Jump to content


Photo

Što učiniti kada nestane spolna požuda?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
21 replies to this topic

#1 tonio11

tonio11
  • Members
  • 59 posts

Posted 05 May 2009 - 20:57

Odjednom vam više nije do seksa? Niste ni prvi ni posljednji. Za to postoje brojni mogući razlozi. Provjeriti koji i kako to riješiti.

Osnovni razlozi pada želje za seksom

- Zbog brzog tempa života, borbe za preživljavanje i što većom zaradom u ovim teškim vremenima, vrlo vam se lako može dogoditi da postanete previše zaposleni i da jednostavno zaboravite na seks. Da ste na kraju dana toliko umorni da vam krevet počne predstavljati tek mjesto za spavanje.

- Naravno, stresan život jednostavno oduzima želju za seksom. Umjesto da seksom odagnate stres, stres vam doslovno ubije seks.

- Kako vas osim stresa napada i depresija, zbog koje će vam liječnik propisati neke tablete, mogućnost za seksanje postaje još manja. Antidepresivna su sredstva poznata po svojim popratnim učincima, među koje spada smanjenje libida i želje za ljubavlju......

Edited by Vesna, 06 May 2009 - 09:14.
link - reklamiranje je no, no


#2 dekss

dekss
  • Members
  • 2,131 posts

Posted 05 May 2009 - 21:58

auu. ovo su, bre, ozbiljni problemi :)

ako ih ovaj forum ne resi niko nece :ph34r:

#3 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 06 May 2009 - 01:58

Antidepresivna su sredstva poznata po svojim popratnim učincima, među koje spada smanjenje libida i želje za ljubavlju......


Ja sam mislio da pochnem sa tim anti-depresivima, kazu da je Paxil najbolji za ubijanje seksualnog nagona, jer ovako se vishe ne moze. I pored stresa, trke za zaradom, ubitachnog zivotnog tempa, dva posla, kriznih vremena, svinjskog gripa, globalnog zagrevanja ... meni je i u snu i na javi samo seks u glavi. Kako sam stariji - sve je gore :ph34r: Plashim se da kao deda necu moci da se posvetim unucima, nego cu samo babe da jurim po parkovima.

Ima li kakve pomoci i nade za mene? Kakve su shanse da izmisle neki lek, plashi me ovo sa anti-depresivima, ja uopshte nisam depresivan. Kastracija ne dolazi u obzir, plashim se noza, a i ugojio bih se.

Zabrinuti ochajnik

Edited by down with the sickness, 06 May 2009 - 02:02.


#4 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 06 May 2009 - 02:22

Odjednom vam više nije do seksa? Niste ni prvi ni posljednji. Za to postoje brojni mogući razlozi. Provjeriti koji i kako to riješiti.

Sta je ba Tonio? Opet ti. Odjebi jbt ili pishi na temama koje otvaras. Zadao si nam temu o pranju spolovila i nestao. I sad opet. Mi toliko imamo manjak zelje za seksom da ti je moj prijateljski savjet da gace dobro podvezes i okrenes dupe zidu kad pored nas prolazis.

#5 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 06 May 2009 - 03:31

Ja sam mislio da pochnem sa tim anti-depresivima, kazu da je Paxil najbolji za ubijanje seksualnog nagona, jer ovako se vishe ne moze. I pored stresa, trke za zaradom, ubitachnog zivotnog tempa, dva posla, kriznih vremena, svinjskog gripa, globalnog zagrevanja ... meni je i u snu i na javi samo seks u glavi. Kako sam stariji - sve je gore :ph34r: Plashim se da kao deda necu moci da se posvetim unucima, nego cu samo babe da jurim po parkovima.

Ima li kakve pomoci i nade za mene? Kakve su shanse da izmisle neki lek, plashi me ovo sa anti-depresivima, ja uopshte nisam depresivan. Kastracija ne dolazi u obzir, plashim se noza, a i ugojio bih se.

Zabrinuti ochajnik



Pa nemoj da chekash starost da bi menjao navike. Promeni ih odmah. Znachi, prestani momentalno sa jurenjem baba po parkovima, pa su male shanse da ce ti ta navika ostati i za stare dane. Pokushaj, za pochetak, da nadjesh neshto malo mladje. Znam, znam, babe su babe, ali nisu loshe ni ove mladje, veruj kolegama forumashima na rech...

#6 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 06 May 2009 - 04:01

Zabrinuti ochajnik

Nemoj da ocajavas samo stavi ovaj isti post na druge topike - odma ces da imas resenje :)

Sta je ba Tonio? Opet ti. Odjebi jbt ili pishi na temama koje otvaras. Zadao si nam temu o pranju spolovila i nestao. I sad opet. Mi toliko imamo manjak zelje za seksom da ti je moj prijateljski savjet da gace dobro podvezes i okrenes dupe zidu kad pored nas prolazis.


Mozda se nije prao :ph34r:

#7 Analiza

Analiza
  • Members
  • 1,851 posts

Posted 06 May 2009 - 09:02

Odjednom vam više nije do seksa? Niste ni prvi ni posljednji. Za to postoje brojni mogući razlozi. Provjeriti koji i kako to riješiti.


Onda kada ne postoje povodi za sex (a to je bliskost sa voljenom osobom) zašto bih se opterećivao sexualnom željom?

Kada neko po ceo dan razmišlja o hrani, kako se to zove? Zašto bi odsustvo taakve opterećenosti na planu seksa bila loša stvar, a ne dobra?

Proždrljivac nikada nije srećan u hrani. Dokaz je što to on opet traži još. Dakle, hrana ga nije zadovoljila. A ako stalno razmišlja o sexu, zar to nije upravo dokaz da sex ne uspeva da ga zadovolji? Zašto rasterešenost od unutrašnjeg nezadovoljstva smatrati nečim lošim?

#8 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 06 May 2009 - 14:13

Zabrinuti ochajnik

Ti o´ma pravac Kuba. Znas i sam da je to raj na zemlji. :ph34r: Moz´ da batalis ono njihovo studiranje tamo. Onda ti ostaje i-ha-ha vremena za seksanje.

Edited by cyberwor/L/d, 06 May 2009 - 14:14.


#9 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 06 May 2009 - 15:28

Pa nemoj da chekash starost da bi menjao navike. Promeni ih odmah. Znachi, prestani momentalno sa jurenjem baba po parkovima, pa su male shanse da ce ti ta navika ostati i za stare dane. Pokushaj, za pochetak, da nadjesh neshto malo mladje. Znam, znam, babe su babe, ali nisu loshe ni ove mladje, veruj kolegama forumashima na rech...


Vala Schmeling, sigurno su bolje i babe nego te mladje koje tebi daju. Mogu da zamislim koliko su ochajne da moraju prvo da saslushaju tvoje komunistichke vlazne snove pre prelaska na prvu tachku dnevnog reda. Kod vas su pozdravni govori uvek bili vazniji od samog kongresa.

#10 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 06 May 2009 - 16:16

Ja sam mislio da pochnem sa tim anti-depresivima, kazu da je Paxil najbolji za ubijanje seksualnog nagona, jer ovako se vishe ne moze. I pored stresa, trke za zaradom, ubitachnog zivotnog tempa, dva posla, kriznih vremena, svinjskog gripa, globalnog zagrevanja ... meni je i u snu i na javi samo seks u glavi. Kako sam stariji - sve je gore :ph34r: Plashim se da kao deda necu moci da se posvetim unucima, nego cu samo babe da jurim po parkovima.

Ima li kakve pomoci i nade za mene? Kakve su shanse da izmisle neki lek, plashi me ovo sa anti-depresivima, ja uopshte nisam depresivan. Kastracija ne dolazi u obzir, plashim se noza, a i ugojio bih se.

Zabrinuti ochajnik



uvek mogu da se nadju dve cigle :)

#11 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 06 May 2009 - 19:11

Ja sam mislio da pochnem sa tim anti-depresivima, kazu da je Paxil najbolji za ubijanje seksualnog nagona, jer ovako se vishe ne moze. I pored stresa, trke za zaradom, ubitachnog zivotnog tempa, dva posla, kriznih vremena, svinjskog gripa, globalnog zagrevanja ... meni je i u snu i na javi samo seks u glavi. Kako sam stariji - sve je gore :ph34r: Plashim se da kao deda necu moci da se posvetim unucima, nego cu samo babe da jurim po parkovima.

Ima li kakve pomoci i nade za mene? Kakve su shanse da izmisle neki lek, plashi me ovo sa anti-depresivima, ja uopshte nisam depresivan. Kastracija ne dolazi u obzir, plashim se noza, a i ugojio bih se.

Zabrinuti ochajnik

Dragi "zabrinuti ocajnice", kako bi bilo da poradite na kvalitetu, s obzirom da vam kvantitet nije problem?

#12 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 06 May 2009 - 19:17

Vala Schmeling, sigurno su bolje i babe nego te mladje koje tebi daju. Mogu da zamislim koliko su ochajne da moraju prvo da saslushaju tvoje komunistichke vlazne snove pre prelaska na prvu tachku dnevnog reda. Kod vas su pozdravni govori uvek bili vazniji od samog kongresa.

:ph34r:

#13 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 06 May 2009 - 19:29

Ja sam mislio da pochnem sa tim anti-depresivima, kazu da je Paxil najbolji za ubijanje seksualnog nagona, jer ovako se vishe ne moze. I pored stresa, trke za zaradom, ubitachnog zivotnog tempa, dva posla, kriznih vremena, svinjskog gripa, globalnog zagrevanja ... meni je i u snu i na javi samo seks u glavi. Kako sam stariji - sve je gore :ph34r: Plashim se da kao deda necu moci da se posvetim unucima, nego cu samo babe da jurim po parkovima.

Ima li kakve pomoci i nade za mene? Kakve su shanse da izmisle neki lek, plashi me ovo sa anti-depresivima, ja uopshte nisam depresivan. Kastracija ne dolazi u obzir, plashim se noza, a i ugojio bih se.

Zabrinuti ochajnik

Ne brini , slušaj čiku- udri dušmanke duplo jače, tuci iz sve snage - neće da se izliže, samo radi

#14 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 06 May 2009 - 20:47

Dragi "zabrinuti ocajnice", kako bi bilo da poradite na kvalitetu, s obzirom da vam kvantitet nije problem?


Shalimo se malo gospodjo. Nisam ja bash toliki manijak :ph34r: .

A na kvalitetu sam spreman da poradim, ako kvalitet 'oce da radi na meni :) , spreman sam da uchim do kraja zivota, da se tako izrazim.

Postavljach topika je malo chudan, pa ne zeli da uchestvuje na njegovim temama. Erektilne disfunkcije su danas cheste i nisu tema o kojoj se ne bi dalo razgovarati sa nashe mushke strane, ali za sada, shto bi rekao legendarni Pera Lukovic "hvala qrcu i Petru Dobrnjcu" nemamo tih problema, pa mozemo samo "sazaljevati sluchaj".

#15 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 07 May 2009 - 10:38

Ovde kako je krenulo ja cu uskoro ceo pdf na deponiju da premestim. :)

Da barem jedan hoce da prizna da mu je stres ispio dushu i potentnost na slamcicu pa da se onako zdruzeno sazalimo pa da malo delimo savete ovako pametni kak´i smo svi kol´ko nas ima. Da pomognemo nekome pa da bude sevap. Ali jok!

A i ovaj postavljac topika. Dodje, pusti buvu i nestane. :ph34r: Prava steta! Vidi se da je covek a jour sa sexualnom problematikom. Isn´t he something?