Jump to content


Photo

Bill Klinton u Prištini


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
77 replies to this topic

#16 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 01 November 2009 - 22:02

samo 3.5m :ph34r:

#17 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 01 November 2009 - 22:05

Sam sebi otkrio spomenik :ph34r:

#18 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 01 November 2009 - 22:07

sta je tu smesno!?

#19 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 01 November 2009 - 22:08

sta je tu smesno!?

Pa... što je sam sebi otkrio spomenik. :ph34r:

#20 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 November 2009 - 22:10

Sam sebi otkrio spomenik :ph34r:

Lazesh, majke mi. :D Aj majko moja. Kol'ko jucer se sjecam gleda ga kugla zemaljska, lizucko je, nije. A hanuma ljuta ko pushka. Ali sve su sredili u ''interesu'' nacije. Tako i treba. Eh kad bi mene moja razumjela ko klintonaginica, shto je jedva zhivu glavu izvukla u bosni kad su je drzali na snajperu. :)

#21 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 01 November 2009 - 22:17

Ah da zaboravih.
Da preduhitrim CowBoy-a i da mu odgovorim unapred postavljeno pitanje
Klintonu nije nestao ručni sat, a svi gradski WC-i su radili i imali su vode :ph34r: :) :D



Ma jbsh provociranje - nego, ostade nejasna jedna stvar: zasto spomenik bas Klintonu?

Kakve SAD imaju veze sa 'ocepljenjem? Ja mislio da je to bila stvar izmedju Kosova i Srbije.

Ozbiljno pitam, nije mi bas jasno.

#22 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 November 2009 - 22:21

Ma jbsh provociranje - nego, ostade nejasna jedna stvar: zasto spomenik bas Klintonu?

Kakve SAD imaju veze sa 'ocepljenjem? Ja mislio da je to bila stvar izmedju Kosova i Srbije.

Ozbiljno pitam, nije mi bas jasno.

Ako smeta dajte ga u Sarajevo. :ph34r: Ima tamo sredovjecnih domacica koje josh uzdishu za bilijem. :)

#23 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 01 November 2009 - 22:26

Ma jbsh provociranje - nego, ostade nejasna jedna stvar: zasto spomenik bas Klintonu?

Kakve SAD imaju veze sa 'ocepljenjem? Ja mislio da je to bila stvar izmedju Kosova i Srbije.

Ozbiljno pitam, nije mi bas jasno.


zato sto mnogi kosovski albanci njemu duguju zivot, ne bi ti to razumeo

#24 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 01 November 2009 - 22:40

zato sto mnogi kosovski albanci njemu duguju zivot, ne bi ti to razumeo

CHE nemoj da se ljutish jarane, zezao sam se. Mene jebe to sto smo svi tamo skupa toliko jadni, da svi imamo nekoga kome pushemo jaja kroz k.... A od svih predsjednika se osipam. Kako od Tita, Alije, tako posebno od stranih. Shvatite ovo kao shalu i nista vishe ili cu obrisati, ska problem.

#25 brass

brass
  • Members
  • 339 posts

Posted 01 November 2009 - 22:45

Ma jbsh provociranje - nego, ostade nejasna jedna stvar: zasto spomenik bas Klintonu?

Kakve SAD imaju veze sa 'ocepljenjem? Ja mislio da je to bila stvar izmedju Kosova i Srbije.

Ozbiljno pitam, nije mi bas jasno.



Nije dozvolio ponavljanje Bosne -Srebrenica itd its

#26 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 01 November 2009 - 22:48

CHE nemoj da se ljutish jarane, zezao sam se. Mene jebe to sto smo svi tamo skupa toliko jadni, da svi imamo nekoga kome pushemo jaja kroz k.... A od svih predsjednika se osipam. Kako od Tita, Alije, tako posebno od stranih. Shvatite ovo kao shalu i nista vishe ili cu obrisati, ska problem.


daj ne zajebavaj, ne bih se naljutio nikada na jarana, a ionako nisi napisao nesto da bi se neko naljutio, ja sam samo hteo objasniti kauboju zasto se klinton toliko ceni na kosovu

a to sto smo jadni i zavisimo od drugih to je tacno ali to je vec druga tema

#27 brass

brass
  • Members
  • 339 posts

Posted 01 November 2009 - 22:51

Obaveshtenje za one koji nisu primetili

Postovi koje je postavio nick Vulcan (tako nekako), vishe ne postoje, obrisani su. Ko li to uradi, da mi je znati.

#28 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 01 November 2009 - 22:53

moderator. na forumu nije dozvoljeno korišćenje uvredljivih izraza za nacionalne zajednice.

#29 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 01 November 2009 - 22:54

daj ne zajebavaj, ne bih se naljutio nikada na jarana, a ionako nisi napisao nesto da bi se neko naljutio, ja sam samo hteo objasniti kauboju zasto se klinton toliko ceni na kosovu



Prihvatam objasnjenje, jeste logicno.

#30 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 01 November 2009 - 23:07

A kol'ki je klinton? :ph34r: A ka'ce monika? Da malo ankl bili lizucka.


He did not have sexual relationship with that women. :)