Jump to content


Photo
- - - - -

FILM LOV U BOSNI NA TVB92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 Boki 33

Boki 33
  • Members
  • 48 posts

Posted 14 November 2009 - 22:20

Ovaj film sam gledao na OBN-u pre pola godine. Ovako bolestan pogled na rat u BiH je na svu sreću upakovan tako loše da je u rangu B produkcije. Ričard Gir je inače za vreme snimanja filma davao izjave u stilu:"Video sam strah u očima mnogih ljudi u Bosni. Kao da su znali gde je Karadžić, ali nisu smeli da kažu". BTW ovaj junak od glumca nije ni jednu noć smeo da prespava u Bosni, već je spavao u Zagrebu.

#2 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 14 November 2009 - 22:31

Bitno da se ti nisi razocarao kako si ga vec gledao.

#3 Boki 33

Boki 33
  • Members
  • 48 posts

Posted 15 November 2009 - 01:06

@st.maurice
Pa lepo je da i ljudi u Srbiji vide Holivudsko s.....
BTW. jesi li ga ti pogleda(o/la)?


#4 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 15 November 2009 - 13:26

„Film više podseća na pijano prisećanje ratnog novinara nego na nešto što se zaista dogodilo" Njujork post

Budžet filma 40 miliona dolara, zaradio u USA 980.000 $

#5 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 15 November 2009 - 23:55

Ovaj film sam gledao na OBN-u pre pola godine. Ovako bolestan pogled na rat u BiH je na svu sreću upakovan tako loše da je u rangu B produkcije. Ričard Gir je inače za vreme snimanja filma davao izjave u stilu:"Video sam strah u očima mnogih ljudi u Bosni. Kao da su znali gde je Karadžić, ali nisu smeli da kažu". BTW ovaj junak od glumca nije ni jednu noć smeo da prespava u Bosni, već je spavao u Zagrebu.

Film je obicna prdimahovina koja nema veze ni s ratom ni s poracem. Ali jeste spavao nekoliko dana u Sarajevu, u starom dijelu grada. Posto je vegetarijanac bio je uslov da mu ne dolazi do apartmana miris cevapcica i pecenog mesa. :ph34r:

#6 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 17 November 2009 - 19:19

Mislim da je ovo ubedljivo najgori film o ex-yu ratovima i zivotu posle njih. Deca od 10 godina bi bolji film napravili. Otprilike kao da je procitao na ispreskakanje clanak o ratu u Bosni na Vikipediji i odlucio da napravi film. :ph34r: