Jump to content


Photo
- - - - -

GP Malezije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
282 replies to this topic

Poll: GP Malezije (37 member(s) have cast votes)

Ko je pobednik?

  1. Alonso (5 votes [16.13%])

    Percentage of vote: 16.13%

  2. Massa (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. Hamilton (5 votes [16.13%])

    Percentage of vote: 16.13%

  4. Button (1 votes [3.23%])

    Percentage of vote: 3.23%

  5. Vettel (13 votes [41.94%])

    Percentage of vote: 41.94%

  6. Webber (1 votes [3.23%])

    Percentage of vote: 3.23%

  7. Rosberg (2 votes [6.45%])

    Percentage of vote: 6.45%

  8. Schumacher (3 votes [9.68%])

    Percentage of vote: 9.68%

  9. Kubica (1 votes [3.23%])

    Percentage of vote: 3.23%

  10. Neko od nenavedenih (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Ko je trenutno najbolji vozač po kiši?

  1. Schumacher (10 votes [32.26%])

    Percentage of vote: 32.26%

  2. Alonso (5 votes [16.13%])

    Percentage of vote: 16.13%

  3. Hamilton (6 votes [19.35%])

    Percentage of vote: 19.35%

  4. Vettel (10 votes [32.26%])

    Percentage of vote: 32.26%

Vote Guests cannot vote

#31 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 03 April 2010 - 10:35

Ипак он има 40 година и вид му сигурно није исти као у 30 а када пада јака киша вероватно он мора знатно више да се напреже и мучи.
Него ај да дамо човеку још мало времена.

#32 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 03 April 2010 - 10:37

Ove kvalifakcije su obeležile tupave odluke ferarija i Meklarena i jedna bolna činjenica za navijače Šumahera. Džabe moj drug Fjodor "dodoliše", deda je van njegove forme potpuno. Više to nije vozač šampionske forme, sada je to vozač solidnih mogućnosti za "probijanje" u Q3 i osvajanje ponekog boda. Auto više ne može da bude toliko opravdanje, pogledajte gde je samo Leonardo. Da li će se to promeniti u dogledno vreme, videćemo. Lično, sumnjam.

Veber je izvezao fantastičan krug i na tome čestitke. Sutil je potvrdio da je fantastičan vozač. Od Vetela sam očekivao više, ali su izgleda dve predhodne trke uzele danak.

Postavljena je lepa scena za sutrašnju trku, gde će mnogi morati da daju i preko svojih mogućnosti, a svi mi zajedno da strepimo od vremena i prekida trke.
Fjodore, Fjodore, opet si preterao :ph34r:

#33 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 03 April 2010 - 10:40

Najbrzi na gumama za kisu je u Q3 bio Rozberg. Toliko o tome da on ne rizikuje, brzi je od dede, od 'majstora za kisu' Vetela i Sutila.

#34 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 03 April 2010 - 10:41

Ako je Veber sekundu i po brzi od Vetela, a Rozberg isto toliko od Sumahera, pa kad vidis vreme Kubice... moras se upitati "šta je u pitanju"?
Ja se, eto, pitam.
Pitate li se vi? Ili mozda znate i pobednik :ph34r: a? Ako znate, javite mi odmah - da trknem do kladionice!

#35 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 03 April 2010 - 10:43

A sto se kise tice... nije mi zao! I ujutru izigravam dodolu. :ph34r:

#36 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 03 April 2010 - 10:51

Debili brate. Nema to veze sa prognozom, vec sa nekompetetnoscu coveka koji odlucuje o tim stvarima. Umesto da idu na sigurnu varijantu i odvozaju par krugova u prvom delu treninga, cisto da se osiguraju u slucaju pogorsanja vremena, oni veruju radarima i slicnim perverzijama da ce kisa prestati...popodne u Maleziji, dok oko staze pice munje i nema ni nagovestaja razvedravanja...

Debili. Znam da je u pitanju jaka rec, ali covek stvarno treba da bude retard pa da izvede ovo sto su u Ferrariju (prvenstveno) izveli. I nije im prvi put, da stvar bude gora.

Cestitke Webberu za pol. Nadam se da ga nece upropastiti sutra, kao i da ce RB6 izdrzati do kraja trke. Voleo bih i odlican rezultat Renaulta. Ocekujem da ce se Button sigurno probiti do bodova, za ove tri mukice (ALO, HAM i narocito MAS) cemo videti...

Sutra nema ni svrhe da se startuje sa punim rezervoarom. Trka ce sigurno biti prekinuta zbog potopa, bez obzira da li Fjodor bude izigravao indijanca ili ne...skidaj perusku kontroverzni vrachu! :D :)

p.s. Niko opet tuce Sumija...bar na kvalama...za sada... :ph34r:

#37 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 03 April 2010 - 10:51

Ипак он има 40 година и вид му сигурно није исти као у 30 а када пада јака киша вероватно он мора знатно више да се напреже и мучи.
Него ај да дамо човеку још мало времена.


Saglasan 100%. Uostalom, Sumi je pre neki dan izjavio da ne bi zeleo trku po jakoj kisi.

#38 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 03 April 2010 - 10:55

Trka ce sigurno biti prekinuta zbog potopa, bez obzira da li Fjodor bude izigravao indijanca ili ne...skidaj perusku kontroverzni vrachu! :D :)


Jok brate! Neka pada blaga, do pred start. Pa da voze po vlaznoj jedno desetak krugova. Onda nek se prosusi, pa pred kraj, jedno desetal krugova, opet po vlaznoj... :ph34r:

#39 Nikola167

Nikola167
  • Members
  • 610 posts

Posted 03 April 2010 - 10:59

Ferari nastavlja svoju tradiciju gluposti, navijam za Alonsa, ali sa uzivanjem sam gledao kraj Q1 i voznje velikana kako se muce i okrecu po stazi... kakav danak "neiskustvu"...

#40 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 03 April 2010 - 11:07

Debili. Znam da je u pitanju jaka rec, ali covek stvarno treba da bude retard pa da izvede ovo sto su u Ferrariju (prvenstveno) izveli. I nije im prvi put, da stvar bude gora.

Па и није јака реч када им се понавља по ко зна који пут. Кад се само сетим оне генијалне тактике и прогнозе кад су Кимија позвали да стави гуме за кишу а она није почела наредних 5 кругова...

#41 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 03 April 2010 - 11:08

Dobro ljudi, red je da Onaj Od Gore Sto Vidi Sve malo pogleda i na "Bikove" - jednom se provukao Ferrari, drugi put McLaren, valjda ce sad da pobedi neki Red Bull.
Sumi neka bude drugi - ja zadovoljan, hehehe
Kubica treci, da bude i Alpiner.
A Radoje i Downforce neka malo pate, dosta su imali srece u prve dve trke.

Samo, ko ce docekati trku... moram da krenem na neki doping - vreme mi stoji!

#42 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 03 April 2010 - 11:13

Па и није јака реч када им се понавља по ко зна који пут. Кад се само сетим оне генијалне тактике и прогнозе кад су Кимија позвали да стави гуме за кишу а она није почела наредних 5 кругова...


A kad su prepotentno pozvali u box ISTOVREMENO i Masu i Sumija, pa Sumi cekao da Masi promene gume i naspu gorivo!
Imaju oni mnogo takvih bisera, i nikad se nece opasuljiti, jer su Italijani! Jedino dok su komandovali Tod i Ros takvih gluposti nije bilo previse - ali ih je i onda bilo. Scuderija je ekipa preplacenih bosova i slabo placenih mehanicara (i radnika u fabrici Ferrari).
Sada treba biti u Alonsovoj i Masinoj situaciji, pa sacuvati zivce...
Ali ne razumem taktiku McLarena, oni su ipak racionalni ljudi, pa mi nije jasno zasto su to uradili Hamiltonu?!
Izgleda da u sadasnjoj F1 nije samo Berni ....... (upisite "epitet po želji).

Edited by FjodorD, 03 April 2010 - 11:16.


#43 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 03 April 2010 - 11:22

Ferari nastavlja svoju tradiciju gluposti, navijam za Alonsa, ali sa uzivanjem sam gledao kraj Q1 i voznje velikana kako se muce i okrecu po stazi... kakav danak "neiskustvu"...

Da su imali jos jedan krug, Alonso i Luis bi se ugurali u Q2 cak i po onakvom pljusku. Bilo je blizu. I da...po tome se vidi da su velikani. :ph34r:

#44 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 03 April 2010 - 11:25

Ма они су то намерну урадили не би ли нам обезбедили што интересантнију трку сутра :ph34r:

#45 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 03 April 2010 - 11:33

A tako cemo? Dobro, dobro...da znam ubuduce... :)

:ph34r: