Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije...


  • Please log in to reply
34591 replies to this topic

#76 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 02 June 2009 - 17:57

ljudi molim vas da li neko zna odgovor na ovo pitanje:stranica na b92 mi se odjednom jako uvecala,dal sam nesto pritisnuo jbm liga ne znam ali ko boga vas molim ako neko zna da mi kaze kako to da vratim u normalu.nikako mi ne uspeva molim vas!!!
  • 0

#77 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 02 June 2009 - 18:25

ljudi molim vas da li neko zna odgovor na ovo pitanje:stranica na b92 mi se odjednom jako uvecala,dal sam nesto pritisnuo jbm liga ne znam ali ko boga vas molim ako neko zna da mi kaze kako to da vratim u normalu.nikako mi ne uspeva molim vas!!!



Probaj ctrl i okreni kruzic na misu, ako nije to javi da trazimo drugo resenje...
  • 0

#78 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 02 June 2009 - 18:31

Probaj ctrl i okreni kruzic na misu, ako nije to javi da trazimo drugo resenje...


Uspelo je!!!ljubim te u noge!!!
  • 0

#79 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 03 June 2009 - 21:43

posto ste vratili zvezdnig pulena cook-a mogli bi ste da vratite i naseg pulena kezu.
  • 0

#80 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 04 June 2009 - 07:15

posto ste vratili zvezdnig pulena cook-a mogli bi ste da vratite i naseg pulena kezu.

Niko nikog ne vraća, nego se sam vraća kad mu istekne kazna.
  • 0

#81 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 04 June 2009 - 12:32

gde nestade tema u kojoj se diskutuje o tome ko je famozni peja
  • 0

#82 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 04 June 2009 - 12:33

gde nestade tema u kojoj se diskutuje o tome ko je famozni peja

Obrisana.
  • 0

#83 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 04 June 2009 - 12:39

sto je obrisana i ko je pocinilac tog stravicnog zlocina
  • 0

#84 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 04 June 2009 - 12:56

A ko je Peja?
Mislim, otkud tolika rasprava o njemu?
  • 0

#85 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 04 June 2009 - 13:03

sto je obrisana i ko je pocinilac tog stravicnog zlocina

Obrisao ja, jer ne možete da otvarate teme za svaku glupost. Peja je bivši (možda i sadašnji, ali se ne javlja) Forumaš, trenutno postira komentre na vestima i sad mi treba da raspravljamo o njemu?
  • 0

#86 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 04 June 2009 - 14:38

U jbt, ja to nisam citao ima 3 god, kakvih tamo ima budala...
  • 0

#87 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 04 June 2009 - 18:36

U jbt, ja to nisam citao ima 3 god, kakvih tamo ima budala...


posto nisi bas najbolje upucen dacu ti neke informacije:peja vec godinama komentarise vesti na b92,svaki drugi komentar mu je referat samo takav,stalno pljuje duleta a kad padnu titule onda se izvinjava i govori da je pogresio i nastavlja po starom.stalno pljuje nesposobnu upravu i danilovica(u cemu se slazemo) i iznosi podatke o nekim pojacanjima za koje niko nikad nije ni cuo i koji nikad ne dodju u partizan.jedino je pogodio za browna cini mi se,a ostali za koje je lupao su nepoznati igraci uglavnom sa istoka evrope.posto su ga svi ostali koji pisu komentare pljuvali odlucio je da napusti to i napisao veeeeeliki referat i mnogo se p..se...o,tipa:nema vise stare garde forumasa,nikole,tute,mute,janka,marka,perice...u zemlji slepih covek sa jednim okom je kralj itd itd.znamo da prati meceve iz plave loze pionira a skoro se aktivirao ponovo i to najvise kad je partizan gubio od zvezde da malo pljuje.sve u svemu to je nas peja i ima da ga pronadjemo bre!!!
  • 0

#88 redstar

redstar
  • Members
  • 1,169 posts

Posted 04 June 2009 - 18:56

posto nisi bas najbolje upucen dacu ti neke informacije:peja vec godinama komentarise vesti na b92,svaki drugi komentar mu je referat samo takav,stalno pljuje duleta a kad padnu titule onda se izvinjava i govori da je pogresio i nastavlja po starom.stalno pljuje nesposobnu upravu i danilovica(u cemu se slazemo) i iznosi podatke o nekim pojacanjima za koje niko nikad nije ni cuo i koji nikad ne dodju u partizan.jedino je pogodio za browna cini mi se,a ostali za koje je lupao su nepoznati igraci uglavnom sa istoka evrope.posto su ga svi ostali koji pisu komentare pljuvali odlucio je da napusti to i napisao veeeeeliki referat i mnogo se p..se...o,tipa:nema vise stare garde forumasa,nikole,tute,mute,janka,marka,perice...u zemlji slepih covek sa jednim okom je kralj itd itd.znamo da prati meceve iz plave loze pionira a skoro se aktivirao ponovo i to najvise kad je partizan gubio od zvezde da malo pljuje.sve u svemu to je nas peja i ima da ga pronadjemo bre!!!


Брате, па јел ви снимате ко је у тој ложи, мислим јел уходите те људе, како знате да је баш у ложи... овамо прозивате да је нама крива ЦИА, Гестапо и остали, а ви са таквим подацима, ма и Фон Смолхаузен би вам позавидео....
  • 0

#89 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 04 June 2009 - 19:35

posto nisi bas najbolje upucen dacu ti neke informacije:peja vec godinama komentarise vesti na b92,svaki drugi komentar mu je referat samo takav,stalno pljuje duleta a kad padnu titule onda se izvinjava i govori da je pogresio i nastavlja po starom.stalno pljuje nesposobnu upravu i danilovica(u cemu se slazemo) i iznosi podatke o nekim pojacanjima za koje niko nikad nije ni cuo i koji nikad ne dodju u partizan.jedino je pogodio za browna cini mi se,a ostali za koje je lupao su nepoznati igraci uglavnom sa istoka evrope.posto su ga svi ostali koji pisu komentare pljuvali odlucio je da napusti to i napisao veeeeeliki referat i mnogo se p..se...o,tipa:nema vise stare garde forumasa,nikole,tute,mute,janka,marka,perice...u zemlji slepih covek sa jednim okom je kralj itd itd.znamo da prati meceve iz plave loze pionira a skoro se aktivirao ponovo i to najvise kad je partizan gubio od zvezde da malo pljuje.sve u svemu to je nas peja i ima da ga pronadjemo bre!!!


Znaci on nije pisao ovde, nego samo na komentarima, onda me ne interesuje sve to, ja sam mislio da je bio i ovde pa se posvadjao sa nekim.
Neko mi rece da je i Realni bio tamo stalan gost sa velikim postovima, jer to istina...
  • 0

#90 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 04 June 2009 - 19:54

Брате, па јел ви снимате ко је у тој ложи, мислим јел уходите те људе, како знате да је баш у ложи... овамо прозивате да је нама крива ЦИА, Гестапо и остали, а ви са таквим подацима, ма и Фон Смолхаузен би вам позавидео....


Ma ne vre, verovatno ne citas njegove komentare, on se sam obavezno pohvali kako sedi tamo

Znaci on nije pisao ovde, nego samo na komentarima, onda me ne interesuje sve to, ja sam mislio da je bio i ovde pa se posvadjao sa nekim.
Neko mi rece da je i Realni bio tamo stalan gost sa velikim postovima, jer to istina...


Istina je, realni je ostavljao opsirne komentare, detaljno analizirao utakmice, ja sam ga prvo tamo primetio jos pre nego sto sam se uclanio na forum.
  • 0