitucionalno ispoljavanje nezadovoljstva u periodu od decembra 2002. godine do aprila ove godine veoma je visoka za čitavu populaciju, ali ta spremnost ne znači da će nužno doći do velikih socijalnih i političkih protesta koji bi oborili Vladu - kaže Branković.

Meni se srce cepa kad čitam ovakve stvari. Danas sam ispratio ženu na aerodrom. Javiće mi kako se njoj čine stvari za neki dan. Nije valjda baš tako crno. :lol:

:lol: :lol: Obavezno da nas obavestis kad se vrati sta je novo i kako sad izgleda draga nasa otadzbina :lol:

Ima nas kojima se povratak priblizio :lol: Do kraja juna ja odlazim ili vracam se kuci :lol: Pa kako bude :lol: :lol:

#60 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 17 April 2003 - 23:10

Jovanke nema nesto.  :lol:

Pa da je prizivamo :lol:

Ima onaj topic Da se vrne :lol: :lol: dopisi... :lol: