Jump to content


Photo
- - - - -

Inostrani igraci u domacim klubovima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
151 replies to this topic

#61 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 27 November 2009 - 18:46

Hemofarmovi crnci uglavnom odradjivali posao preko kurca (vecine ne mogu da se setim mozda bolji od ostalih batinas Marshall).

 


Sad dal su odradjivali preko kurca ili ne...Uglavnom sa njima je Hf bio konkurentan i u nashoj ligi i NLB a i u Uleb kupu.Isto vazi i za FMP-dok su dovodili strance bili su konkurentni svuda i u Uleb kupu,sad su dresh.

#62 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 27 November 2009 - 19:00

Sad dal su odradjivali preko kurca ili ne...Uglavnom sa njima je Hf bio konkurentan i u nashoj ligi i NLB a i u Uleb kupu.Isto vazi i za FMP-dok su dovodili strance bili su konkurentni svuda i u Uleb kupu,sad su dresh.

Mislio sam pre svega da nikad ne mogu da se zgotive sa navijacima jer ih nema, za sve fabricke klubove to mislim da je to odradjivanje posla za dobru lovu. Razliku su najcesce pravili kod HF-a domaci igraci i prosle godine su u Eurocupu bili konkurentni bez crnaca. Za Fmp se slazem danas su samo cist prosek nekad su bili polufinalisti Uleb Cupa danas nula.

#63 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 27 November 2009 - 19:04

Pa zar mi nismo otkrili Cummingsa upravo kada je igrao za Hemofarm(u sezoni 2004/05), tek je posle zaigrao kod nas...

Inace oni su uvek dovodili solidne amerikance poput Wrighta koji vec godinama sa uspehom igra za Albu...

Edited by AirBall, 27 November 2009 - 19:05.


#64 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 27 November 2009 - 19:08

Pa zar mi nismo otkrili Cummingsa upravo kada je igrao za Hemofarm(u sezoni 2004/05), tek je posle zaigrao kod nas...

Inace oni su uvek dovodili solidne amerikance poput Wrighta koji vec godinama sa uspehom igra za Albu...

jel on sa onim konlijem igrao u hf-u koliko me pamcenje sluzi?

#65 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 27 November 2009 - 19:09

jel on sa onim konlijem igrao u hf-u koliko me pamcenje sluzi?


Da, nakon toga je igrao u Efesu, ali je otpusten kada je odbio da sa jos 3 saigraca amerikanca dodje u Beograd...

#66 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 27 November 2009 - 19:09

Pa zar mi nismo otkrili Cummingsa upravo kada je igrao za Hemofarm(u sezoni 2004/05), tek je posle zaigrao kod nas...

Inace oni su uvek dovodili solidne amerikance poput Wrighta koji vec godinama sa uspehom igra za Albu...

Jesmo, ali mislim da smo imali i bolje crnje od njega. Partizan je uvek u dovodjenju Amera bio koplje ispred svih.

I zaboravih Steppa ona trojka posle driblinga u demontiranju Zvezde na kraju trece cetvrtine sa 10+ m jedan od najboljih poteza na ovim prostorima u zadnjih 10 godina. :ph34r: :)

#67 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 27 November 2009 - 19:12

Ove godine su se zajebali sa Stivensonom...

#68 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 27 November 2009 - 19:15

Imali smo i par zescih zajeba kada su amerikanci u pitanju...

Ne u skorije vreme, ali Cotton, O' Connor, Kornell... nije to bio nivo za nas...

Sad se sve to znatno ozbiljnije radi...

Edited by AirBall, 27 November 2009 - 19:16.


#69 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 27 November 2009 - 19:18

Slazem se da smo dovodili dobre strance ali ne slazem se da su mnogo bolji od stranaca koje su imali pogotovo Hf i Zvezda ali i FMP.
Sad druga stvar sto mi ovim Zvezdinim crnjama nabijamo traume pa ljudi beze glavom bez obzira ili postaju biznismeni (citaj Richardson :ph34r: )

#70 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 27 November 2009 - 19:19

Slazem se da smo dovodili dobre strance ali ne slazem se da su mnogo bolji od stranaca koje su imali pogotovo Hf i Zvezda ali i FMP.
Sad druga stvar sto mi ovim Zvezdinim crnjama nabijamo traume pa ljudi beze glavom bez obzira ili postaju biznismeni (citaj Richardson :ph34r: )


KKCZ je gotovo uvek imala po dva amera u timu za razliku od nas pa je samim tim bila i veca sansa za promasajem...

#71 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 27 November 2009 - 19:22

Da ali i veca sansa za pogodak :ph34r: Mada ok su oni strance imali sem one godine kad su povezali Vrbicu Stefanova,i josh 2 stranca koja su pobegla posle mesec dana,zaboravio sam i imena,pa zatim idu Ricardson i Burks valjda....

#72 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 28 November 2009 - 15:18

Da ali i veca sansa za pogodak :ph34r: Mada ok su oni strance imali sem one godine kad su povezali Vrbicu Stefanova,i josh 2 stranca koja su pobegla posle mesec dana,zaboravio sam i imena,pa zatim idu Ricardson i Burks valjda....

tomas i burks

#73 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 28 November 2009 - 15:20

tomas i burks


Koliko me secanje sluzi Burks se posluzio trikom... Pasos mu se nalazio u KKCZ, ali on je otisao u ambasadu, proglasio ga nevazecim, izvadio novi i tako pobegao iz zemlje...

Sta sve ljudi nece da se dosete da pobegnu od komsinice...

#74 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 28 November 2009 - 17:04

Ove godine su se zajebali sa Stivensonom...


To sam i ja mislio početkom sezone...

Više to ne mislim...

#75 X factor

X factor
  • Members
  • 405 posts

Posted 30 November 2009 - 14:10

Najkvalitetniji - Tyrone Nesby
Najviše pokazao - Delonte Holland
Najviše emocija izazvao - Frederick House
Najuspešniji po rezultatima - Stephane Lasme, Milt Palacio.