Jump to content


Photo

trazim...bitno mi je jako


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#16 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 23 March 2010 - 00:18

počelo je lepo vreme, sad će to da krene po 20-30 na dan. nije to mala kinta, možeš valjda ove jedne da daš bez zarade. :ph34r:


Pa evo, ja nekako cenim da si ti ovaj tip, ove Armani, odrichem se zarade, za tebe 100 evrica, ali mislim da trenutno imamo samo crne (sigurno) i pink (mozda, verovatno). Doneo bi dechko na vrata, sa original futrolom i krpicom Armani, stiglo iz Izraela, garantujem zivotom forumskim da su original.

Ako nisu - BANUJ! I vracam pare - 120 OJRA! Da popijesh kaficu shto si se iznervirala.

Attached Thumbnails

  • vesna.jpg

Edited by down with the sickness, 23 March 2010 - 00:20.


#17 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 23 March 2010 - 00:22

za mene ove.

Posted Image

javi kad nabaviš :ph34r:

#18 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 23 March 2010 - 00:28

Pa imam te, rekao sam. 60 evrica, ne mogu manje, moram da poplacam ljude. Ajde, necemo vishe, neko ce da prijavi da se reklamiram.

Evo ih:

Attached Thumbnails

  • vesna1.jpg

Edited by down with the sickness, 23 March 2010 - 00:47.


#19 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 23 March 2010 - 00:31

Ubi me slab Euro, letos kad sam bio tamo bio skoro 1,60 CAN$, evo danas 1,37 i dalje pada. Da se obesish :ph34r: . Nije lako meni i Mishkovicu kao shto vi mislite.

Edited by down with the sickness, 23 March 2010 - 01:32.


#20 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 March 2010 - 11:11

Ubi me slab Euro, letos kad sam bio tamo bio skoro 1,60 CAN$, evo danas 1,37 i dalje pada. Da se obesish :) . Nije lako meni i Mishkovicu kao shto vi mislite.



Pa sto ne trazis pomoc od drzave k'o Miskovic? Nek' se drzava zaduzi ako treba, uspesne biznismene treba pomoci :ph34r:
si bio na srpski Davos?

#21 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 23 March 2010 - 12:21

bas ste surovi! :ph34r:

elem, moja preporuka postavljacu teme: ako ne mozes da nadjes u vecim opticarskim radnjama u bg, kupi preko interneta. a i ako mozes, pogledaj za svaki slucaj, mozda ti je jeftinije da kupis iz inostranstva i ako placas postarinu. ako nisi navikao da kupujes preko interneta, ne brini, danas je to dosta uobicajeno i u srbiji.

#22 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 23 March 2010 - 13:40

Pa sto ne trazis pomoc od drzave k'o Miskovic? Nek' se drzava zaduzi ako treba, uspesne biznismene treba pomoci :ph34r:
si bio na srpski Davos?


Naravno da nisam prisustvovao Davosu, kososvo je srbija.

elem, moja preporuka postavljacu teme: ako ne mozes da nadjes u vecim opticarskim radnjama u bg, kupi preko interneta. a i ako mozes, pogledaj za svaki slucaj, mozda ti je jeftinije da kupis iz inostranstva i ako placas postarinu. ako nisi navikao da kupujes preko interneta, ne brini, danas je to dosta uobicajeno i u srbiji.


Pa moze da kupi kod Mishkovica, ako nece od mene, samo ne moze preko interneta :D , nama srpskim monopolistima odgovara da ljudi ne kupuju preko interneta. Shta ce im to, da se pokvare :) , bolje ovako nama shvercerijma da daju pare.

Kada to bude normalno u zemlji Srbiji, ja i Mishko odosmo u ......

#23 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 23 March 2010 - 13:51

Evo ih:

Posted Image


posto je samo ova crna sajkaca gore, cvike me ne zanimaju.

#24 trazimRayBan3025

trazimRayBan3025
  • Members
  • 17 posts

Posted 23 March 2010 - 13:51

ali ipak ne razumem se ja u naocare pa moze neko lako da me zajebe.....msm ok je to sto ti valjas razne stvari za narod i cinis im uslugu ali bi ja ipak u neku radnju da kupim pa da ih pogledam, aj da je nesto u sta se razumem pa da mi posaljes ovako nzm kakve su

#25 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 23 March 2010 - 13:55

ali ipak ne razumem se ja u naocare pa moze neko lako da me zajebe.....msm ok je to sto ti valjas razne stvari za narod i cinis im uslugu ali bi ja ipak u neku radnju da kupim pa da ih pogledam, aj da je nesto u sta se razumem pa da mi posaljes ovako nzm kakve su


Ma nema problema mladi prijatelju, imam ja i garanciju i vracanje para, roba prva liga, samo ako se ti plashish to je druga stvar .... meni posao ide dobro, ne zalim se, prezivecemo ja i Mishko nekako i bez tebe :ph34r: . Moracesh kod njega u radnju.

#26 trazimRayBan3025

trazimRayBan3025
  • Members
  • 17 posts

Posted 23 March 2010 - 14:02

a jer zns negde de ima radnja posto me mrzi da lutam po bg-u..

#27 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 23 March 2010 - 14:18

Pa imam te, rekao sam. 60 evrica, ne mogu manje, moram da poplacam ljude. Ajde, necemo vishe, neko ce da prijavi da se reklamiram.

Evo ih:

ha, ha, jel to sa srbovanja? (mislim slik'ca sa sajkacom) :ph34r:

Edited by Lift Going Up.., 23 March 2010 - 14:19.


#28 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 23 March 2010 - 14:45

ha, ha, jel to sa srbovanja? (mislim slik'ca sa sajkacom) :ph34r:


To je samo opticka varka, koju DWS nesvesno proizvodi, cause he's got a natural feeling.
Znam jer sam kupovo neke opanke od njega, vec.

#29 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 23 March 2010 - 14:55

za mene ove.

Posted Image

javi kad nabaviš :ph34r:


E , DWS , ove Vesnine bi mi čučnule, samo sa ogledalo staklima.
Jel daješ na rate ? :)

Mislim, ljudi smo..

#30 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 23 March 2010 - 15:08

a jer zns negde de ima radnja .......


JeL znam - ne znam, JeR ne zivim tude. Postajem nemilosrdan jeR osecam da nisi mushterija, staro zlatno pravilo balkanske trgovine broj 1 :"koji cesh mi .....".

A za ostale, sa upadicama o opancima, shajkachama i slichno: vishe volim da uzmem Srbi 20 evra nego Kanadjaninu 200 dolara, sladja parica :ph34r: , bazirano na zaostalosti drzave za koju su gradjani glasali. E sad plati da budesh svet, kad 'ocesh da budesh ruska priguzina.

Moze na rate kapetane, imamo specijalni dil za vojna lica, uplatish solarno 59 evrica, a za onaj jedan moze da te prichekam mesec-dva.