Jump to content


Photo

A L L S T A R W E E K E N D na B 9 2


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
57 replies to this topic

#1 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 07 February 2003 - 15:58

Dobro, znam da je vec otvaran slican TOPIC, ali ne pada mi napamet da trazim ono sto me zanima u gomili poruka koje sacinjava jedan smajli. Zamolio bih nekog da mi kaze sta ce sve biti na B92 ovog vikenda i u koje vreme (za ALL-STAR utakmicu znam). Dalje, da cujem vase prognoze za samu utakmicu. o ce biti MVP, ko ce pobediti?

Verujem da ce WEST pobediti ali nekom mizernom razlikom a da ce Kobi biti MVP. Dosad su uvek O'Nil i Dankan trpali kos kao nenormalni na ALL-STARu, dok su Garnet i Brajant igrali za publiku. Mislim da je dosla sezona kad Brajant ima nameru da pokaze svima da je najbolji na svakom frontu. Smatram da je to dovoljno da bude MVP (mada me ne bi cudila ni neka nebuloza tipa da podeli titulu sa Dzordanom (oprastaj AIRa), s tim sto bi je tradicionalno Brajant odneo kuci :smile:).

Za trojke prognoziram Pedju kao pobednika, daleko od toga da je moj izbora patriotskih poriva. Mislim da je trenutno najbolji u trojkama.

Zakucavanja? Iako Dezmond Mejson ne ume da zakuca loptu (za razliku od Stromajl Svifta), opkladio bih se na njega. Dzeferson je na primer dobar igrac u svojoj najboljoj sezoni do sad, ali u svakom njegovom zakucavanju je 80% Kidove maste i organizacije (Na njemu je Kid ove sezone prosecno po utakmici belezio 5 od svojih 9 asistencija). Videcemo koliko je sam kreativan.

#2 Peja_16

Peja_16
  • Members
  • 1,023 posts

Posted 07 February 2003 - 16:30

U pravu si! Sto se utakmice tice mislim da ce MVP biti Kobe kao i prosle god. Nema boljeg. Za trojke sam siguran da ce Pedja dobiti jer je usao u formu (u zadnjih mjesec dana trice su mu 52%) dok su ostali pali. U zakucavanjima tipujem na Amare Stoudemeira iz Phoenixa. To su moje prognoze...


Ma Peja je NAJBOLJI!!! :grin:

#3 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 07 February 2003 - 16:37

Glavne dogadjaje će i ove godine TV B92 prenositi uživo - u noći izmedju subote i nedelje, 02 časa počinje prenos koji će verovatno sve naše ljude najviše zanimati - takmičenje 3 na 3 u kojem učestvuje Marko Jarić, a onda i takmičenje u šutiranju trojki u kojem titulu brani Pedja Stojaković, pa na kraju i takmičenje u zakucavanjima.

U noći izmedju nedelje i ponedeljka, sa početkom u 02 časa direktno prenosimo glavni dogadjaj All Star meč 2003.


Zakucavanja dobija Amare, a Pedji je, po mom misljenju, najozbiljniji konkurent Wesley Person, mada ja ne znam da li ce on i da nastupi, bio je povredjen, prvo kaziprst a zatim i koleno...

#4 micha popovich

micha popovich
  • Members
  • 214 posts

Posted 07 February 2003 - 19:04

Na ALL-STARU će pobediti WEST,a u šutiranju trojki će pobediti Stojaković.Glavni konkurent će Peđi biti Brent Beri.

#5 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 07 February 2003 - 19:23

Ja bi lichno voleo da Walker dobije u 3ojkama, lepo shutira, mada i Beri bi mogao pa da postane 1. koji je dobio i u 3ojkama i u zaqcavanju....:wink:

#6 Joel_Przybilla

Joel_Przybilla
  • Members
  • 817 posts

Posted 07 February 2003 - 19:56

dobija EAST, a MVP Iglauskas ili kako se vec pise, trojke glupi Mike Miller, a zakucavanja Mason

#7 Peja_16

Peja_16
  • Members
  • 1,023 posts

Posted 07 February 2003 - 20:43

Ko njega izabra majko mila :sad: :sad: :sad: Mogao bi Miler da bude iznenadjenje

#8 Peja_16

Peja_16
  • Members
  • 1,023 posts

Posted 07 February 2003 - 21:27

Marko Jaric nastupa za Rookie kao zamjena Ginobiliu!!!!!!!!!!

#9 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 07 February 2003 - 21:28

Miller?:???:

#10 DIRTY

DIRTY
  • Members
  • 675 posts

Posted 07 February 2003 - 22:21

Walkerova lopta ima najlepsi let u NBA ali se nedam da nece biti i najpreciznija. Dobro je Nikola poceo ovaj topic.

#11 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 07 February 2003 - 23:14

MVP=YAO

#12 sanskrit

sanskrit
  • Members
  • 796 posts

Posted 08 February 2003 - 00:26

Ko hoce da se opkladi da ce YAO da popije najmanje 3 banane?

#13 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 08 February 2003 - 01:21

3 BANANE I DA DA 35 KOSEVA YAO IS THE MVP

#14 Joel_Przybilla

Joel_Przybilla
  • Members
  • 817 posts

Posted 08 February 2003 - 02:46

Peja_16:
Marko Jaric nastupa za Rookie kao zamjena Ginobiliu!!!!!!!!!!

Mare, care sad je startuj

#15 Kobe8

Kobe8
  • Members
  • 189 posts

Posted 08 February 2003 - 02:51

KOBE MVP