Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije...


  • Please log in to reply
34591 replies to this topic

#31516 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 13 June 2018 - 21:02

tek sad kapiram koliko me grupica formskih smarača zajebava sa trae narativom a moderacija čuti i ili učestvuje.

Ne moras da mi persiras =/ Sta je ta grupica forumskih smaraca za xoxo-a to sam ja za Trae-a.
Ne svidja mi se ovo praznjenje pred Kostarikom, ko ce da kuka ako nas dobiju =/


  • 0

#31517 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 13 June 2018 - 21:08

duck_on_a_wall_with_a_seville_orange-400

 

Kwak je stara prica, idemo dalje.


  • 0

#31518 mister-no

mister-no
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 13 June 2018 - 21:11

Kwak je (u ovoj inkarnaciji ostale nisam upratio) bio pristojan sagovornik drugačijih stavova.

svaka čast za empatiju ka malobrojnijem ali ovo što kwak radi može svaki bot.
uplati mi 1000 din (na 10 postova) i pokazaću ti besmisao i podlost njegova pristupa, koji btw nije ni inteligentan ni iskren

Pa generalno pripadnici te političke grupacije, po mom nahođenju, odražavaju te ili slične osobine.. U pitanju je autentičan primerak. Nije loše malo videti i razumeti njihov mehanizam razmišljanja i zaključivanja, poglede iz njihove vizure. Da ne bismo posle svakih izbora razbijali glavu ko su ti likovi sa ubedljivom većinom a ne poznajemo nikoga ko glasa za njih i sl. Najlakše je odbiti im na glupost.
  • 0

#31519 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 13 June 2018 - 21:12

Jos jedan kandidat za trajnjaka. Ajmo moderacijo.


  • 0

#31520 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 13 June 2018 - 21:16

tek sad kapiram koliko me grupica formskih smarača zajebava sa trae narativom a moderacija čuti i ili učestvuje.

Samo jedno pitanje za moderaciju... da li je po članu 1 paragraf tagođe 1 dozvoljeno da se igrač na osnovu fizičkog izgleda naziva pacovčinom?

Pogotovo ako je reč o igraču koji je budući superstar NBA lige.

Edited by uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™, 13 June 2018 - 21:17.

  • 2

#31521 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 13 June 2018 - 21:59

Video sam Traeov nba 3 shotchart. Not gonna lie, ain’t lookin’ good.
  • 0

#31522 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 13 June 2018 - 22:04

Samo jedno pitanje za moderaciju... da li je po članu 1 paragraf tagođe 1 dozvoljeno da se igrač na osnovu fizičkog izgleda naziva pacovčinom?

Pogotovo ako je reč o igraču koji je budući superstar NBA lige.

Ma decko je iznad zakona, klonira se, vredja  Younga, ispada u B ligu...  Ceo/pun paket sto bi rekli ameri.


  • 1

#31523 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 13 June 2018 - 22:18

Kupere  :heart:

 

Spoiler

 

 

A šta da radimo sa forumskom grupicom smarača koja ubija draftom, Niksima i Melom? A to je samo jedan forumaš.... Onda, ništa, zanemarite. :P


  • 0

#31524 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 13 June 2018 - 23:45

Realno trebalo je da me banujete trajno odavno.


  • 0

#31525 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 14 June 2018 - 00:20

Htedoh da citiram post ovog pravog forumskog smarača ali sam odustao jer me mrzi da palim komp a na telefonu citirati takav niz budalaština može samo da dovede do kolapsa. Druuužee pa ti sam sebe ubiješ već na trećini posta jer zaboraviš šta si uopšte hteo da kažeš pa onda kreneš sa paušalnim ocenama začinjenim sa par gluposti, usput zaviješ i poneku izmišljotinu kao u ovom slučaju moju izjavu da napuštam forum (Nemam tri blage da sam to ikad izjavio a kamoli napisao) da bi obavezno završio kao žrtva. Skoro se sažalih na muku koja te spopala. I da, to što se neko ne uključuje u raspravu dok ne oseti potrebu za tim, izazvanu na primer količinnom gluposti kojom si se ti uključio, kao i uvek, ne znači da ne prati temu od početka. A zaključiti tako nešto može samo neko sa odsustvom logike ili prisustvom prevelikog nivoa malicioznosti. Što se mene tiče ja sam rekao šta sam imao o tebi i zadovoljiću se sa tim. Možeš nastaviti roman ili bolje rečeno beletristiku ali nećeš imati zadovoljstvo da dobiješ odgovor jer ti je to duševna hrana.
  • 0

#31526 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 14 June 2018 - 06:31

Prvo zasrlja Djedovic...pa Jovic, a kriv trener. Hmmm, ok.
 
