Jump to content


Photo

Gde se kriju kvalitetni muskarci?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1951 replies to this topic

#1936 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 13 June 2013 - 13:18

Da mukica ume da razlikuje kvalitet od kvantiteta, razlikovala bi i forum od knjige utisaka. 


Mislis spomenar?

#1937 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 13 June 2013 - 13:44

Ne mogu da se odlučim da li je ovo zaista omladinka koja nema pojma šta je forum (bilo koji), pa ispunjava spomenar ili knjigu utisaka na tipičan fb način, nepismenim konstatacijama, ili je odluka vlasnika foruma da malo olakša forum (melankolic lepo reče - obesmisli) pa se podižu  šanana teme koje su umrle prirodnom smrću još prošle godine.

 

Izgleda da ova zaverološka ekipa ima uticaja na mene. 



#1938 cmix909

cmix909
  • Members
  • 776 posts

Posted 13 June 2013 - 13:45

u teretani

 

Ima li neka teretana u Dobanovcima?



#1939 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 14 June 2013 - 08:10

Ne mogu da se odlučim da li je ovo zaista omladinka koja nema pojma šta je forum (bilo koji), pa ispunjava spomenar ili knjigu utisaka na tipičan fb način, nepismenim konstatacijama, ili je odluka vlasnika foruma da malo olakša forum (melankolic lepo reče - obesmisli) pa se podižu  šanana teme koje su umrle prirodnom smrću još prošle godine.

 

Izgleda da ova zaverološka ekipa ima uticaja na mene. 

 

Ne dozvoli da padneš pod njihov uticaj, stvari nisu lagane u tim okolnosatima. ;)

 

Što se tiče tvoje dileme - ovo prvo deluje kao racionalno objašnjenje.

 

Što se tiče teme i njenog odgovora koji je izazvao pažnju - mladost, ludost i neznanje. :kece:



#1940 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 14 June 2013 - 08:26

Ne dozvoli da padneš pod njihov uticaj, stvari nisu lagane u tim okolnosatima. ;)

Bogami nisu, počela sam da se osvrćem oko sebe, na fb stavljam samo slike kuca i maca, eventualno zalazećeg sunca, pardon, izlazećeg sunca...

 

Što se tiče teme i njenog odgovora koji je izazvao pažnju - mladost, ludost i neznanje. :kece:

Ti ne ideš u teretanu?



#1941 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 14 June 2013 - 08:34

Bogami nisu, počela sam da se osvrćem oko sebe, na fb stavljam samo slike kuca i maca, eventualno zalazećeg sunca, pardon, izlazećeg sunca...

 

Ti ne ideš u teretanu?

 

Uticaj foruma je čudo! ;)  Šalim se, kapiram napisano u prvoj rečenici.

 

Što se teretane tiče, u mladjim godinama bez toga nisam mogao (u nekoj normalnoj meri i bez dodataka ishrani), sada mi obaveze ne daju mnogo vremena, pa mi ostaje samo šipka (mislim na onu za zgibove). :lala:

Iz moje perspektive (muškarca) i shodno vremenu koje sam proveo po teretanama - "kvalitet" se tamo retko može pronaći.

Neke žene, pak, vole to. 



#1942 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 14 June 2013 - 09:23

Kad pogledaš snimke sa takmičenja na šipci, ova tvoja za zgibove je mala maca. Nadam se da će to postati olimpijski sport, ako može ritmička gimnastika može i ovo. Ima i momaka u tome.

 

Kvantitetne žene.



#1943 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 14 June 2013 - 09:41

Slažem se, ja ionako danas vežbam samo da bih se oznojio i ostao u kakvoj-takvoj formi.

Ovo sa takmičenja je profi.



#1944 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 14 June 2013 - 09:49

Ufufufuf... oterasmo Milicu u pržun!



#1945 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 14 June 2013 - 12:05

 

Ufufufuf... oterasmo Milicu u pržun!

 
ti gore napisa:"Ne mogu da se odlučim da li je ovo zaista omladinka koja nema pojma šta je forum (bilo koji), pa ispunjava spomenar ili knjigu utisaka na tipičan fb način..."

ako je stvarno tako, vec je vidim kako pise Vasi i pita ga:"A sta je trolovanje? Sta sam pogresno uradila?"

#1946 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 14 June 2013 - 12:39


ako je stvarno tako, vec je vidim kako pise Vasi i pita ga:"A sta je trolovanje? Sta sam pogresno uradila?"

Molim bez velikih slova. I samo jedna rečenica, dve su mnogo.



#1947 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 June 2013 - 15:22

If kaki ste, ja bash reshio da odem u tertanu. :(

#1948 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 14 June 2013 - 15:26

If kaki ste, ja bash reshio da odem u tertanu. :(

New years resolution?



#1949 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 June 2013 - 15:28

New years resolution?

Ma u July cu da se napumpam. Ima da pucaju majice. :P

Edit:
Moje dame, meni je ovo super tema. Uvek se nadjem u nazivu topika.

Edit2:
Super nerd Bill Gates objasnjava prijatelju kako ide na date. On ode u bioskop u Seatlu, a cura mu ode u bioskop u drugom gradu. Posle filma se cuju telefonom i pricaju o filmu.
Jedino nije umeo da objasni sta rade u slucaju sexa.

Edited by mrd, 14 June 2013 - 15:32.


#1950 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 14 June 2013 - 16:29


Super nerd Bill Gates objasnjava prijatelju kako ide na date. On ode u bioskop u Seatlu, a cura mu ode u bioskop u drugom gradu. Posle filma se cuju telefonom i pricaju o filmu.
Jedino nije umeo da objasni sta rade u slucaju sexa.

 

Kako šta rade? Bil sigurno ima kompjuter i sve one džidžabidže (gadžeti li se zovu?) pa udri do zore - virtuelno.

 

edit: to je kvalitetan muški
 


Edited by jesenja, 14 June 2013 - 16:30.