Jump to content


Photo
- - - - -

Teniski i sportski komentatori


  • Please log in to reply
2034 replies to this topic

Poll: Teniski i sportski komentatori (230 member(s) have cast votes)

Najbolji teniski komentator?

  1. Viskovic (136 votes [71.96%])

    Percentage of vote: 71.96%

  2. Boskovic (7 votes [3.70%])

    Percentage of vote: 3.70%

  3. Krivokapic (4 votes [2.12%])

    Percentage of vote: 2.12%

  4. Mijaljevic (3 votes [1.59%])

    Percentage of vote: 1.59%

  5. Vujcin (15 votes [7.94%])

    Percentage of vote: 7.94%

  6. Pralica (16 votes [8.47%])

    Percentage of vote: 8.47%

  7. Dzankic (1 votes [0.53%])

    Percentage of vote: 0.53%

  8. Pesikan (7 votes [3.70%])

    Percentage of vote: 3.70%

Vote Guests cannot vote

#1876 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 20 January 2018 - 23:47

Ovo mora da je onaj što je i Federera pitao o snimanju spota :lol: nekako mi deluje da radi za Barilu, da vidimo koga će sve pitati dalje :D

Ako ne radi za Barilu treba da ga zaposle :D tolika ljubav prema testenini treba biti nagradjena :D
  • 0

#1877 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 21 January 2018 - 04:23

 

Matt Zemek @mzemek 3h3 hours ago

I don't get depressed when people who are excellent at their jobs get paid a lot.

I get depressed when people who are terrible at their jobs get paid a lot.

It's hard to be a worse TV sports commentator than this:

 

F ‏ @pluckyloser

Commentators: CSN doesn't have one really great shot she can use
Carlita: blasts backhand winners


  • 0

#1878 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 21 January 2018 - 08:20

Banjac je neunistiv. Decko se zove Chung Hyeon a on ga prekrstio u Chon i ceo mec Chon pa Chon... Lud je kao konj, najjaci je. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#1879 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 23 January 2018 - 00:20

 

Q. South Korea and North Korea will be going into the Olympic Games together. What does that mean to you and your country?
 HYEON CHUNG: I think it's a good question, but I don't know. I'm just playing tennis, so I can't say anything about this.

Q. You cannot say anything because you think is a political issue you don't want to talk about or because you don't have any opinion on that?
 ATP: Next question, please.

:ponovo prevrcem ocima: 2. pitanje posle najvece pobede u karijeri i oni nemaju nista pametnije. :twak:


  • 1

#1880 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 23 January 2018 - 04:08

Banjac je neunistiv. Decko se zove Chung Hyeon a on ga prekrstio u Chon i ceo mec Chon pa Chon... Lud je kao konj, najjaci je. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Ja sam vec rekao: No Banjac, no party  :lol:

 

Covek mi je produzio zivot sigurno, koliko me je vec puta nasmejao, samo sam ja glup sto nisam mnoge njegove bisere zapisao/snimio 

 

:ponovo prevrcem ocima: 2. pitanje posle najvece pobede u karijeri i oni nemaju nista pametnije. :twak:

 

Mogli su ga pitati i nesto o Kimu, ili nuklearnom programu Severne Koreje kad su vec kod toga  :D


  • 0

#1881 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 23 January 2018 - 17:44

Victoria Chiesa @vrcsports Jan 22

John McEnroe says that he can't recall a recent Hungarian player. "They haven't had one for a while."

Timea Babos beat CoCo Vandeweghe at this tournament seven days ago.

 

Daitarn III @DaitarnMuteki Jan 22

wasn't it implied he was referring to male players?

 

Victoria Chiesa @vrcsports Jan 22

Not when you say "Andrea Temesvari was on the women's side - they haven't had one in a while," no.

 

John @Johnd1210 Jan 22

Before the Djokovic / Monfils match he said Monfils wasn’t match ready cause he hadn’t played since US Open not knowing he just won Doha 1f602.png


Edited by wwww, 23 January 2018 - 17:49.

