Jump to content


Photo

Domet WIZARDSa


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#1 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 02 March 2003 - 01:52

Plej-Of?
Skoro sigurno. Dzordan je poludeo i ocigledno ce dovesti svoj tim u top 8 istoka...

Nesto vise?
Njega je zajebano izbaciti iz Plej-Ofa s' ma kakvim klubom, a kamoli sa Vasingtonom koji ima i Stekhausa, dotad verovatno oporavljenog Hjuza, u poslednje vreme (defanzivno) sjajnog Hejvuda...

Na kraju, usled nekih povreda (Hila, Dejvisa, mozda Pirsa...), dosta timova na istoku ulazi u zavrsnicu sa JEDNIM ekstra igracem. jednostavno verujem da je MJova top forma daleko iznad cak i Mekgrejdijeve, Ajversonove, Kidove... Ako udju u doigravanje, u najmanju ruku mislim da ce svakog protivnika zestoko namuciti.

#2 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 02 March 2003 - 04:18

Plasirace se u play off nazalost a covece danas sam gledao utakmicu protiv bullsa ovo stvarno nema nikakvog smisla 42-15 bacanja za wiz , mrzim vise nego ikada a u play off-u najbali smo ga wizardsi mogu do nba finala ove godine a tu je sve moguce kakvi lejkersi i sudjenje oni su mala daca za te monstrume.Orlando ce da izvisi, bucks i wiz play off orlando out .

#3 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 02 March 2003 - 08:12

Oni su jako opasni ako udju u plej-of, jer imaju Stekhausa koji reshava tekme, i to zaqcavanjima i blokadama, a kad je smoren onda mozda i shutne....:smile: Naravno MJ, pomalo sudije i sve to, ali mislim da oni mogu da isteraju svakog osim Indiane i NO-a na istoq, a sa ovim 2. verovatno nece igrati.....

#4 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 02 March 2003 - 12:22

Potpuno se slazem da MJ moze cudo da napravi ako dodje do PO, a ja mislim da hoce.

#5 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 02 March 2003 - 15:03

DO FINALA!!!

#6 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 02 March 2003 - 15:34

Mozda ne bash toliko.....:smile:

#7 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 02 March 2003 - 17:26

Ma nikad se ne zna, samo da Dikson vise ne sutira "in crunch time" i sve ce biti u redu.

#8 sanskrit

sanskrit
  • Members
  • 796 posts

Posted 02 March 2003 - 18:32

Svaka cast Mj-u zaista je u sjajnoj formi ali mislim da su sada ipak bolji i TM i Ajverson. Vise se sikreno pribojavam Stekija. Po nekoj mojoj proceni mogli bi u plej ofu da biju Nju Dzersi, pa mozda cak i Njujojr (sve zavisi kakvi budu bili Hjuston i Sprivel) ali protiv Detroita a posebno Orlanda ne verujem da mogu mnogo, jer ovi imaju i jaci tim i boljeg superstara relano. Za Ajverosnovu druzinu mislim da bi bilo nezivesno.
Mogu da ispadnu u prvom krugu (mad mislim da Mj nece to dozovliti) a opet ako im se padnu Lejkersi cak i da osvoje prsten. Kako samo to nerealno zvuci...

#9 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 02 March 2003 - 18:48

Shta bre Nju Jork?:???:

#10 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 02 March 2003 - 19:14

sanskrit:
Svaka cast Mj-u zaista je u sjajnoj formi ali mislim da su sada ipak bolji i TM i Ajverson. Vise se sikreno pribojavam Stekija. Po nekoj mojoj proceni mogli bi u plej ofu da biju Nju Dzersi, pa mozda cak i Njujojr (sve zavisi kakvi budu bili Hjuston i Sprivel) ali protiv Detroita a posebno Orlanda ne verujem da mogu mnogo, jer ovi imaju i jaci tim i boljeg superstara relano. Za Ajverosnovu druzinu mislim da bi bilo nezivesno.  
Mogu da ispadnu u prvom krugu (mad mislim da Mj nece to dozovliti) a opet ako im se padnu Lejkersi cak i da osvoje prsten. Kako samo to nerealno zvuci...


o cemu li ti pricas, majke ti? da nisi mozda greskom pomislio na stanje u nba live na tvom kompjuteru? koji bre njujork? pa oni nece ni igrati plej of. dobice nju dzersi jer je on slab ali nece orlando jer je on jak. a nju dzersi ima 10 pobeda vise od orlanda i, uz indijanu, najbolji je klub na istoku.

#11 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 02 March 2003 - 19:25

iskreno se nadam da vasington nece uci u plej of. uvek su mi isli na qrac ljubimci medija i sudija. ako i udju isprasice ih nju dzersi ili indijana i pored toga sto ce dzordan da bije a sudije da cute.

#12 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 02 March 2003 - 19:29

MJ je najbolji igrach koji je ikada igrao kosharq tako da stvarno ne treba niko da sere o njemu kao ti.....

#13 Joel_Przybilla

Joel_Przybilla
  • Members
  • 817 posts

Posted 02 March 2003 - 20:19

Istok moze da osvoji bilo ko! ako se dzoki razgoropadi ne moze niko da ga dobije! sem milvokija :smile:

#14 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 02 March 2003 - 20:26

U P.O.-u zreliji timovi pobedjuju. Znaci NJN, Indiana i Detroit imaju najvise sanse. Odmah iza njih su Wizardsi koji bi mogli da budu potencijalno iznenadjenje i odu sve do finala (gde bi MJ video kako izgleda izgubiti). Boston, Orlando i Philu smatram kao neuracunljive i samo ako ih estoko prosere mogu da ucine nesto vise (kao Boston prosle godine).

#15 Joel_Przybilla

Joel_Przybilla
  • Members
  • 817 posts

Posted 02 March 2003 - 20:36

phila neuracunljiva?! ona nije porazena od all-stara, ima da sabijaju u playoffu