Grobar?

  

Pitao sem da li si grobar posto cesto pisu takve stvari iz inata, posebno kad je Radonjic u pitanju.


7 dana
  • 2

#31527 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 14 June 2018 - 07:15

Ovaj pasus je već dovoljan da nas liši uživanja u tvom društvu na duže vrijeme. Recimo trajno.

nemoj tako Beo, poznato je da  drugi svjetski rat jedino nacisticki oficiri i njihove familije imaju pravo komentarisiti


  • 1

#31528 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 14 June 2018 - 07:19

Već sam se par puta zapitao kako je taj lik preživeo član 8 ( jel ono beše 8 ). Mislim na onu Lavrnjinu recku iznad Safeta.


  • 0

#31529 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 14 June 2018 - 08:05

 

Kao trece, ne shvatam otkud ta ideja da vi pricate o ratu 90-ih, genocidu, stradanju, Srebrenici, zlocincima...!? I to na nacin na koji pricate o svemu tome. I onda kao moralisete vezano za to sta je Kwak o tome rekao/napisao. Jesi li nosio pusku 90-ih, ratovao, bio ranjavan, izgubio brojne clanove porodice...? Na koji nacin ste bili dio svega toga kad tako slobodno frljate komentarima o tim desavanjima? Na koji nacin ste uopste upuceni da bilo koje desavanje iz tog perioda? Situacija je takva da sam zbog brojnih (porodicnih) veza (Milan Gvero i jos neki drugi ljudi koji su bili, a neki su i sada bliski najuzem vrhu vlasti) i da znam mnoge stvari kojih nema po internetu. Bas kao sto znam i kako je i ko je iznosio novac za Arkana. I jos neke stvari, pa se opet ne smatram kompetentnim da komentarisem o tome. Dok ovdje pojedinci, iako nemaju pojma o cemu pricaju, daju sebi za pravo komentarisu o genocidu, pa jos sugerisu sta bi Kwak trebalo da prica o tome!? I sve to ubacuju u pricu zbog nekog forumskog prepupavanja. Generalno, pojedincima bi zaista bilo bolje da malo pripaze sta pricaju.    

 

 

Koliko ti lupetas covece, jbt :ajme:

 

Evo nisam bio ni u ratu u Vijetnamu, ni u WW2 pa ponekad pricam o tome. Ti? Nisi ucestvovao u bici za Sajgon pa ne smes o tome da pricas?

 

Kakvo crno moralisanje kada relativizujes genocid. Tu se sine stavi OOOVOLIKA tacka. 

 

Pa onda kad izbrises tacku, stavis zarez, napises "ali" i pokusas da objasnis ne treba da dobijes trajni ban nego batine, da se ja pitam (ne ti, da ne skocis odmah nego konkretno Kvak).

 

I pun mi je vise kurac te price, niste bili u Bosni pa ne smete da pricate o tome. Nisam bio ni u Jermeniji pa mogu da pricam o genocidu Turaka_ Nisam bio ni u Kninu 95-e pa mogu da pricam o Oluji? Nisi ni ti bio u Ausvicu pa ti niko ne brani da pricas o zlodelima koja su se desila tamo. Kakvi su to argumenti? 

 

I za kraj, a hodas po tankoj liniji (trust me), imam pravo da pricam o genocidu jer je isti pre-su-djen. Tacka. Pa ne diskutujemo o tome da li je neko ko je okrivljen nesto uradio ili ne nego o tome da li je nekome za to presudjeno a jeste. Ne pricam o bilo cemu do o onome sto je sudski utvrdjeno. Kao pravnik samo o tome i mogu. I isto tako mogu da pricam o onome sto je Kvak izlupeta.

 

A ti, nalupetaj se jos jednom ovako, pa ce da radi report za relativizaciju genocida, mmw. 


  • 2

#31530 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 14 June 2018 - 08:13

1. Da li će biti odgovora od strane moderacije na moja pitanja i predloge od juče?

 

2. Zašto neće? :D

 

Ozbiljno, mislim da ste imali dovoljno vremena, ako je ćutanje vaš odgovor makar mi to potvrdite da ne čekam u nedogled, hvala.


  • 0