Jump to content


Photo
- - - - -

Poslednji utisci iz emigracije


  • Please log in to reply
4967 replies to this topic

#4756 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 May 2018 - 21:05

Mladji mangup polozio voznju, sad nas je 4 vozaca. Osiguranje mi je skocilo 67% dok mali ne polozi jos neku extra skolu "safe teen driving".

 

Aaaaaaa.

 

Mnogo lepo kad vidis da su porasli.


  • 1

#4757 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 15 May 2018 - 22:05

Mladji mangup polozio voznju, sad nas je 4 vozaca. Osiguranje mi je skocilo 67% dok mali ne polozi jos neku extra skolu "safe teen driving".

 

Aaaaaaa.

 

Mnogo lepo kad vidis da su porasli.

Cestitke! Sad imas licne vozace...


  • 0

#4758 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 May 2018 - 22:08

Cestitke! Sad imas licne vozace...

Sto je seret, vidi se da sam ga ja ucio. Izasao iz kola sava pokunjen i kaze mi da ga je oborila i da je napisala note da ne sme da polaze sledecih 6 meseci. Ja mu skoro poverovao, odlicno vozi, ali eto tu je mladost.


  • 0

#4759 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 15 May 2018 - 23:20

...

 

... mladji mangup polozio voznju, sad nas je 4 vozaca. Osiguranje mi je skocilo 67% dok mali ne polozi jos neku extra skolu "safe teen driving".

... aaaaaaa.

... mnogo lepo kad vidis da su porasli.

 

 

Americki otac uleti u auto u drugi red i upre kolenima kcerki u vozacko sediste.

Na sta ce ona - ali tataaaa!

 

Otac - toliko godina sam cekao ovaj trenutak!

:lol+:

 

...


  • 4

#4760 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 May 2018 - 02:28

Sto je seret, vidi se da sam ga ja ucio. Izasao iz kola sava pokunjen i kaze mi da ga je oborila i da je napisala note da ne sme da polaze sledecih 6 meseci. Ja mu skoro poverovao, odlicno vozi, ali eto tu je mladost.

Pusti ih da nas malo zezaju. Ovaj moj nece ni da pokusa voznju - kaze totalno mu je ok da ga mama vozi u Jaguaru, kaze ima chick effect  ;)

 

Napolju besni neka suluda kisa, a ja moram da ga pokupim s posla... besplatni Uber vozac  <_<


  • 0

#4761 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 May 2018 - 02:49

Pusti ih da nas malo zezaju. Ovaj moj nece ni da pokusa voznju - kaze totalno mu je ok da ga mama vozi u Jaguaru, kaze ima chick effect  ;)

 

Napolju besni neka suluda kisa, a ja moram da ga pokupim s posla... besplatni Uber vozac  <_<

DAj mama detetu da se dzekira. Sta ce nama starima, ups, meni starcu dobar auto. Sada im treba makine, a ne u mojim godinama.

:P


  • 0

#4762 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 May 2018 - 03:00

DAj mama detetu da se dzekira. Sta ce nama starima, ups, meni starcu dobar auto. Sada im treba makine, a ne u mojim godinama.

:P

Prosli put pakujem se za poslovni put, i dosao burazer da me odveze na aerodrom, i ja sam imala obicaj da ostavim kljuceve od kola sa sve setom za kucu na stolu u dnevnoj sobi - ako mu zatreba. I ja uzimam kljuceve i onako ispod glasa pricam sama sa sobom - kljucevi tu, pasos tu....

 

otisli smo, nakon pola sata on iznenada kaze "sad sam skontao", ja zbunjeno pitam sta, kaze sto si po prvi put uzela kljuceve sa sobom na putu za Evropu..... Ah pa sinak ima 18 - nema vozacku ali drugari imaju - necemo joy ride dok je mama na putu  :)

 

Rekla sam klincu, kad nauci da vozi - dacu mu da se dzekira. Ali posto "drugari" nisu na osiguranju - kljucevi prate mamu.

 

I nemoj to nama starima, vec sam ti rekla - ja sam gospoDZa u najboljim godinama  ;)


  • 0

#4763 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 May 2018 - 04:52

Prosli put pakujem se za poslovni put, i dosao burazer da me odveze na aerodrom, i ja sam imala obicaj da ostavim kljuceve od kola sa sve setom za kucu na stolu u dnevnoj sobi - ako mu zatreba. I ja uzimam kljuceve i onako ispod glasa pricam sama sa sobom - kljucevi tu, pasos tu....

 

otisli smo, nakon pola sata on iznenada kaze "sad sam skontao", ja zbunjeno pitam sta, kaze sto si po prvi put uzela kljuceve sa sobom na putu za Evropu..... Ah pa sinak ima 18 - nema vozacku ali drugari imaju - necemo joy ride dok je mama na putu  :)

 

Rekla sam klincu, kad nauci da vozi - dacu mu da se dzekira. Ali posto "drugari" nisu na osiguranju - kljucevi prate mamu.

 

I nemoj to nama starima, vec sam ti rekla - ja sam gospoDZa u najboljim godinama  ;)

Vidis da sam se ispravio.

Samo je stanje duha, ja racunam u nazad, cak ni ja nisam ono sto sam rekao. Prosto se desilo 'lapsus".


  • 0

#4764 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 May 2018 - 04:58

Vidis da sam se ispravio.

Samo je stanje duha, ja racunam u nazad, cak ni ja nisam ono sto sam rekao. Prosto se desilo 'lapsus".

Jel vidis ti Havaje? Pusti klince - oni ce nastaviti nakon nas.


  • 0

#4765 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 May 2018 - 05:06

Jel vidis ti Havaje? Pusti klince - oni ce nastaviti nakon nas.

Gledao sam jutros. Ono je kao na drugoj planeti. Baza one lopte lave i gori sve gde stigne.

Secam se pre 10-ak godina sam gledao da kupim plac tamo, dobro mi gospodja nije dala. Ono je kano na suncu.


  • 0

#4766 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 May 2018 - 05:12

Gledao sam jutros. Ono je kao na drugoj planeti. Baza one lopte lave i gori sve gde stigne.

Secam se pre 10-ak godina sam gledao da kupim plac tamo, dobro mi gospodja nije dala. Ono je kano na suncu.

Karibi su mi izmakli sa uraganima, sad Havaji. Vidim da mi je sledeci odmor negde u Montani ili Viskonsinu - zao mi same sebe  ;)


  • 0

#4767 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 May 2018 - 05:15

Karibi su mi izmakli sa uraganima, sad Havaji. Vidim da mi je sledeci odmor negde u Montani ili Viskonsinu - zao mi same sebe  ;)

Idi na Great Bahamas Tiano Beach. Milina, blizu Freeporta. Nema guzve jos je u izgradnji, za razliku od Nassau-a koji je mravinjak.

 

Cena sitnica u odnosu na druga ostrva.

 

:)


  • 0

#4768 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 16 May 2018 - 18:32

Karibi su mi izmakli sa uraganima, sad Havaji. Vidim da mi je sledeci odmor negde u Montani ili Viskonsinu - zao mi same sebe  ;)

 

 

Idi u WA. Ćera mi je tamo bila godinu dana u školi, oduševljena je. Sad joj je došao drug u Prag sa bakom na par dana pa smo se družili, pričali o tome i tako. Francuska u USA što se tiče vina, kažu a i što sam video slike, prelepo. A i Mt. St. Helens je već pukla, neće opet.


  • 0

#4769 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 18 May 2018 - 21:12

Popodne skoro 41 km na biciklu. Za kraj dva Kozla da se dopuni tečnost i minerali, prirodni iso napitak. Preko puta, u pivnici Kod kuma (U kmotra). ;)

 

32919656_1532883393482862_20981256905608


  • 5

#4770 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 20 May 2018 - 19:54

Danas sam se malo popravio, 44km, ali jak vetar je bio, možda je moglo i na 50...

 

32956691_1534595733311628_82631786469659


  • 1