Jump to content


Photo
- - - - -

Majkl Džekson doživeo srčani udar


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
207 replies to this topic

#181 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 21 July 2009 - 06:55

Glede ceremoniala se slažem sa Outcast. Koliko sam na brzaka bacio pogled na početku dešavanja, nije mi se činilo preterano. Dunadan, mislim, da je takva stvar bila najbolje moguće rešenje, sa obzirom, da je javnost insistirala na javnoj sahrani. Ako se osvrnemo nazad, da je najpre bila planirana privatna sahrana u vidu familije..
I opet, možda je porodica za takav čin bila podstaknuta i izjavama ostalih celebrity ličnosti, koji su baš takmičili, ko če odati lepši i snažniji tribute čoveku kao što je MJ. I možda su tako hteli jednom za svagda da reše pitanje njegovog pedofilstva.. Ne znam, da je stvarno bilo išta istine u tome, ne bi se tolike zvezde javljale javno da odaju poštu veličini njegove ličnosti. :ph34r:

Pa opet, meni bi kič i cirkus ispao, da su stavili mase ljudi kraj puta, gde bi prošao auto njegovom krstom.. U stilu velikih državnika (JBT, JFK...ne znam, možda i Lady Di..) Ovako, da su napravili 'manju' stvar, riskirali su upad mase fanova a to odmah uliva strahove nereda i kaosa...

I slažem se rečenicom (čini mi se) Outcast - da je najsnažniju poruku ostavila ćerka. I da je prvi put sagledan kao - čovek, i ne kao ikona, lutka, čudovište, bog, svetinja...

#182 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 26 July 2009 - 17:12

ovo mu je najbolja posveta... http://www.youtube.c...player_embedded

#183 outcast

outcast
  • Banned
  • 2,346 posts

Posted 26 July 2009 - 19:06

Youtube Video ->Original Video


#184 outcast

outcast
  • Banned
  • 2,346 posts

Posted 26 July 2009 - 19:11

Youtube Video ->Original Video


#185 outcast

outcast
  • Banned
  • 2,346 posts

Posted 26 July 2009 - 19:15

-------------------



Gde si nasao ovog istetoviranog? Na svaki ovakav video ja cu ti naci 100 koji kazu da Majkl Dzekson nije bio pedofil.

#186 Vlads

Vlads
  • Members
  • 242 posts

Posted 27 July 2009 - 19:07

Ne slazem se bas potpuno, ali treba cuti i ovakvo razmisljanje
Youtube Video ->Original Video


#187 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 27 July 2009 - 19:48

Gde si nasao ovog istetoviranog? Na svaki ovakav video ja cu ti naci 100 koji kazu da Majkl Dzekson nije bio pedofil.


Paul Di'Anno, prvi pevac Iron Maiden, kakve ima veze sto je istetoviran? Nije dokazano na sudu da je bio pedofil, ali kad bi se svi oslanjali samo na ono sto se dokae na sudu...

#188 outcast

outcast
  • Banned
  • 2,346 posts

Posted 04 August 2009 - 16:04

Youtube Video ->Original Video


R.I.P. MJ

#189 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 04 August 2009 - 16:38

R.I.P. MJ


Bas lepo organizovano ...

#190 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 04 August 2009 - 17:40

Da,dobra koreografija...meni je ovo promaklo,doduse nisam bas slusala Majkla Dzeksona pa nisam ni pratila vesti posle smrti...ali simpaticna ideja,ovaj tribute.

#191 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 04 August 2009 - 18:21

Youtube Video ->Original Video


#192 outcast

outcast
  • Banned
  • 2,346 posts

Posted 04 August 2009 - 19:28

Da,dobra koreografija...meni je ovo promaklo,doduse nisam bas slusala Majkla Dzeksona pa nisam ni pratila vesti posle smrti...ali simpaticna ideja,ovaj tribute.


Ono sto je zanimljivo da su svi ovi dogadjaji samo spontana reakcija na smrt Majkla Dzeksona. Ni ja nisam bas slusala njegovu muziku, tj. bolje reci za masu pesama koje sam volela nisam ni znala da bas on peva jer nisam pratila njegov opus, ali sam tek posle njegove smrti otkrila koliko je to sto je on radio i stvarao bilo neobicno i sadrzajno. Znaci ne neki tralala, ostavila me devojka pa sada patim, ili neki sladunjavi ljubavni sadrzaji, nego pesme koje imaju poruku.

#193 zecov

zecov
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 06 August 2009 - 00:10

ali će zato pokriti dvd i blu ray "poslednjeg nastupa majkla džeksona nekoliko sati pred smrt"....mogu da probaju i da naprave 3d film o "poslednjim danima" i da puste u bioskope o čemu se takođe priča...



link

:ph34r:

ne postoji nista predvidljivije od zelje ljudi u vezi sa tek preminulom zvezdom da ostvare profit od te smrti...

#194 outcast

outcast
  • Banned
  • 2,346 posts

Posted 12 August 2009 - 13:47

http://news.yahoo.co...ackson_vienna_3

Za one koje ovo interesuje...

#195 zecov

zecov
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 24 August 2009 - 22:36

džeksonova smrt proglašena ubistvom

teorije zavere počinju da se razvijaju za 3...2...1...sad!