Jump to content


Photo
- - - - -

Виктор Троицки


  • Please log in to reply
611 replies to this topic

#481 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 08 November 2013 - 20:46

Cudno je Federer koji je predsednik saveta igraca ATP kaze da nije u potpunosti upucen u slucaj Troicki i Cilic, valjda i oni pripadaju ATP bez obzira da li su trenutno pod istragom za dopning ili ne.Pitanje je da li bi tako neupucen bio u slucaj igraca da se radi o Wawrinci.Ali to je domen spekulacije.


  • 0

#482 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 08 November 2013 - 20:48

ja sam imala priliku da pricam sa kolegama koji rade taj posao u atp. nisu oni krivi sto imaju pisna i nepisana pravila, sto su mizerno placeni, sto trpe pritiske zvezda, zvezdica, menadzera njihovih, pritiske nadredjenih ........ tako da je ovu , verovatno, bolelo uvo za viktora i da li ce i kad ce da da urin i jos da budali objasnjava sta je njegova obaveza .

 

ima jos mnogo stvari , nesto mi je bas mrsko da zbog tupsona viktora  pisem :)


  • 1

#483 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 08 November 2013 - 20:54

Viktor je urin dao na vreme, problem je bio uzorak krvi.

Evo koga ne mrzi da čita sudski izveštaj:

http://www.itftennis...0500/160500.pdf

Mene mrzi :D

Kako god, valjda je doktorka kad je zovu dr Gorodilova. :)


  • 0

#484 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 08 November 2013 - 20:56

a da, kolabira kad vidi krv  :rotflmao:


  • 0

#485 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 08 November 2013 - 21:07

Pa dobro nije smesno. Ja kad sam na prvoj godini fakulteta isao na sistematski kad smo vadili krv ulazili smo po petoro i dobro se secam da je sestra koja je vadila krv bila iznenadjena sto ne okrecem glavu jer su se iz prethodne grupe njih trojica onesvestila. :wacko:  Sad kad malo bolje razmislim mislim da je slicna situacija bila i na sistematskom za vojsku...


  • 0

#486 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 08 November 2013 - 21:08

meni jeste , izvini. 

 

pa i neka kolabira, nece mu biti nista, mora da uradi ono sto se podrazumeva. 


Edited by vanjabarsa, 08 November 2013 - 21:09.

  • 0

#487 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 08 November 2013 - 21:15

Uvek mi je bilo čudno koliko se neki ljudi boje igala. Ali naravno to je skroz iracionalno pa ko nema takvu fobiju ne može ni da shvati.

 

pa i neka kolabira, nece mu biti nista

Nevezano, ovo me podseti kad me tata bezuspešno nagovarao da upišem medicinu, a mislio je da neću zbog anatomije :lol: : "Pa šta je to tako strašno, vidiš leš, padneš u nesvest jednom, drugi put, treći, i onda se navikneš kao da nije ništa" :lol:

Što je najbolje on sam blage veze s medicinom nema :lol:


  • 1

#488 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 08 November 2013 - 21:17

ako se klin , klinom izbija, viktor bi mogao sad da upise lepo medicinu (ima vremena, ne znam samo da li i pameti)  :lol+:


  • 0

#489 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 08 November 2013 - 21:19

Ja sam primala AT vakcinu skoro, i nisam gledala dok su me bockali :D
  • 0

#490 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 08 November 2013 - 21:21

pa i neka kolabira, nece mu biti nista, mora da uradi ono sto se podrazumeva. 

 

Naravno, u opisu posla mu pise da ce morati da se susretne sa tim.


  • 0

#491 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 09 November 2013 - 19:13

U sustini nije ona morala nista da mu objasnjava (nije joj to u opisu posla sigurno), to je morao Viktor da zna ili da pita nekog ko je na visem polozaju od doticne sestre/doktorke ako nije bio siguran. Mislim da ona nije imala ovlascenje da donosi takvu odluku (od kad sestre koje uzimaju krv mogu da odlucuju o procedurama?).

To se moze smatrati slaboscu sistema jer nije ucinjeno sve da se i tupavi teniseri kao Viktor informisu da ako ne urade test odmah onda to znaci da su pali na testu i da ce biti kaznjeni. Znaci potrebno je da postoji na raspolaganju neko ko je ovlascen da potvrdi proceduru (jer to definitivno nije sestra koja skuplja uzorke urina i krvi).

 

I podebljala, i povecala i dala bih ti 1000 + za ovo.

Ispisaste gomilu strana oko necega sto je jasno kao dan.

I Mrnja, a i Viktor su sami sebi zabiberili svojom tuposcu, na zalost, i nema vadjenja.

Rekoh vec da su i Vikmajerova i Malis kaznjeni bili sa po godinu dana neigranja, a oni su priblizno u istom rangu teniske kvalitete, kao i Viktor.

Mrnja je malo jaceg kalibra sto se samog kvaliteta tenisa tice, a Gaske, sem sto je jako solidan teniser, ima i malo mocnija ledja u vidu francuskog teniskog saveza. Svi su lepo i za primer kaznjeni, a uostalom, sto je Fedja i indirektno implicirao - koga je briga za Troicke, Mrnje, Kanjase, Malise, Vikmajerove...?

Sistem je daleko od savrsenog, ali radi posao! Ovi paceri kaznjeni po zasluzi, a istina o teniskim velicinama koje su sve samo ne ciste po pitanju koriscenja nedozvoljenih supstanci, mozda nikada ni ne izadje na videlo, sem ako ti ne proradi savest kao onomad Agasiju (ili koji god da su mu bili motivi) pa resis da izbljujes to iz sebe... post festum.

Nema pravde, znam, ali sistem je bezmalo uvek takav - uvek ce naci modus za zastiti zlatne koke, kao sto ce uvek naleteti neka budaletina poput Viktora koja ce im se savrseno uklopiti u ulogu zrtvenog jarca... ili poput Kanjasa, ili Vikmajerove...

 

Velicine i zlatne koke ce se ipak prevremeno penzionisati (citaj Enan), leciti nekakve bolesti za koje niko nikada nije cuo (citaj Serena), leciti kolena (citaj kako god ti drago ;) ), prelaziti na bezgluteinsku ishranu (nista ne citaj i ne nagadjaj jer sam ovo dodala kao protivtezu, a sama ne zelim da verujem u to  :lol+:) ali se nikada nece javno obelodaniti da li je i u kojoj meri pronadjena nedozvoljena supstanca u krvi.

 

Ako je ovo sto sam napisala i dalje za varn, ili opomenu ili u krajnjoj liniji za ban - molim, nemam nista protiv, neka se egzekucija izvrsi... nece mi biti ni prvi, a verujem ni zadnji put. Ali, ja sam svoje misljenje morala iskazati pa kud puklo.

Uostalom, svi koji me i licno poznajete znate da je ovo moje misljenje jos od onomad. Nije mi vise zanimljivo da ovde na forumu sve nesto uvijam u celofam, da insinuirm i tako to... necu, bre. Car je gol - kraj price!


Edited by GordanaZ, 09 November 2013 - 19:18.

  • 0

#492 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 10 November 2013 - 17:25

U Blicu danas Vicina ispovest, kaze da su hteli za mec protiv Kanade da ga maskiraju u maskotu orla da tako bude u Areni, jer ko bi to proveravao :lol: :hail:
  • 5

#493 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 10 November 2013 - 17:36

Goco, meni je upravo to što si napisala dokaz da sistem ne radi svoj posao, ali naravno previše je očekivati pravdu u današnjem svetu... već sam rekla da neću više da dužim. 

Uhvatih juče na RTS-u intervju s Viktorom ali samo drugi deo. Rekao je da u principu niko ne može da mu zabrani da kupi kartu kao svi ostali i sigurno ne bi proveravali je li on u Areni ako sedi u publici, ali pre suđenja nije smeo da sebi ne pokvari šanse, a sad kad je suđenje gotovo verovatno će da dođe i da bude negde na tribinama :)


  • 0

#494 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 10 November 2013 - 19:30

U Blicu danas Vicina ispovest, kaze da su hteli za mec protiv Kanade da ga maskiraju u maskotu orla da tako bude u Areni, jer ko bi to proveravao :lol: :hail:

 

Mislis u ovog orla? :D

 

Spoiler

  • 3

#495 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 10 November 2013 - 19:35

Mislis u ovog orla? :D

Spoiler

Aham :D
  • 0