Jump to content


Photo
- - - - -

Serija ''Moje drage komsije''


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
158 replies to this topic

#1 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 30 October 2009 - 22:35

Nisam ljubitelj spanskih serija tj. ne praktikujem da ih gledam ali ova zanimljiva i simpaticna serija mi se veoma dopala.
Prilicno je duhovita i na bazi je da kazemo zivota u zajednici i odnosa medju ljudima.
Iznesite vase misljenje.

#2 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 04 November 2009 - 20:03

Ma super je serija. Sad sam vec poceo da gledam stalno. Ludi su totalno. Inace obozavam spanske filmove, ali im nisu lose ni serije.

#3 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 04 November 2009 - 21:09

Ma super je serija. Sad sam vec poceo da gledam stalno. Ludi su totalno. Inace obozavam spanske filmove, ali im nisu lose ni serije.

ludi su...pogotovo ona baba glupa,a od filmova obozavam policajca torentea ne znam dal znas za taj film.kad su su stavili danas onu babu da civa novinara odmah sam znao da ce da sjebe.

#4 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 05 November 2009 - 01:38

ludi su...pogotovo ona baba glupa,a od filmova obozavam policajca torentea ne znam dal znas za taj film.kad su su stavili danas onu babu da civa novinara odmah sam znao da ce da sjebe.

Torrente korumpirani policajac, navijac Atletica. :ph34r: Ma ima svega babe, porodice, homici, mladi parovi, portir. :)

#5 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 05 November 2009 - 11:04

Torrente korumpirani policajac, navijac Atletica. :ph34r: Ma ima svega babe, porodice, homici, mladi parovi, portir. :)

zaboravio si portirovog oca :D

#6 belgrey

belgrey
  • Banned
  • 77 posts

Posted 23 November 2009 - 15:29

Zašto je serija iznenada prestala da se emituje? Bilo je najavljeno svih 90 epizoda, a prekinuli su emitovanje nakon nekoliko epizoda treće sezone.
Uopšte mi nije jasna ova glupava programska šema B92. Ova serija je bila u sjajnom terminu za opuštanje posle stresnog radnog dana uz malo potrebnog smeha. Umesto toga nam serviraju reprizu isprazne i idiotske hrvatske sapunice koja inače ide u udarnom terminu.
Kakav bezobrazluk i srozavanje!

#7 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 23 November 2009 - 17:05

Zašto je serija iznenada prestala da se emituje? Bilo je najavljeno svih 90 epizoda, a prekinuli su emitovanje nakon nekoliko epizoda treće sezone.
Uopšte mi nije jasna ova glupava programska šema B92. Ova serija je bila u sjajnom terminu za opuštanje posle stresnog radnog dana uz malo potrebnog smeha. Umesto toga nam serviraju reprizu isprazne i idiotske hrvatske sapunice koja inače ide u udarnom terminu.
Kakav bezobrazluk i srozavanje!


bas sam ovo hteo da napisem!serija je bila u punom jeku,nije bio kraj sezone vec je normalno trajala i oni su je prekinuli!na sajtu pise da se nastavlja posle nove godine.gospoda su mogla da daju makar OBJASNJENJE,RAZLOG!Serija je odlicna,u dobrom terminu i ovo sto su uradili zaista nije fer.ovako ce nastaviti da po svom starom dobrom obicaju pustaju odvratne hrvatske sapunice,barem da su pustili reprizu neke sjajne serije od ranije,crni guja,seks i grad...
zaista sramota!

#8 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 23 November 2009 - 17:13

Slazem se. J.bo ih hrvatska sapunica. Pise na programu da nastavljaju posle Nove Godine sa emitovanjem. Mogli su i neko podrobnije objasnjenje da daju.

#9 belgrey

belgrey
  • Banned
  • 77 posts

Posted 23 November 2009 - 17:14

Možda je nekome serija bila nepodobna? S obzirom u kakvoj džamahiriji živimo uopšte me ne bi začudilo. Zapravo, ni jedan razlog ne mogu da pretpostavim. Ili se nekome ne sviđa ili je B92 kupovao na kašičicu pa su sad ostali bez para. Najčudnije mi je to što je seriju zamenila u tom terminu REPRIZA druge serije! Da su je povukli jer su imali nešto drugo važnije razumeo bih, ali ovako mi ništa nije jasno.

Izuzetno mi je žao. Spasonosna dnevna doza smeha mi je zakinuta i veoma sam tužan.

Edited by belgrey, 23 November 2009 - 17:15.


#10 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 23 November 2009 - 17:15

Slazem se. J.bo ih hrvatska sapunica. Pise na programu da nastavljaju posle Nove Godine sa emitovanjem. Mogli su i neko podrobnije objasnjenje da daju.


to bi barem bilo korektno!ili da moze da se komentarise ta vest pa da vide sta ljudi misle

#11 mileeena10

mileeena10
  • Members
  • 1 posts

Posted 23 November 2009 - 17:16

Oni nisu normalni!!!!!!!!!! Najbolja serija je bila u naaaaajboljem terminu! VRATITE SERIJU!!!!!!!!!!!!!!! Lazovi.... :@

#12 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 23 November 2009 - 17:23

Možda je nekome serija bila nepodobna? S obzirom u kakvoj džamahiriji živimo uopšte me ne bi začudilo. Zapravo, ni jedan razlog ne mogu da pretpostavim.

Izuzetno mi je žao. Spasonosna dnevna doza smeha mi je zakinuta i veoma sam tužan.

To i meni pada napamet. Posto je u Srbiji sve moguce, ne iskljucujem da su se pobunili razliciti ziloti. Kako RRA deluje. :ph34r: Nema nikakve logike, ako su vec najavili sve epizode, a sad odjednom prekidaju emitovanje.

#13 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 23 November 2009 - 18:04

pa zašto tek posle nove godine??? :ph34r: :) :D :D :D

#14 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 23 November 2009 - 19:38

Možda je nekome serija bila nepodobna? S obzirom u kakvoj džamahiriji živimo uopšte me ne bi začudilo. Zapravo, ni jedan razlog ne mogu da pretpostavim. Ili se nekome ne sviđa ili je B92 kupovao na kašičicu pa su sad ostali bez para. Najčudnije mi je to što je seriju zamenila u tom terminu REPRIZA druge serije! Da su je povukli jer su imali nešto drugo važnije razumeo bih, ali ovako mi ništa nije jasno.

Izuzetno mi je žao. Spasonosna dnevna doza smeha mi je zakinuta i veoma sam tužan.


ovo mi je prvo palo napamet,a jo sam imao neki osecaj da nece biti epizode i kad sam video u programu poludeo sam.nego jel ima neko neki mejl pa da ih izbombardujemo,samo hocu(emo) razlog!!!

#15 belgrey

belgrey
  • Banned
  • 77 posts

Posted 23 November 2009 - 20:04

Zvao sam ih danas posle podne i operaterka mi je rekla kako je prekid emitovanja samo ove nedelje. Navodno moraju da "popeglaju" programsku šemu koja je poremećena zbog prošlonedeljne žalosti!!!!!!!!!!!!!
Kako je rekla, serija će se nastaviti već od ponedeljka.