  • 0

#1882 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 24 January 2018 - 12:19

Mekinro i Beker o drustvenim mrezama :lol+: :ajme:
Mekinro o tome kako moze Djokovic da cestita protivniku na tw odmah posle poraza, "ja bih Lendlu poslao mrtvog pacova u kutiji" :lol+:
  • 0

#1883 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 25 January 2018 - 10:48

Mekinro car :D

 

Pesikan je jezivo nepodnosljiv i iritantan. Toliko navija za Cilica da je to strasno, sve vreme ga zove Marin kao da su ortaci (i to ne samo na ovom mecu nego uvek) a Edmunda punim imenom i prezimenom... Imao je i jedan biser kad je rekao da je Edmund izgubio na nekom proslom AO od nekoga 4:1, opusteno. Banjac je bar simpatican u tom svom lupetanju a ovaj samo iritantan.


  • 0

#1884 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 January 2018 - 10:50

Ne znam kako Banjac ikome moze biti simpatican :lol:


  • 1

#1885 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 25 January 2018 - 14:47

Simpatican mozda nije prava rec, ali da je toliko blesav da zasmejava ljude to svakako.

 

Samo se seti nekih ultimativnih bisera, kad je Nole dobijao Rafu, i Banjac komentarise Rafino psovanje i gundjanje: "Serija psovki na spanskom... uz obavezno pominjanje majke" 

 

Pa ko ne bi umro od smeha  :lol:  


  • 0

#1886 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 January 2018 - 14:54

Mozda je to bilo nekad, sad samo moze da te iritira svakim izgovorenim slogom.

 

Od kako sam promenio na engleske komentatore cujem lopticu, tisina u toku poena, kratki komentari u vezi toga sto se desava, ljudi prate igru.

 

Prvih nekoliko dana sam se iznenadjivao i tek onda shvatis koliko su ovi zapravo losi, jer te stvari koje bi trebalo da budu obavezne, tipa pricanje u toku poena, kao i kratki komentari mi i ne primecujemo, jer smo zauzeti primecivanjem mnogo vecih nebuloza koje pricaju.


  • 0

#1887 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 25 January 2018 - 15:05

To vazi, ali se negde i podrazumeva da ce eng komentatorski personal biti daleko bolji.

 

A da me pitas da ti odgovorim, da li bi vise voleo nekog mediokriteta mutivoja komentatora ili nekog tipa Banjca, ne znam sta bi ti odgovorio, jer opet u startu na srpskom nemamo tako dobre komentatore kao na eng govornom podrucju.

 

Na to mi se negde svodi dilema, kao i kod tolikih drugih stvari kod nas. Ovaj moze da me zasmeje bar, a razni nemaci pojma ne mogu toliko da me ne iritiraju da bi ostavili dobar utisak, hmm...


  • 0

#1888 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 January 2018 - 15:16

Pa osim tebe ne verujem ni da ima puno onih koje Banjac zasmejava :D


  • 0

#1889 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 25 January 2018 - 16:19

Procitah juce jedan novi clanak o Novaku na portalu domacem i definitivno me oducio od uopste posecivanja portala , vec poodavno je muka u sta se pretvorio ovaj nekad najpristojniji portal, ali vreme je da prestane da se cita (pisem za mene) :

ogromna kolicina  glupackih  tekstova na temu sex, naslovi lepo da se ubijes ako imas pola grama mozga, clanci o Novaku su uglavnom bili pisani od  budala koje niti znaju tenis niti su pismeni ali zato mrze Novaka i obozavaju da ga pljunu kao kroz neku dozu humora koja izaziva povracanje. Tuga


  • 0

#1890 rancho48

rancho48
  • Members
  • 145 posts

Posted 25 January 2018 - 20:11

Pesikan je apsolutno dno.. Njegov trademark je "ijao". Konstantno se cudi ("dal' je moguce ?", "pa sta je ovo ?"), daje savete levo i desno (sta treba da radimo kada igramo sa pojedinim teniserima), otkriva nam sta pojedini teniser misli u pojedinim trenucima ("ona sada misli.."), itd.. Pritom o tenisu ne zna gotovo nista, ali je uobrazio da je autoritet, pa sebi uzima pravo da Mekinroa ili Vilandera zove kolege (kao i ona protuva Banjac)

 

Najstrasnije je ono njegovo nerazumljivo groktanje kada komentarise kroz smeh, stvari koje samo on nalazi da su smesne. To treba preziveti.


Edited by rancho48, 25 January 2018 - 20:11.

  • 1