Jump to content


Photo
- - - - -

KKCZ bivsi igraci i treneri


  • Please log in to reply
4069 replies to this topic

#46 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 26 June 2009 - 20:55

Stvar ukusa, ali mi se nije svidjao kao igrac, odigra svaku 20tu, nesto kao Kovac, mozda bi kod Pesica to izgledalo bolje, ali ne vidim da je napravio neku karijeru (znam sad ce Barry da mi kaze kako on igra u Samari ima prosek od ne znam koliko koseva itd). Decko je '85 godiste pa ima vremena za neki bolji ugovor i klub (mozda se vrati u KKP).


Па играо је тек сваку 20ту зато што је добијао мање шансе него Ковач и Суботић. Ковач и кад је играо лоше (а он увек тако игра) имао је исту минутажу а Шљива ако промаши 2 шута одмах је летео на клупу, то ме је нервирало. Сећам се да је против Динамо Москве одиграо сјајну утакмицу и дао 5,6 тројки уз само један промашај.
Иначе имао је ове сезоне 8,8 поена у Еврочеленџу са скоро 40% шута за 3, а у Русији је имао 8,2 поена и 32%. Имао је добру минутажу 27 мин односно 22 мин.
  • 0

#47 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 26 June 2009 - 21:19

Па играо је тек сваку 20ту зато што је добијао мање шансе него Ковач и Суботић. Ковач и кад је играо лоше (а он увек тако игра) имао је исту минутажу а Шљива ако промаши 2 шута одмах је летео на клупу, то ме је нервирало. Сећам се да је против Динамо Москве одиграо сјајну утакмицу и дао 5,6 тројки уз само један промашај.
Иначе имао је ове сезоне 8,8 поена у Еврочеленџу са скоро 40% шута за 3, а у Русији је имао 8,2 поена и 32%. Имао је добру минутажу 27 мин односно 22 мин.



Pa to je to, kod nas za duplo manje minuta, nesto ispo 6 poena.
A Subotic i Kovac su cesto igrali na trojci (cuj cesto :ph34r: ), jaci su od njega, visi i bolji u odbrani...
  • 0

#48 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 27 June 2009 - 00:31

Necu da branim Sljivancanina iako su neki pomislili to :)
Po meni Subotic je bio najbolji od te trojke,potom Kovac pa tek onda Sljivancanin.Sljivancanin je cesto imao tolike padove u igri da jednostavno nije mogao da se satavi ponekad.Umeo je i da odigra dobro ali dosta retko.Plus je odbrambeno bio najslabiji a cini mi se i po drugima parametrima:skokovi,asistencije i ukradene.Ono sto je mene iznenadilo je da se pominje kao eventualno pojacanje Azovmasa koji je u kvalifikacijama za EL :ph34r:
  • 0

#49 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 27 June 2009 - 01:19

Necu da branim Sljivancanina iako su neki pomislili to :)
Po meni Subotic je bio najbolji od te trojke,potom Kovac pa tek onda Sljivancanin.Sljivancanin je cesto imao tolike padove u igri da jednostavno nije mogao da se satavi ponekad.Umeo je i da odigra dobro ali dosta retko.Plus je odbrambeno bio najslabiji a cini mi se i po drugima parametrima:skokovi,asistencije i ukradene.Ono sto je mene iznenadilo je da se pominje kao eventualno pojacanje Azovmasa koji je u kvalifikacijama za EL :ph34r:



Nego da li im je otisao celavi bradonja...
  • 0

#50 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 27 June 2009 - 02:51

Necu da branim Sljivancanina iako su neki pomislili to :D
Po meni Subotic je bio najbolji od te trojke,potom Kovac pa tek onda Sljivancanin.Sljivancanin je cesto imao tolike padove u igri da jednostavno nije mogao da se satavi ponekad.Umeo je i da odigra dobro ali dosta retko.Plus je odbrambeno bio najslabiji a cini mi se i po drugima parametrima:skokovi,asistencije i ukradene.Ono sto je mene iznenadilo je da se pominje kao eventualno pojacanje Azovmasa koji je u kvalifikacijama za EL :ph34r:


Ма кажем ја, добар играч а ви како хоћете :D
А и човек има искуство играња у Евролиги :)
Mислим да је у асистенцијама био најбољи из ове тројке. У Улебкупу су он и Ковач имали приближну минутажу и ту су били у нијансама, а у НЛБ је Ковач имао 10 минута више по текми а не толико бољи учинак за тих 10 минута. Суботић је одиграо колико се сећам тек неколико мечева.

Који вам је најдражи играч који је икад играо у Звезди а да сте имали прилику да га гледате?

Nego da li im je otisao celavi bradonja...

Имаш тему кошаркашке актуелности па тамо пиши о томе :D
Шалим се...

Edited by Ridjis, 27 June 2009 - 02:53.

  • 0

#51 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 27 June 2009 - 04:46

Ja se slažem sa Ridjisom i ostalima koji ''brane'' Šljivančanina jer je na svakoj utakmici na kojoj je dobio veću minutažu (a to je bilo kad bi se neko od startnih bekova povredio) odigrao odlično. Sećam se utakmice protiv Dinama ovde. Maestralno je odigrao.
  • 0

#52 NYGiants

NYGiants
  • Members
  • 543 posts

Posted 27 June 2009 - 06:33

Ма кажем ја, добар играч а ви како хоћете :D
А и човек има искуство играња у Евролиги :ph34r:
Mислим да је у асистенцијама био најбољи из ове тројке. У Улебкупу су он и Ковач имали приближну минутажу и ту су били у нијансама, а у НЛБ је Ковач имао 10 минута више по текми а не толико бољи учинак за тих 10 минута. Суботић је одиграо колико се сећам тек неколико мечева.

Који вам је најдражи играч који је икад играо у Звезди а да сте имали прилику да га гледате?


Имаш тему кошаркашке актуелности па тамо пиши о томе :D
Шалим се...


Kad smo kod celavog bradonje, nemoj da otvaramo posebnu temu za to - kkcz buduci igraci! :)
  • 0

#53 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 27 June 2009 - 09:23

Ovo su mala odstupanja sa teme (da bih nabio broj postova :ph34r: )...
  • 0

#54 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 27 June 2009 - 11:05

Ja se slažem sa Ridjisom i ostalima koji ''brane'' Šljivančanina jer je na svakoj utakmici na kojoj je dobio veću minutažu (a to je bilo kad bi se neko od startnih bekova povredio) odigrao odlično. Sećam se utakmice protiv Dinama ovde. Maestralno je odigrao.


Šljivančanin je vrlo blizu potpisivanja ugovora sa kvalifikantom za Evroligu Ukrajinskim sampionom Azovmashom

That doesn't mean that Azovmash isn't looking to sign new players on the contrary they are interested in any player that could help them next season, starting with Mladen Šljivančanin, from CSK VVS Samara


http://www.talkbaske...ext-season.html
  • 0

#55 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 27 June 2009 - 11:22

Ja se slažem sa Ridjisom i ostalima koji ''brane'' Šljivančanina jer je na svakoj utakmici na kojoj je dobio veću minutažu (a to je bilo kad bi se neko od startnih bekova povredio) odigrao odlično. Sećam se utakmice protiv Dinama ovde. Maestralno je odigrao.

Kad je dosao igrao je onako,solidno...Onda je imao dobar period-jedno 6,7 meceva zaredom je odigrao odlicno sa skoro uvek dvocifrenim ucinkom a onda je "pao" i ima los period skoro do kraja sezoni.Totalno je bio izgubljen na terenu,los u odbrani,gubio lopte i nije ga isao sut...Slicno nesto kao sto se sa Bjelicom desavalo ove sezone samo se Bjelica izvukao na krajua Sljiva je ostao u drugom planu iz Subotica i Kovaca.Mene je Subotic tad bas iznenadio sa svojim partijama,umeo je za razliku od ove dvojice da odigra 1 na 1...
  • 0

#56 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 27 June 2009 - 11:53

Који вам је најдражи играч који је икад играо у Звезди а да сте имали прилику да га гледате?

Uvek sam voleo da odgovaram na ovakva pitanja. :ph34r:

Jedina sto bi ja podelio pitanje na omiljenog domaceg i omiljenog stranca.

Omiljeni stranac mi je Bili Tomas, a omiljeni domaci Oliver Popovic. Dr Pop od miloste zvan.

PS: Obozavao sam i Milutina Aleksica, ali mislim da bi zbog njegove karijere bilo glupo da stavim njega. Steta sto nije voleo da trenira. Bar sam tako cuo. Inace, od vise ljudi koji su imali prilike da u mladjim kategorijama Zvezde treniraju sa njim sam cuo da je bio nenormalno dominantan. Sto bi oni rekli, "nije mogao da se cuva".
  • 0

#57 Vladajuci

Vladajuci
  • Members
  • 164 posts

Posted 27 June 2009 - 12:15

Ja sam jedno vreme digao ruke od Zvezde kada je Sagadin oterao Aleksica. Obozavao sam tog decka al' Slovenac ispade u pravu (on stvarno nije voleo da trenira, sve je igrao na talenat). Omiljeni domaci je Bolic a strani Obina.
  • 0

#58 veteran1970

veteran1970
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 27 June 2009 - 12:24

омиљени домаћи Зоки Радовић и Сале Обрадовић мислим као најбољи,
Каличанин бр.1 по емоцији
  • 0

#59 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 27 June 2009 - 13:12

Pa zavisi sta se gleda, da li samo kvalitet, ili i nesto drugo, ali Stimac svakako jedan od omiljenih uopste, od stranaca Obina me je odusevljavao sa njegovim procentima, Lisica sa snalazljioscu, Henderson sa prodorima (e jbg jos jedan stranac), Branko Kovacevic sa svojim perfektim sutom, Bogosavljem sa intiligencijom, Prelevic kao masina za punjenje koseva, Jankovic kao pravi Zvezdas... ma ima mnogo, gde mi sad budite emocije...
  • 0

#60 redstar

redstar
  • Members
  • 1,169 posts

Posted 27 June 2009 - 13:56

ala si ti MATOR... pa ti bi trebao da budeš direktor pred peMziju u toj školi, kad pamtiš doba pre Bobana Jankovića....
AU, ja zaboravio da će sad i veteran1970 da se uključi, joj, NA*EBAO sam...
  • 0