Jump to content


Photo

Kladionica


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10381 replies to this topic

#10351 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 12 December 2011 - 17:49

p.s Mate jel vazi za hokej da kada igraju izjednacene ekipe i kad su vazni mecevi pada manje golove? Kao u fudbalu na primer


Ne baš, barem što se regularnog dijela prvenstava tiče, jedino kad se play-off igra zna onda manje golova padat nego u prosjeku.

#10352 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 12 December 2011 - 18:52

Jel se meni cini ili nedeljom obicno dolaze sujavi rezultati,evo milan zamedalju zasra protiv bolonje.Daj 72.min 1-2,73.min vec 2-2.Mada i red je bio dajednom kiksnu u sampionatu,ali gde protiv ove glupe bolonje,i na bednu kvotu od1,55 na dvojku.


Nedjeljom često bude više iznenađenja nego subotom, treba manje uplaćivati.

ovako, pade mi nesto na pamet. svi mi znamo da je veliki rizik igrati vise parova. sto vise parova dakako veci je i rizik. nekad je i tri previse, nekadje i jedan, ne bas ni tako rijetko problematican, pa i on ne prodje. posto ja samo imam opciju konkretnih tipova 1 X 2, tako znaci otpadaju ''pomocne''opcije, na golove i sl. eh, moje pitanje je otprilike ovo, a ima sjajnih teoreticara na ovom pdf-u, kako od 9 parova koje sam danas igrao, eliminisati npr 6? po kojem to kriteriju uraditi? evo primjera radi dosta je ljudi danas igralo AC Milan tip 2. procitao sam nekoliko analiza itd i odlucio se za ovaj par. i pao. isto tako i na borussiji. a evo npr Rio Ave sa najvecom kvotom zasad prolazi 2 : 0 (70-i min.) na kraju dana ce skor biti otprilike 6 pogodjenih, a 3 promasaja. najcesce bude samo jedan promasaj na nekih 6-7 parova, koliko najcesce igram. a taj jedan zna biti upravo onaj kojeg svi igraju kao jednog od najsigurnijih parova. s tim sto su ovdje kvote od 1.02 cak, za neke izrazite favorite, a 1.10 i 1.15 vrlo ceste za ove jake domacine od kojih od jedno 5 parova jedan padne u 90% slucajeva. sta misle mudre kladionicarske glave? :)


Milan u gostima protiv Bologne za 1.55 ja štapom ne bih dir'o. Bologna je klub sa tradicijom, nikad osim jednom kad su igrali s Juventusom a Juveu trebalo za naslov čini mi se nije bila tako mala kvota na gosta u Bologni. Prije ove utakmice ispali su u kupu u produžecima u gostima kod Juventusa, bili su u dobroj formi (4 pobjede u 8 zadnjih susreta). Općenito imam te neke klubove protiv kojih rijetko igram makar su i loši. Borussiu sam izbacio jer mi ne ulijeva ne znam kakvo povjerenje a kvota je bila maltene ko da Bayern igra. Kvota na Schalke, koji dijeli drugo mjesto s Dortmundom, je bila 1.55 protiv K'lauterna prije dva mjeseca pa opet nisam igrao. Prije par godina kad je gazio Hoffenheim i Mainz prošle sezone, ne znam da li sam ih ijednom odigrao, ti 'mali' klubovi prije ili kasnije padnu, možda tako bude i ove sezone sa Montpellierom. Tako eliminiram neke favorite a i imam neke 'svoje' timove koje volim odigrat (ako sam zadovoljan statistikom). Man United je klub kojeg najmanje 'mirišem', takoda se izrazim, i iz tog razloga sam ih izbjegavao igrati do prije godinu-dvije (bolje bi bilo da nisam :D), osim toga, skoro svaki put kad sam ih gledao na mene su ostavili dojam hypeovane ekipe pa i zbog toga. I Real sam izbjegavao igrati jer su skoro svaki put kad bi ih gledao ostavljali takav dojam (u zadnje vrijeme ih opet igram). Također, ne volim igrati na favorite koji imaju veliku bodovnu prednost (makar odigram ponekad) i kad dva kluba igraju a u ovom drugom je neki dobar bivši igrač željan da zapapri donedavno 'svojima'.

Općenito sam jako loše prolazio kada sam se kladio na temelju onoga što sam gledao znači kad sam gledao neki tim / igrača kako igra i onda na osnovu toga igrao na / protiv njega. Primjera koliko hoćeš; (ostatak u spoileru da ne smeta)


Spoiler

Edited by mate mišo, 12 December 2011 - 19:04.


#10353 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 December 2011 - 21:43

Sramotna kvota, ko da se igra nizozemska 2. liga a ne engleska 1. i to još derbi. Mislim da su šanse da dođe nekih 60% i da je kvota zaista premala. U 17 dosadašnjih susreta 3 puta je došao GG. Ali, budući da si ti ggboki, očekujem da dođe :D



:D :P

#10354 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 12 December 2011 - 22:42

^

U čemu sam pogriješio? -_-

Drugari! Evi kome su pare mile tiket koji sam sastavio a nisam uplatio jer iscrpljen sa posla nisam imao snage da produžim jednu stanicu busem do kladže pa da se vraćam peške...Posted Image. Kakav sam baksuz takav neuplaćen tiket ne može da ne prodje.

Portugalci kec
Roma Kec
GG Čelzi-Siti
GG ovi Nemci u cvajti


:D :P

#10355 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 December 2011 - 22:45

Onaj koji je bitan je pogodjen....Posted Image

edit: uostalom... ja na dobitku danas dvesta dindži...Posted Image

Edited by gmboki, 12 December 2011 - 22:49.


#10356 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 13 December 2011 - 11:13

Par predloga za danas

Keln - Majnc 05 1 2.55
Eldžin Siti - Piterhed 1 1.80
Đenova - Inter vuce na neku dvojku 2.35
Palermo - Siena 1 1.80
Sent Džonston - Aberdin 1 2.25

#10357 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 13 December 2011 - 11:42

Čelzi X-1, na 200 uz'o kinti 1300 :D

Sad bez zajebancije, praksa je pokazala da na kladionici najviše šansi za pogodak imaju kvote od 2 do 20. Više sam ovih sitnih tiketa (1500, 1700, 2100 itd.) uzeo u životu nego ovih jačih, što će reći, da je više puta i bila pogođena kvota od 2 do 20 na ulof od 100 do 200 kinti.

Danas ću probati isto neku sitnu kvotu na 200 kinti, ako dobijem 1000 do 1500 biće super :D

Stvarno nema vajdi od ovih pokušaja prelaza i slično. Mislim uzeo sam 5-6 puta ozbiljne cifre na prelaze (recimo tiket 2-1 i 1-1, na 100 din 11000, pa 1-x i x-1, na 100 dinara 7500, i sl.) ali to se ne dešava tako često, jednom, dva puta godišnje u vrh glave.

Generalno je mnogo bolje igrati na sitno, veće su šanse za prelaz, i pored svega - i dalje se igraš.

Ali postoji samo jedan problem - čovek je pohlepno biće :D

Edited by Dzep, 13 December 2011 - 11:43.


#10358 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 13 December 2011 - 12:59

Tiket

#10359 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 13 December 2011 - 13:18

Jel zna neko sajt gde moze da se prati prvenstvo u hokeju do 20 godina? Da sam znao da ga nigde nema ne bih igrao :rolleyes:

#10360 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 13 December 2011 - 13:27

Jel zna neko sajt gde moze da se prati prvenstvo u hokeju do 20 godina? Da sam znao da ga nigde nema ne bih igrao :rolleyes:


Ovde

#10361 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 13 December 2011 - 13:35

Keln - Majnc 1 @2.40
- Obe ekipe igraju bolje na domacem terenu a u gostima sta urade urade, to je odavno tako... Majnc je vezao tri remija u gostima a Keln osim kiksa sa Gladbahom zaredjao sa ubedljivim pobedama... Po meni je to kec veceras. Vredi pokusati kombinaciju 1&3+ jer ekipe znaju biti jako efikasne a ko voli neka odigra da Podolski daje gol danas. Ja sam siguran u tip 85%

Ponferadina - Real Madrid 2-2&3+ @1.75
- Rekao sam vec da ne volim igrati kupove ali ako u nekoga ne treba sumnjati da igra uvek na pobedu to je ekipa koju vodi Murinjo. On je na put poveo sledecih 17 igraca: (Goalkeepers) Adan, Jesus, Pacheco; (Defenders) Varane, Marcelo, Albiol, Sergio Ramos; (Midfielders) Altintop, Khedira, Granero, Sahin, Ozil, Callejon, Kaka; (Forwards) Cristiano Ronaldo, Higuain, Jese.
Sastav je i vise nego mocan za nizerazrednu ekipu kakva je ekpa domacih, kvote na goste su male tako da sam ja uzeo kombinaciju gore. Verujem da ce Real zavrsiti posao veceras. Ako niste sigurni da ce doci iz dvojke odigrajte da Real postize 3 gola kvota je 1.55. Ja sam siguran u tip 80%

______________________________​_________________

Sada sledi jos par meceva za koje nisam ubedjen ali vam skrecem paznju da ih pogledate:

San Roque - Sevilla 2 @1.50
- Treceligas docekuje Sevilju koja je na put krenula u jakom sastavu: Javi Varas, Sergio Rico, Coke, Escude, Luna, Caceres, Fazio, Trochowski, Campana, Armenteros, Medel, Manu, Rakitic, Kanoute, Negredo and Jesus Navas.

Grimsby - Salisbury 1 @1.60
- Ovo bi mi mozda bio i fiks dana da nije u pitanju revans mec FA Cup-a. U prvom mecu bilo je 0:0... Salisbury igra u ligi nize od Grimzbija a tamo je jako los u gostima dok Grimzbi iako ne blista slovi za neugodnog domacina i nije u losoj formi. Uvek se ogradjuem oko kup utakmica jer ne poznajem sastave ali da je ligaska ovde bih odigrao cistog keca bez razmisljanja a cak mozda vezao i sa 3+!

Djenova - Inter 2 @2.25
- Nisam toliko siguran u pobedu Intera cak ga ne bih ni igrao na tiketu ali jednostavno on mora nekad proraditi i docepati se Evrope ove godine, kakav god da je za sredinu tabele nije. U situacijama kada je Inter bio prvi igrao sam keca na Djenovu a sada predlazem dvojku... Vidite koliko sam prso :P

#10362 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 13 December 2011 - 14:06

Koliko je samo pala kvota da Ponferadina daje gol. Sa 2,15 sinoć kad sam to predložio u forumaškom tripovanju do 1,95 koliko je sada... sa tendencijom daljnjeg pada.

#10363 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 13 December 2011 - 14:09

Jel zna neko sajt gde moze da se prati prvenstvo u hokeju do 20 godina? Da sam znao da ga nigde nema ne bih igrao :rolleyes:



www.iihf.com

#10364 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 13 December 2011 - 14:09

16:30 Lokomotiva K. Gran K. 1
18:45 Hapoel J. - Donjeck 1
20:00 Gravlen (-12.5) - Cibona H1
20:45 Beneton - Bajern 1
20:45 Barselona (-8.5) - Ademar L. H2
20:45 Grimzbi - Salisbury 1
20:45 Kiderminster - Voksol 1
20:45 Balimena - Krusejders X2
20:45 Kliftonvil - Kolerejn X2

Ukupna kvota 68.13

#10365 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 13 December 2011 - 15:19

Koliko je samo pala kvota da Ponferadina daje gol. Sa 2,15 sinoć kad sam to predložio u forumaškom tripovanju do 1,95 koliko je sada... sa tendencijom daljnjeg pada.



Navlakuša...