Jump to content


Photo

Tumbo odlazi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
255 replies to this topic

#16 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 17 November 2002 - 22:42

kad ti kazes da je ok i da ga tvoj stric hvali, onda nema sumnje da je u pitanju najgori sljam...

#17 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 18 November 2002 - 01:55

joj bre Ivane sad si ga lupio hahaha ... Tumba dobar covek ?
To je najveci IDIOT od coveka koji postoji u Beogradu. Zlo u formi coveka. Ne znas sta sve znam o njemu i ko mi je sve to pricao zato bre cuti. To sto je dobar komsija (ne pusta muziku glasno itd :grin:) ne znaci da je dobar covek.

#18 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 18 November 2002 - 07:50

Ma opushteno ako ti znash, ja znam da se ovako normalno ponasha e sad za 2.....:wink:

Ikar ti si kompletni kreten, vec vishe puta sam to shvatio, tako da je pametnije sa tvoje strane da cutish....

#19 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 18 November 2002 - 09:56

Mislim da je sramota sto se dopusta ljudima koji su na tako odgovornim pozicijama u nasem sportu da se ponasaju tako neodgovorno. Tumbakovic nije nikakva sveta krava, rezultati govore sami za sebe, a da je uticaj medija nesto jaci u nasoj zemlji, covek bi bio najuren iz Partizana....no osecam da ovde nije problem samo u jednom coveku...ovo je stvarno bruka za Partizan i za sve one koji vole Partizan...

#20 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 18 November 2002 - 11:36

Lepo navijachi kazu: Uprava napolje, dakle ne samo Tumbakovic.....

#21 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 18 November 2002 - 11:52

Da, neko je ostavio lep komentar na vest na b92.net/sport... kaze da ce biti interesantno videti kako ce se poneti novinari nakon ovog ispada. Ja bih licno voleo da vidim nesto u udarnom terminu na RTS-u, da ih malo spuste na zemlju... a da se nesto slicno desilo u bilo kojoj drugoj zemlji na zapadu, isti bi vec pakovao kofere...

#22 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 18 November 2002 - 15:31

E narode ovo mozete da shvatite kao glas mudrosti i avangarde uvek sam bio avangarda i u vreme 80 raspitajte se u selu o mojim politickim shenenegansima :smile:,ali ja moram da stanem u odranu coveka,prvo ono sto se juce desilo bio je afekat i stvarno je tumba izgubio kontrolu i tu nema opravdanja iznenadilo me je da se to njemu desilo.Elem sto se tice rezultata partizana partizan u ovom prvenstvu objektivno nema bas neku igru ali ima rezultate i sve dok tumba je ispred cigana na tabeli i dok smenjuje trenere zvezde on a daily basis moze da ostane jedna losa utakmica nemoze iz osnova da promeni utisak i raniji rezultati kada je ciganima uzimao titule i dovodio ih do ocaja treba da se uvazi pustite coveka na miru.TUMBO OSTANI ko da dodje pijandura kosanovic ili jos veca pijandura ziva ma dajte molim vas.

#23 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 18 November 2002 - 15:37

8-Walker:
joj bre Ivane sad si ga lupio hahaha ... Tumba dobar covek ?
To je najveci IDIOT od coveka koji postoji u Beogradu. Zlo u formi coveka. Ne znas sta sve znam o njemu i ko mi je sve to pricao zato bre cuti. To sto je dobar komsija (ne pusta muziku glasno itd :grin:) ne znaci da je dobar covek.  

Bila je jedna njegova provala u zurnalu,ove godine kad ste bili na Tari.To govori kakav je kreten.

#24 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 18 November 2002 - 16:08

Za ovo sto je izrekao, Kovinjalo bi trebalo da ga isutira dobrano...tip je, kao i vecina ljudi u nasem fudbalu, neobrazovana budaletina..razlikuju se samo po tome da li je neko aktivno igrao fudbal ili ne...

#25 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 18 November 2002 - 17:28

najpre nisam hteo da se javljam na ovu temu, jer sam smatrao da je to interna stvar grobara, ali...

to sto je tumba ucinio na konferenciji za stampu je najblaze receno skandalozno..slusao sam prenos Kovinjalov iz Praga i zaista sem sto je covek izneo faktografske podatke koji jesu statisticki gledano kriticni, ne vidim da je bio sta ruzno uradio, a sasvim sam siguran da nije bio zlonameran...stoga je tumbina reakcija potpuno neopravdana, nasilnicka, pomalo i fasisticka...

i ne bih stedeo reci kritikujuci Tumbu i sve ono sto je rekao na racun izbeglica u Beograd da ne znam cinjenicu da je njegova supruga Kninjanka i da ga je ovaj rat i sudbina prognanih i njega licno itekako dotakla...

dakle imajuci u vidu tu cinjenicu zelim da verujem da to sto je rekao zaista nije ozbiljno i mislio, sto ga naravno, opet ne opravdava za jedan mnogo ruzan postupak...

sto se fudbala tice broj titula koje je osvojio sa partizanom faktografski se ne mogu sporiti, ali znajuci kakva nam je liga nije ni cudo sto po izlasku u Evropu partizan je ispadao sa peticom od Dinama, prosle godine Rapida, koji se jedva spasao ispadanja iz ruku na srce drugorazredne austrijske lige, i naravno zadnji samar najvise boli jer je najsveziji a to je Prag...

da Tumba nije veliki trener pokazao je i njegov kratak izlet u Grcku gde je vrlo brzo zaratio sa svima i jos brze se vratio kuci...

ali kako smrad pocinje od glave trebalo bi se zapitati da li je tumba samo posledica cuvenog tandema Zecevic Bjekovic i vremenom je potsao sluzbenik, a ne trener Partizana...

kazem, ne bih se upustao u ovu internu raspravu grobara, ali sam samo hteo da ukazem paznju na jedan detalj zbog koga mislim da je tumba ipak bio u suvise velikom afektu, a da nije bas mislio bukvalno ono sto je izgovorio...

to najvise pricam iz razloga jer je vec simptomaticno da se ovde neki minorni likovi pojave sa vremena na vreme i onda lupaju pausalne ocene i lepe etikete kako im padne na um...

jos jednom podvlacim, osudjujem Tumbakovica radi njegovog postupka jer i ja pripadam onoj grupi ljudi kao i Kovinjalo i sa te strane Tumbine reci shvatam kao uvredu,ali nije bas uvek u zivotu dva i dva cetiri...

#26 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 18 November 2002 - 18:07

Tumba neobrazovana budaletina jeli,ili ubedljivo najbolji trener partizana sa mnogobrojnim rekordima u got to give the credit where credit is due,dali je to kovinjalo reko tokom prenosa. smesno je da ljudi oce glavu trenera ekipe koja je zasad ubedljivo prva cruzin so far.PUSTITE COVEKA na miru onaj njegov gest se nemoze opravdati ali dali se moze opravdati krajnje maliciozni kriticizam i pljuvanje radi pljuvanja nesto sto najvise mrzim.

#27 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 18 November 2002 - 18:31

I jeste interna stvar groblja ovo sa Tumbom, kao sto je i stvar sa titulama..ali da je ispao kreten sa onim pretnjama-jeste..ja da sam na mestu Kovinjala- tek sada bi mu seo na vrh glave..:smile:

#28 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 18 November 2002 - 19:07

ako je tumbakoviceva zena zaista iz knina, onda su njegove reci tek za svaku osudu. ako iz primera njene familije nije uspeo da nauci kakva je to tragedija biti izbeglica nego jos taj izraz koristi u pogrdne svrhe, onda je vise nego jasno da je u pitanju apsolutni sljam. dalje, reci novinaru pred ukljucenim kamerama "jebacu ti mater" i "docicu ti ja glave" je primitivizam najgore vrste. tumbakovic je sveta krava koju u vreme bjekovicevih i zecevicevih mentora, jul-a i sps-a, niko nije smeo da dirne. sad kad se neko od novinara konacno osmelio da vikne "car je go", tumbakovic potpuno gubi kontrolu. btw, ovo mu nije prvi ispad ove vrste. oni koji su gledali sos sinoc mogli su da vide kako je reagovao na najnormalnija pitanja novinara ove tv stanice. slicne stvari radio je i ranije. da ova drzava icemu valja, da su njeni stanovnici minimalno osetljivi na ovakva sranja, tumbakovic ne bi mogao da ostane na svojoj poziciji. i ne samo to, verovatno ne bi godinama mogao da nadje slican posao "u njegovom beogradu" na kraju, zaista je bilo vidljivo da je tumbakovic vrlo uznemiren i moze se reci da se njegov nerazuman potez desio u afektu, ali moze li ga to opravdati? s obzirom da ovo nije prvi put, onda je odgovor, izvesno, ne. tumbakovic treba da ode i da mu jedina uteha ostane da ce ga sonics i njegov stric zauvek podrzavati.

#29 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 18 November 2002 - 20:18

..a jadno je i ovo groblje kada ne moze da nadje boljeg od ovog primitivca..

#30 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 18 November 2002 - 20:21

Sve sve, ali se zadrzao mnogo vishe i osvojio je mnogo vishe od svih vashih trenera....:wink: