Jump to content


Photo
- - - - -

Andy Murray


  • Please log in to reply
1946 replies to this topic

#1696 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 07 November 2016 - 14:14

CwmtTsWWIAEYRzu.jpg

Stuart Fraser @stu_fraser 17h17 hours ago

Private jet back to London for the new world No 1...

 

 


  • 2

#1697 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 07 November 2016 - 14:34

Lepo je videti srecnog Endija. Ok, i mrtvog umornog :lol+:

 

Koliko god mi bilo krivo sto je nas co'ek  ostao bez broja jedan, ne moze da mi bude zao sto ga je zamenio bas Endi. Veliki sljaker, covek, barem po meni, ruznog tenisa, bez nekog lepog i doteranog udarca ali u celini od svega po malo. Istrajnosti, volje i zelje da sve ove godine ceka u senci - i najvise. Neka uziva u ovim trenucima slave pa da vidimo da li su ostali spremni da uzvrate udarac. 

 

Takodje, jedva cekam da vidim Endija pod dodatnim pritiskom, kako ce igrati. Ide mu raspored na ruku, ne brani nesto specijalno poena do sezone na sljaci, imace lepu zalihu.

 

Cestitke Endiju!


  • 0

#1698 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 07 November 2016 - 14:39

Da, bas izgleda srecno i opusteno na slici (s osmehom koji nije izvestacen kao obicno kada pozira :D ).


  • 0

#1699 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 07 November 2016 - 14:56

Ali noge -_-


  • 0

#1700 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 07 November 2016 - 15:43

Lepo je videti srecnog Endija. Ok, i mrtvog umornog :lol+:

 

Koliko god mi bilo krivo sto je nas co'ek  ostao bez broja jedan, ne moze da mi bude zao sto ga je zamenio bas Endi. Veliki sljaker, covek, barem po meni, ruznog tenisa, bez nekog lepog i doteranog udarca ali u celini od svega po malo. Istrajnosti, volje i zelje da sve ove godine ceka u senci - i najvise. Neka uziva u ovim trenucima slave pa da vidimo da li su ostali spremni da uzvrate udarac. 

 

Takodje, jedva cekam da vidim Endija pod dodatnim pritiskom, kako ce igrati. Ide mu raspored na ruku, ne brani nesto specijalno poena do sezone na sljaci, imace lepu zalihu.

 

Cestitke Endiju!

 

Nemoguće je ne poštovati to što je deceniju i više uspevao da sačuva volju i strast za tenisom iako je imao ovaj trostruki najviši zid od najboljih ikad pred sobom. Dobro, tu i tamo bi sočno poslao po koji pozdrav boxu ili publici, al' nije ni sebe štedeo.  :lol+:

Neka uživa...ove tri nedelje. A od iole dugoročnijih prognoza ne samo u tenisu odavno sam digao ruke. Šta bude - biće! 

 

A, da: kad tek sad sobarice po hotelima navale da ga maze po ruci!  :lol+:


  • 4

#1701 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 07 November 2016 - 16:04

Endi 'ladno moze da "dominira" naredne 2-3 godine ako se Novak zasitio tenisa.


  • 0

#1702 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 November 2016 - 19:25

Endi 'ladno moze da "dominira" naredne 2-3 godine ako se Novak zasitio tenisa.

Nezavisno od Novaka i njegovih planova,ja nisam siguran u ovo sto si napisao.
Sem ove serije koja traje od Pekinga do Pariza,Endi nije kroz karijeru pokazivao takav kontinuitet u izdanjima. Ja se nesto ne secam (neka me odmah neko ispravi ako gresim) da je uopste i vezao ovoliki broj pobeda/titula.

Videcemo je li u stanju da ovo radi iz meseca u mesec. Doduse - mozda mu i nece trebati da bi se neko vreme odrzavao kao br.1.  ;)


  • 1

#1703 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 07 November 2016 - 20:06

Ma, vise sam mislio na to sto nema ko da mu stane na crtu od aktuelnih i nadolazecih pretendenata za vrh. 

 

Endija moze da drzi ispod dva slema godisnje samo big 3 ekipa, a oni su iskljuceni iz price, naravno hipoteticki, jer potencijalno nije daleko da su zavrsili sa karijerama, bar dvojica od trojice.

Za razliku od Novaka, Endiju ne bi trebalo da predstavlja preveliki problem Stan, pa ni Kei, Tiem i Rao, koje jedine vidim u zavrsnicama najvecih turnira.

 

Ako Novak odustane, Rafa je nepoznanica, Fed mator, onda se otvara prostor i za Berdiha, Cilica, Congu, Monfa i mozda jos nekog od mladjih da bljesnu s vremena na vreme, ali nema tu kvaliteta da se u kontinuitetu bore sa Britancem. A mislim da ce on sad biti motivisan vise nego ikad da nadoknadi propusteno kad nema ova tri ludaka da ga terorishu i pokusa bar da se priblizi Mekinrou, Bekeru, Vilanderu i Edbergu. Da uz dva OI zlata jedan DC, dodje i do respektabilne brojke od 6-7 slemova i time pruzi priliku britancima da ga i zvanicno proglase za goat-a.  :D


  • 0

#1704 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 07 November 2016 - 21:27

U nekim racunicama vezano za Endija se zaboravlja vrlo vazan faktor lendl koji moze da ga napusti od danas do sutra a Endi bez njega je kako se vidi do sada bitno drugaciji igrac. Znaci d abi Endi nastavio sa nekim dobrim rezultatima potrebno je i neophodno da Novak takoreci ne ucestvuje, da fed ne ucestvuje kao ni Rafa a da je Lendl prisutan. I da se on pokaze da je u stanju da bude br 1 a da ne pukne iako mu se sve pobrojano naprimer namestilo


  • 0

#1705 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 07 November 2016 - 21:54

Ciao ti bas verujes u #LendlEffect :D
  • 0

#1706 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 November 2016 - 22:05

Ma nevezano za Lendla.
Ja jednostavno u Endiju ne vidim kapacitet za dominaciju kakvu su pokazivali Fed,Rafa i Novak. Then again - mnogi to nisu videli ni u Djokovicu..  ;)


  • 0

#1707 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 07 November 2016 - 22:07

niko nije video kapacitet da ce uzeti gs, pa onda jos jedan, pa onda biti konstantno u zarvsnicama turnira, pa onda da bude broj jedan. uvek iznova ista prica i samo se pomeraju granice.


  • 0

#1708 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 07 November 2016 - 22:10

Ciao ti bas verujes u #LendlEffect :D

ne znam sta da ti kazem ali nekako jeste osvojio i GS ove i ovo sad uz Lendla, ili mozda da kazem da mu je Novak sve to ispoklanjao dok je bio sa Lendlom 0:) :rolleyes: :lol:


  • 0

#1709 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 07 November 2016 - 22:19

Lendla nije bilo od USO, tako da ne treba preterivati :D
  • 0

#1710 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 07 November 2016 - 22:27

Lendla nije bilo od USO, tako da ne treba preterivati :D

Jel nije bio ni u Parizu? Nisam imala pojma, i jos se ubih trazeci ga po boxovima :lol+:  vidim koliko me sustinski interesuju i Endi i Lendl <_< :lol:


  • 0