Jump to content


Photo

Rick Adelman


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#1 nostalgican

nostalgican
  • Members
  • 89 posts

Posted 24 January 2003 - 17:55

I ako sam nov na ovom forum i nevolim da kritikujem bilo koga, moram Rick Adelmana... kreten Sacramenta! On kad god se Pedja razigra (i to je cesto) Trener ga odmara jedno 8 minuta. Pa jeli on normalan, Divca netreba toliko odmarati! I ako taj covek ima dobar skor sa Kingsima, on mene iznervira!
Sta vi mislite o Ricku Adelmanu?

#2 sanskrit

sanskrit
  • Members
  • 796 posts

Posted 24 January 2003 - 18:14

Divca SIGURNO treba odmarati toliko. A sto se tice Stokija moraju da se razigraju i rezerve..to je njegov sistem igre.

#3 nostalgican

nostalgican
  • Members
  • 89 posts

Posted 24 January 2003 - 18:16

Onda je njegov sistem igre s*****e!

#4 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 24 January 2003 - 19:18

E da kada smo vec kod trenera nesto gledam juce na tv nets vs gs i u poluvremenu su dali iz svacionice gs pripremu za pocetak drugog poluvrema i baja ce na tabli napisao ime kidd-a i kaze nesto u fazonu obratite posebnu paznju na njega i pun zanosa i entuzijazma kao idemo ajmo samo napred stay focused tipcan corporate manager ali ne i trner kako ga je thompson izsprozivao u drugom poluvremenu jaoj :smile: nesto kao u fazonu cale ga nje ucio da bude menadzer a zatim ce thomson inace debeli crnja strucni komentator(bivsi trener)tnt-a kao his father was a smart man.Sve u svemu sustin je da covek blage veze nema ono je bas bilo smesno :smile:)

#5 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 24 January 2003 - 20:01

Rik Adelman je klasichan gubitnik u zivotu.... Ko je ishao u moju shkolu i na soc kod Baneta Uzelca verovatno zna o chemu se radi....:wink: Inache nikad necu zaboraviti 6. tekmu finala '92 kad je Portland vodio protiv Bulsa 73-58 u 3. 1/4 da bi izgubili na kraju, i to ih je stigla klupa Bulsa..... naravno tu je bio i poraz '90 od Pistonsa, i gomila poraza u plej-ofu od Lejekrsa.... 1nmostavno gubitnik.....

#6 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 27 January 2003 - 11:32

ma dobar je Rick... :wink:

#7 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 27 January 2003 - 11:34

Ma jeste.....:wink:

#8 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 27 January 2003 - 11:37

Ma... :wink:

#9 DIRTY

DIRTY
  • Members
  • 675 posts

Posted 27 January 2003 - 12:55

Rick poucen iskustvom i trenutnim prilikama hoce da u play off koristi svih 12 igraca a da bude spreman da postave menja kao u hokeji i melje protivnike tempom. Postaje ocigledno da Lejkersi jure sto bolju poziciju za draft i otmu LeBrona a uvele nekom jednu od svojih skupih zvezda, sve sa neverovatnim ugovorom.Tako bi i Fil mogao da ode u zasluzenu mirovinu. To u prevodu znaci da ojacavenje centarskih pozicija nje vise aktuelno vec je potrebno povecati broj postignutih koseva (citaj kontri i ofanzivnih skokova.) To uigravanje klupe vidljivo je bilo na ovoj mini turneji tako da porazi nisu posebna frka.

#10 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 27 January 2003 - 12:57

Chudan pogled na stvari......

#11 DIRTY

DIRTY
  • Members
  • 675 posts

Posted 27 January 2003 - 13:32

Ali prilicno izvestan.

#12 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 27 January 2003 - 13:35

Mislim da su Lejkersi ipak otisli previse daleko sa pobedama da bi mogli sad da jure prvog pika na sledecem draftu. Jedino da izgube sve utakmice do kraja sezone...

#13 DIRTY

DIRTY
  • Members
  • 675 posts

Posted 27 January 2003 - 13:49

Nejuri se prvi pick samo najgorim rezultatom to je bar jasno.

#14 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 27 January 2003 - 15:33

Hawk:
Mislim da su Lejkersi ipak otisli previse daleko sa pobedama da bi mogli sad da jure prvog pika na sledecem draftu. Jedino da izgube sve utakmice do kraja sezone...

Pa i meni se neshto to chini malo chudno.....:smile: Ali ako Dirty kaze......:lol:

#15 nostalgican

nostalgican
  • Members
  • 89 posts

Posted 27 January 2003 - 17:08

Zbog gospodina Rika Adelmana Sacramento gubi od utakmice od pederskih ekipa kao sto su Atlanta,Toronto,Clippers, i ostale!