Jump to content


Photo
- - - - -

sasuke ili ti ninja wariorsi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#31 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 22 May 2009 - 13:02

u, ovo je super :ph34r:
a ne ide vishe?

#32 kayser

kayser
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 22 May 2009 - 13:10

pu, pu, pu ...

#33 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 22 May 2009 - 13:11

nema vishe :ph34r:
jedna od najboljih, najpozitivnijih i najzabavnijih emisija. japanci su carovi

#34 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 22 May 2009 - 14:11

Viking je vishe porodichna zajebancija.
Ali nije losh.
No ima josh 1000 opasno dobrih japanskih game show-a; sad ce verovatno svi da krenu da ih kupuju.


Youtube Video ->Original Video


#35 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 22 May 2009 - 14:29

:ph34r:

Vidi se da je imao taman dovoljno inercije, zakacila mu se samo desna ruka za drsku (prsti).

#36 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 24 May 2009 - 07:34

No ima josh 1000 opasno dobrih japanskih game show-a; sad ce verovatno svi da krenu da ih kupuju.
...

Za FOX nisam siguran. Čak imam utisak da je Sasuke programski mutant, upao pod extremni sport u FOXovu šemu samo zbog atributa extremno. A onda su iznenađeno primetili visoku gledanost, pa promenili šemu emitovanja. FOX upadljivo forsira svakojake forme preživljavanja, katastrofa i ... preživljavanja nakon katastrofa. Sejači straha. A još ponajbolje vole katastrofe live! Kao što je bio 9/11 i kao što na njihovu (primećenu) žalost nije bio Marić u Predsedništvu.
Posebna lakrdija je najava po kojoj "Ovaj program nije preporučljiv za mlađe od ..." nekih učesnika Sasukea! Naprotiv, rekao bih da je Sasuke/Kunoichi primer sjajne zabave za sve generacije, primer da je to moguće. Što jasnom gradacijom težine prepreka, što čestim slučajevima da i najbolji padnu, čak i opomena "Ne pokušavajte ovo ... je za trenirane profesionalce" gubi smisao (efekat nikad i nema) jer to da su Makoto, Yamada, Shingo, Shunsuke, Takeda i društvo super utrenirani ubedljivo je inkorporirano u sam show kao info o njima.

Ivan & Miljan su od jednog zapravo neprofesionalnog pristupa (ni prevodioca!) uspeli da od jednog "rodilo se valja ga ljuljati" programa izvuku apsolutni maksimum koji spontanost i improvizacija mogu. Ocena za njih: 1 Makoto! :ph34r:

Edited by Hill Bill, 24 May 2009 - 07:35.


#37 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 24 May 2009 - 08:47

Za FOX nisam siguran. Čak imam utisak da je Sasuke programski mutant, upao pod extremni sport u FOXovu šemu samo zbog atributa extremno. A onda su iznenađeno primetili visoku gledanost, pa promenili šemu emitovanja. FOX upadljivo forsira svakojake forme preživljavanja, katastrofa i ... preživljavanja nakon katastrofa. Sejači straha. A još ponajbolje vole katastrofe live! Kao što je bio 9/11 i kao što na njihovu (primećenu) žalost nije bio Marić u Predsedništvu.
Posebna lakrdija je najava po kojoj "Ovaj program nije preporučljiv za mlađe od ..." nekih učesnika Sasukea! Naprotiv, rekao bih da je Sasuke/Kunoichi primer sjajne zabave za sve generacije, primer da je to moguće. Što jasnom gradacijom težine prepreka, što čestim slučajevima da i najbolji padnu, čak i opomena "Ne pokušavajte ovo ... je za trenirane profesionalce" gubi smisao (efekat nikad i nema) jer to da su Makoto, Yamada, Shingo, Shunsuke, Takeda i društvo super utrenirani ubedljivo je inkorporirano u sam show kao info o njima.

Ivan & Miljan su od jednog zapravo neprofesionalnog pristupa (ni prevodioca!) uspeli da od jednog "rodilo se valja ga ljuljati" programa izvuku apsolutni maksimum koji spontanost i improvizacija mogu. Ocena za njih: 1 Makoto! :ph34r:


Nadam se da nisi u pravu i da ce neko sa Foxa prepoznati svemirski potencijal koji imaju japanski gameshow-ovi (?)
Evo josh par, da ih namami...


Youtube Video ->Original Video

Youtube Video ->Original Video


#38 dragosh

dragosh
  • Banned
  • 172 posts

Posted 06 June 2009 - 09:47

Svi su tu svakog radnog dana na Fox-u i pumpadzija i vatrogasci i bugarin a naravno i legenda,
Makoto Nagano :ph34r:



Youtube Video ->Original Video


#39 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 08 July 2009 - 23:26

Dve najjace scene, kakvi kraljevi :) :ph34r:


Youtube Video ->Original Video


Youtube Video ->Original Video


#40 Krosh

Krosh
  • Members
  • 2,546 posts

Posted 09 July 2009 - 06:22

Yuko Mizuno, jedna je Yuko Mizuno... :ph34r:

#41 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 12 July 2009 - 18:50

daleko od toga da sasuke ne valja, al dok je isao na jurosportu viking, ja sam bukvalno plakao od smeha, nekako je mnogo vise bilo smesnijih situacija a i takmicirani nisu bili toliko fizicki spremni kao za susuke, sto je jedan od razloga zasto je bilo smesnije(bar meni) a i ti sto su komentarisali viking bili su jos ludji od ovih sa foxa :ph34r:

#42 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 July 2009 - 01:32

Domovi zdravlja i dečje bolnice prepune su klinaca koji se živi izlomiše zbog ovog šoua ili onih blentavih kečera. :ph34r:

#43 Vlads

Vlads
  • Members
  • 242 posts

Posted 05 August 2009 - 22:59

Paaa, vreme je da se nakon fenomenalnih Nindzi(ca) posvetimo Banzukeu. Meni se za sad najgotivnije hodanje na rukama(za sad jedini takmicar koj je to proso-zena, dokaz da su uravnotezenije) i ona klackalica s buretom, a Darume dosadne. I nikako ne zaboraviti legendu Kacumija, oborio rekord sampiona al u istoj "trci" ovaj postavlja novi-Cavke nisi jedini.

#44 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 August 2009 - 10:18

Meni je koncept skroz bzv. Neinteresantno skroz, nemam nameru da gledam samo zbog one dvojice ludaka.

#45 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 07 August 2009 - 13:47

meni nije bash skroz bezveze, ali dosta manje zabavno od ninadza. moze se pogledati, ali sumnjam da ce ikad biti tolikog uzbudjenja kao kada bi shingo yamamoto krenuo u pohod :ph34r: