Jump to content


Photo
- - - - -

Pelješac 2009


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 28 April 2009 - 15:37

Drage forumašice, dragi forumaši, budite ljubazni, pa ostavite ovdje svoja zapažanja u vezi s ovim malenim dijelom male zemlje za veliki odmor. Prošle godine sam otišao u Ston na izlet i jako mi se dopalo. Izgledalo je mirnije nego na drugim dijelovima obale, hrana fantastična, priroda raskošna, kulturno-povijesnih znamenitosti na pretek, a sve to bez nepodnošljive navale drugih kolega turista.

Bilo bi lijepo kad bi neko ubacio neki tip oko smještaja. Prvenstveno me zanima Mali Ston i okolica. Dosadašnje pretraživanje ponude na internetu nije dalo bog zna kakvih rezultata.

Zna li neko dokle je stigla auto-cesta?

Ljeto je tu dok si reko forumašiforumašima.

#2 Thanatos

Thanatos
  • Banned
  • 949 posts

Posted 28 April 2009 - 17:52

Autocesta je stigla do Ravče, ako se ne varam...
Imas sve na www.hac.hr

#3 bracodbk

bracodbk
  • Members
  • 146 posts

Posted 13 May 2009 - 01:40

Drage forumašice, dragi forumaši, budite ljubazni, pa ostavite ovdje svoja zapažanja u vezi s ovim malenim dijelom male zemlje za veliki odmor. Prošle godine sam otišao u Ston na izlet i jako mi se dopalo. Izgledalo je mirnije nego na drugim dijelovima obale, hrana fantastična, priroda raskošna, kulturno-povijesnih znamenitosti na pretek, a sve to bez nepodnošljive navale drugih kolega turista.

Bilo bi lijepo kad bi neko ubacio neki tip oko smještaja. Prvenstveno me zanima Mali Ston i okolica. Dosadašnje pretraživanje ponude na internetu nije dalo bog zna kakvih rezultata.

Zna li neko dokle je stigla auto-cesta?

Ljeto je tu dok si reko forumašiforumašima.

Auto cesta je stigla nadomak Ploča.

Mali Ston i okolica? Prije ćeš naći smještaj u Stonu, a ako si sa automobilom još je bolje produžiti do Trstenika, Drača ili nekog manjeg mjesta uz more. Smještaj je jeftiniji ali i vrhunski. Više na pp.

#4 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 15 July 2009 - 14:51

Ponudili su mi vikendicu u Trpnju na Pelješcu. Da li je neko bio tamo i kakvi su vam utisci?

#5 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 15 July 2009 - 15:07

Ponudili su mi vikendicu u Trpnju na Pelješcu. Da li je neko bio tamo i kakvi su vam utisci?


bio sam tamo u nekom kampu pre dvaest pet godina....nije bilo vode...inače je krševito i ljuto...a more slano. :ph34r: