Jump to content


Photo

muzika i vodjenje ljubavi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
140 replies to this topic

#16 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 14 September 2009 - 16:14

... kasnije zbog sopstvene dece - DA NE CHUJU !

Jos ako su deca muzikalna onda nema zime! Dok vezbaju klavir i violinu ne cuju nista drugo. Frka je ako te zapadne Bach. On nije bas dushu dao ...

#17 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 14 September 2009 - 16:30

Sa nesrećnicom obično se samo pusti VH1, pa šta zapadne... Inače, onu škripu kreveta ništa ne može da nadjača. Kako me smara...


:) uh, yebote .... nesrecnica, kako bi ti se nay... keve da te chuje .....

Deder ne preteruj :D Da te stvarno toliko smara kupio bi novi (bolji) krevet. :D


Ne zelimo da zavirujemo u tvoju spavacu sobu, taman posla, ali da ga bacimo malo na slushno, ne prichash kakva muzika se tamo slusha, neki ambijentalac sto posto, deluje mi onako :ph34r: shvecki ,mada je i Abbina muzika yebozovna, yeah baby ...

Gimme gimme gimme a man after midnight
Take me through the darkness to the break of the day


#18 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 14 September 2009 - 17:09

Ja kad "guslam" oliti kad ne zurim i imam dobar, dug seks pustim ovo:
Youtube Video ->Original Video

a kad ga "zadam" onda ovo:

Youtube Video ->Original Video

Edited by Rotterdamac, 14 September 2009 - 17:12.


#19 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 14 September 2009 - 19:55

Deder ne preteruj :ph34r: Da te stvarno toliko smara kupio bi novi (bolji) krevet. :)

Ma rado, ali ove najmljene gajbe po BG, znaš kako je...

:D uh, yebote .... nesrecnica, kako bi ti se nay... keve da te chuje .....

Mislim, nesrećnica jer sam joj ja zapao. Pričam joj izokola, ona mi ne veruje. Ne verujem ni ja onim zvučnim efektima i komplimentima koje dobijam u žaru borbe, pa smo egal.

Inače sastavio par plejlista, nego me smorilo, ko da prebira po onih dvajes giga muzike... Sad i ne obraćam pažnju na to. Muzika ume da dođe za te predigre i sranja, posle, ko obraća pažnju na to... Kad bejah mlad i zelen, uostalom, ta me je muzika sasvim dekoncentrisala. Pri prvom pokušaju se pokazala kao ometajući faktor, posle predaha pridavih muziku i sve je išlo lakše i brže :D

#20 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 September 2009 - 20:08

Ja sam ipak zakljucio da ne slusam muziku. Sve mi smeta. Jedino sto mi kuce nekad zavija, valjda joj se ne svidja da me deli. :ph34r: :)

#21 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 14 September 2009 - 21:05

Mislim, nesrećnica jer sam joj ja zapao. Pričam joj izokola, ona mi ne veruje. Ne verujem ni ja onim zvučnim efektima i komplimentima koje dobijam u žaru borbe, pa smo egal.


Aha, tako nesrecnica, dobro. U pravu si, nema lepshe muzike za mushke ushi od tih "zvuchnih efekata" koje on proizvodi kod zene, ali treba biti oprezan sa njihovim tumachenjem kao i sa udeljenim komplimentima.

Muzika, nije obavezna, nisam to ni pokushao da kazem, vrlo chesto je najbolji seks upravo onaj bez muzike, u kuhinji, praznoj sobi na zurci, tribinama pomocnog fudbalskog igralishta, znachi bez nekih priprema ........ muzika je za svakodnevni, rutinski seks kojim se odrzava seksualna kondicija.

#22 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 14 September 2009 - 21:53

Brazil, jedino. Bossa nova,muzika nabijena erotikom . Mada ima i žena kojima je to smar, onda je bolje bez glazbe. :ph34r:

#23 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 September 2009 - 06:00

Brazil, jedino. Bossa nova,muzika nabijena erotikom . Mada ima i žena kojima je to smar, onda je bolje bez glazbe. :)


I bre AA, sad bi ti DWS rekao kako mozes uz ovo da .ebesh, ali poenta je da se dobro izigrate i onda kad je neprijatelj umoran ti samo navalish. :ph34r:

#24 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 15 September 2009 - 09:09

I bre AA, sad bi ti DWS rekao kako mozes uz ovo da .ebesh, ali poenta je da se dobro izigrate i onda kad je neprijatelj umoran ti samo navalish. :ph34r:

Vrlo suFtilna terminologija, nema sta. Samo sam cekala da se pojavi jedan kod koga kopulacija tj. poenta dobija srazmere fudbalske utakmice! :)

Edited by cyberwor/L/d, 15 September 2009 - 09:10.


#25 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 September 2009 - 14:46

Vrlo suFtilna terminologija, nema sta. Samo sam cekala da se pojavi jedan kod koga kopulacija tj. poenta dobija srazmere fudbalske utakmice! :)


Pa nije valjda poenta samo u reprodukciji? :ph34r:

#26 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 15 September 2009 - 22:45

Zavisi od partnera, inspiracije, situacije.... Ali pamtim jedan kvalitetan dozivljaj uz The Prodigy- Smack my bitch up :ph34r:
Ali meni najvise prija recimo Morcheeba...

#27 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 16 September 2009 - 04:46

.... Ali pamtim jedan kvalitetan dozivljaj uz The Prodigy- Smack my bitch up :ph34r:



Hmm ... zamishljam :) .

http://www.urbandict...term=smack that

Edited by down with the sickness, 16 September 2009 - 04:49.


#28 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 17 September 2009 - 00:01

Sto bi reko Mujo u jednom vicu"ne delim ti ja to bolan po vjeri i naciji"
Iako lici na sestru Keitha Richardsa,uvek je rado slusam,a i pesma je prigodna.
Youtube Video ->Original Video


#29 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 25 September 2009 - 17:39

Ako mi je dozvoljeno da korigujem svoju raniju izjavu - konsultovao sam relevantno osoblje, pa su me podsetili na sledeći shaggadelic masterpiece:

Youtube Video ->Original Video

Uz ovo ipak može :ph34r:

#30 Boogie Woogie

Boogie Woogie
  • Members
  • 564 posts

Posted 29 September 2009 - 14:05

:ph34r:

ne zna se šta je veća tuga, dal' to što im treba muzika da bi "vodili ljubav" ili što se pitaju a-kako-vi-to-radite-pitanja...