Jump to content


Photo
- - - - -

PRIČI NIKAD KRAJA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 11 May 2009 - 14:04

Dobra je bila ona sinoćna emisija o prevarama u Srbiji.
Od toga može da se napravi interesantan serijal. :ph34r:

#2 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 23 May 2009 - 12:37

Dragi su mi voditelji Dizanja, sa njima mi pocinje dan ali imam i primedbi na obe emisije: u Dizanju se kvari nas jezik, onaj svakodnevni, kvari se i to mnogo i to mi se ne dopada. nesto sto treba da bude jezicka bravura, "caka", postalo je ruzno pravilo i preplavilo skoro 3 sata radijskog programa i smeta mi, jako.
Goricina emisija je dobro zamishljena ako joj je cilj da promovishe novu brstu talk show programa koja se kod nas svodi na kanabe i ringishpil od gosiju. Dobri su i gosti i teme. Ono sto mi smeta je Goricin imidz. Onu prvu emisiju necu skoro zaboraviti i ona crno belo pa na strafte kombinacija na tako maleckoj zenici je za Riplija. Zasto Gorica nema stilistu?

#3 Bokiconi

Bokiconi
  • Members
  • 1 posts

Posted 23 May 2009 - 17:55

Neznam,meni su i gorica i dragan ok! Svako jutro ih slusam kad idem na posao i lakse se nekako budim bez kafe i cigareta!!! Hvala ! :ph34r:

#4 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 25 May 2009 - 18:37

"Krivo sedi al' pravo besedi" - citiram moju baku i, ako sam imala obraza da napishem prethodni (modni) komentar, onda je red da komentarishem i sinocnu emisiju "Prici nikad kraja".
Dakle. Gorica je bila - nikad lepsha. Ona fina, meka ruzicasta boja je kao stvorena za njen ten, kosu. Tekstura materijala, meka, lagana, idealna za normalnu zenu a ne tamo neku anoreksicarku na kojoj bi cela stvar visila. Mozda bih izbegla onu asimetriju s prednje strane ali da ne cepidlacim. U farmerkama izgleda slatko, neformalno, bas kao i njena emisija. Linija za - 10! Nisam dobro videla sta je odabrala od obuce ali uz tu kombinaciju bi ishle dobro lagane i klasicne baletanke (bez "dodataka") jer Gorica voli ravnu i udobnu obucu. Licno, izbegla bih one velike naushnice i narocito - okrugle, odabrala bih tanushne i visece, do polovine visine vrata, nikako duze.
Niko mi nije dao mandat Goricinog stiliste ali bih jako volela da jedna tako sharmantna, pametna i talentovana zenica ima i svoj stil a celu Goricinu pricu bih svela na: meke, pastelne boje, uvek jedan osnovni ton u dve nijanse za gorni i donji deo ako bash mora da se "sece" na pola, meki materijali sa dobrom teksturum, bez mnogo detalja u smislu i kragna i manzetna, i bordura i dzepovi i dugmici i porupcici, kroj cist i jednostavan a egzibicija samo u detaljima ali i tu uz ogranicenje da detalj moze da bude jak i upadljiv u boji i materijalu ali ne sme da bude veeeeliki po gabaritu. Gorica nosi rajfove i oni joj dobro stoje pa tu moze da da svojoj masti na volju. Sve u svemu, bilo mi je milo da je gledam i da je slusham.
P.S. Haljine su jako moderne vec nekoliko poslednjih sezona a za male zenice je to pravi rudnik eleganicije i stila. Dakle, samo hrabro i pametno!
P.S. "Male zenice" - dvostruko izvinjenje: za pleonazam + kad neko kao je ima 180 cm vec pedeset i neku godinu, naravno da mu je tiha patnja propustena prilika da u ovom zivotu bude "mala zenica". Otud i m

Edited by highlanderka, 25 May 2009 - 18:46.


#5 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 26 May 2009 - 15:47

Pa G&D povremeno nasrnu na svoju uspešnu radio karijeru TV angažmanom... Ono čudo Genijalci... Ne kapiram kako lucidan čovek poput Dragana vari one stupidarije. Lova za lovu ali taj show deluje prilično jadno. Što se PNK tiče, sa gostima poput Đule Van Smora i sličnih mrka kapa. Suviše je statično.