Jump to content


Photo
- - - - -

vozio sam jednom, i nikada vise


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
54 replies to this topic

#1 Peki1980

Peki1980
  • Members
  • 68 posts

Posted 22 September 2009 - 09:53

kao shto neko reche nebi bilo loshe da se otvori ovakva jedna tema...
a evo da ja pochnem sa mojim iskustvima...
na prvom mestu zebetonirano prvo mesto za auto koji treba izbegavati je YUGO ...vozio sam ga do sad samo jednom u zivotu ukupno 20tak minuta je trajala voznja na rastojanju od rakovice do zvezdare pri tome auto je bio u super stanju kvachilo tek zamenjeno ali majko mila pa zaista pre cu ici peshke nego ikada vishe sesti da vozim yuga.

#2 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 27 September 2009 - 16:43

kao shto neko reche nebi bilo loshe da se otvori ovakva jedna tema...
a evo da ja pochnem sa mojim iskustvima...
na prvom mestu zebetonirano prvo mesto za auto koji treba izbegavati je YUGO ...vozio sam ga do sad samo jednom u zivotu ukupno 20tak minuta je trajala voznja na rastojanju od rakovice do zvezdare pri tome auto je bio u super stanju kvachilo tek zamenjeno ali majko mila pa zaista pre cu ici peshke nego ikada vishe sesti da vozim yuga.


Ja sam ga vozio 14 godina.

#3 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 28 September 2009 - 07:37

Ja jedino što sam u životu vozio je Jugo!

#4 pospanko

pospanko
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 28 September 2009 - 07:38

Ma, Judžin je keva! :ph34r:


.

#5 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 28 September 2009 - 07:48

Ja sam ga vozio 10 god.
Za pare koje sam platio vredeo je svaku DEM.

Judzin nije u kategoriji djubreta, posto malo kosta.
Problem je sa skupim djubretom. Tipa Chrysler, Ford, Toyota itd.
:ph34r:

#6 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 28 September 2009 - 08:10

Narodna izreka kaže - lošem qurcu i dlake smetaju. Radije bi peške... kako da ne... Samo jednom mi je nešto slično palo na pame ali nije bio u pitanju auto ni motocikl već kineski ATV koji je svugde hteo samo pravo ne... mada navikao bih se da je potreba.

#7 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 28 September 2009 - 10:30

Sviđa mi se naslov. Slaže se sa mojim vozačkim iskustvom, ali nevezano za vrstu automobila. Taman rekoh evo još jednog grešnika nesretnika, sapatnika... :ph34r:

#8 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 28 September 2009 - 10:34

Sviđa mi se naslov. Slaže se sa mojim vozačkim iskustvom, ali nevezano za vrstu automobila. Taman rekoh evo još jednog grešnika nesretnika, sapatnika... :)


:ph34r:


Imali smo jednom ford orion. Bože, što sam ga mrzela. Za godinu dana, koliko smo ga imali, nisam uspela da naučim da ga ubacim u rikverc - toliko glupo napravljeno, nešto sa podizanjem pa povlačenjem, ali tako lako je moglo da se pomeša sa prvom brzinom da sam se ne jednom zalepila u nešto što je bilo ispred.

#9 nesh_bros

nesh_bros
  • Members
  • 31 posts

Posted 28 September 2009 - 14:59

:ph34r:


Imali smo jednom ford orion. Bože, što sam ga mrzela. Za godinu dana, koliko smo ga imali, nisam uspela da naučim da ga ubacim u rikverc - toliko glupo napravljeno, nešto sa podizanjem pa povlačenjem, ali tako lako je moglo da se pomeša sa prvom brzinom da sam se ne jednom zalepila u nešto što je bilo ispred.


Yes, its a woman!

btw yuga, zastavu itd ne treba spominjati jer to nisi automobili!
Ostala kola, stara po 20 godina ne treba spominjati, pogoto princip, vozim auto 2005 pa e seo sam u.. neki krs.. pa sad jao ovo jao ono..

ne vidim svrhu topic-a?

Edited by nesh_bros, 28 September 2009 - 15:02.


#10 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 28 September 2009 - 15:03

Ma Yugo (kajaces se dugo) je mala maca u odnosu na Ladu Samaru, uostalom ko Yugo uopste smatra automobilom? Sto se Lade tice, ne mogu da kazem `nikada vise` jer povremeno vozam jednu od kolege kad nema drugog izbora u blizini, al' svaki Judzin ima bolji menjac i kvacilo od onoga... Da ne pominjem da je na ovom `modelu` kvacilo dodatno sjebano pa ume da se otkaci ako ga naglo pritisnes (recimo prilikom kocenja kad ti neki kreten koji se isparkirava izleti), pa moras i na to da mislis...

E da, nisam vozao, al' nikada i ne bih bilo koji Subaru, cisto zbog mrd-a koji doticne kante smatra lepim em funkcionalnim automobilima :ph34r:

Edited by incognito, 28 September 2009 - 15:05.


#11 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 28 September 2009 - 15:32

Judzin nije u kategoriji djubreta, posto malo kosta.
Problem je sa skupim djubretom. Tipa Chrysler, Ford, Toyota itd.
:D

:) ne diraj mi bre toyotu.
Vozim Yarisa koji je star 8 godina i ide sjajno. Ne cuje se. Kad sam tek pocela da ga vozim (nije ni tada bio nov) posle nekog krsa od fiata una, desavalo mi se da pomislim kad stanem recimo na semaforu, da mi se auto ugasio :D (pre toga vozila iskljucivo krseve :ph34r:) , toliko lepo i tiho radi.

A u duhu teme ... jednom sam vozila reno 5 i ne bih pozelela da ga opet vozim, auto prelagano i nestabilno.

#12 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 28 September 2009 - 15:37

E da, nisam vozao, al' nikada i ne bih bilo koji Subaru, cisto zbog mrd-a koji doticne kante smatra lepim em funkcionalnim automobilima :D


Nemoj tako, na stranu lepota, stvar ukusa, je li, ali da je funkcionalan - jeste. Kad ga budeš jednom probao, naročito sa 4 vuče, pa kad uđeš u krivinu sa kojom hoćeš brzinom, a on stabilan kao da ide po šinama, složićeš se sigurno sa mnom :ph34r:.

Jesam ja žensko, imala sam puno, hm, incidenata sa kolima, i ovakvih i onakvih, ali promenila sam u životu dvadesetak različitih proizvođača i modela, čak sam jednom par meseci vozila ševrolet kabrio :), sa ogromnim zadovoljstvom prilično redovno vozim kombi već desetak godina i nisam ga ni ogrebala :D, ali Subaru mi je stvarno "prirast'o za srce" i biće mi žao kad budemo morali da ga menjamo, a moraćemo uskoro jer su delovi jezivo skupi.

#13 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 28 September 2009 - 15:45

Ma Yugo (kajaces se dugo) je mala maca u odnosu na Ladu Samaru, uostalom ko Yugo uopste smatra automobilom? Sto se Lade tice, ne mogu da kazem `nikada vise` jer povremeno vozam jednu od kolege kad nema drugog izbora u blizini, al' svaki Judzin ima bolji menjac i kvacilo od onoga... Da ne pominjem da je na ovom `modelu` kvacilo dodatno sjebano pa ume da se otkaci ako ga naglo pritisnes (recimo prilikom kocenja kad ti neki kreten koji se isparkirava izleti), pa moras i na to da mislis...

E da, nisam vozao, al' nikada i ne bih bilo koji Subaru, cisto zbog mrd-a koji doticne kante smatra lepim em funkcionalnim automobilima :)


BU.
:ph34r:

#14 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 28 September 2009 - 15:47

:) ne diraj mi bre toyotu.
Vozim Yarisa koji je star 8 godina i ide sjajno. Ne cuje se. Kad sam tek pocela da ga vozim (nije ni tada bio nov) posle nekog krsa od fiata una, desavalo mi se da pomislim kad stanem recimo na semaforu, da mi se auto ugasio :D (pre toga vozila iskljucivo krseve :ph34r:) , toliko lepo i tiho radi.

A u duhu teme ... jednom sam vozila reno 5 i ne bih pozelela da ga opet vozim, auto prelagano i nestabilno.


e da, dobro si me potsetila. imala sam jednom fiat uno, kupila nov novcat tek kad se pojavio, drugog dana propalo kvačilo, posle popravke kvačila (padala celu noć kiša), ujutru uđem u kola da krenem na posao i ugazim u baru do kolena - šoferšajbna propuštala. prodala sam ga posle 4 meseca :D - nikad više fiat

a i neki reno 11 sam imala pre desetak, možda i više (:D) godina - vlasnik pre mene ga malo spustio, pa mu dodavao neka čuda u motor, gde li već, bio brz kao metak, ali bio težak za kontrolu u krivini, umal' nismo izginuli par puta. tako da ni reno nikad više :D

#15 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 28 September 2009 - 17:36

Zastava i Fiati su bre automobili! Ko želi da se pati, Zaporožac, PeZejac, Moskvič. To sam vozio i nadam se da neću više nikad! Imao sam 3 nova Keca i slatko se izvozao, nikad me nisu nigde ostavili niti sam imao ikakvih problema.