Jump to content


Photo
* - - - - 1 votes

Opste diskusije


  • Please log in to reply
8723 replies to this topic

#7306 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 13 February 2017 - 20:34

Da li je ovaj ITF program jedinstven ,  podaci o broju testiranja igraca/ica na GS i ATP/WTA turnirima?


  • 0

#7307 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 13 February 2017 - 21:15

Pretpostavljam da ITF organizuje sva testiranja, nevezano za tip turnira.


  • 1

#7308 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 13 March 2017 - 22:20

 da odgovrim ovde, pretpostavljam da bi kritike statusa tzv goata bile nesto manje , u slam centriranoj eri (koja je medijski  krenula da se forisira sa Samprasovim brojevima ) bi se onda u prilog Rafe izvlacio skor na GS koji je sada valjda 9 3, pa ta jedna pobeda nakon 10 godina. skor u finalima GSa,  podloge koju igraci imaju kao svoje najjace.. sigurno ima jos ,, Ne mnogo smislena rasprava za mene kao sto pomenuh...

Misljenja sam da  bi navijaci  trebalo vise da uzivaju u vrhunskoj igri svojih favorita umesto merenja svakog moguceg detalja u zelji da se proglasi taj jedan najveci(a da to bude po mogucstvu" nas " igrac) , Znam da je tesko izvodljivo u tenisu narocito postoji ta vrsta potrebe za poredenjima koja sezu nekada i mnogo dalje od same igre....

moje pitanje je bilo usmereno da li ce se argument lose skora ponistiti ukoliko Fed bude dobio tipa 6 uzastopnih meceva protiv Nadala, ali tipa pre cetvrtfinala, i skor bude 23-18 sto nije preterana razlika, znacajna, ali sa 23-18 ne bih nikada pretpostavio da je u nekom trenutku bilo skidanja gaca pre izlaska na teren jednog od dvojice takmicara.

 

Edited by nighthawk387, 13 March 2017 - 22:21.

  • 3

#7309 bojant

bojant
  • Members
  • 4,523 posts

Posted 14 March 2017 - 09:41

 da odgovrim ovde, pretpostavljam da bi kritike statusa tzv goata bile nesto manje , u slam centriranoj eri (koja je medijski  krenula da se forisira sa Samprasovim brojevima ) bi se onda u prilog Rafe izvlacio skor na GS koji je sada valjda 9 3, pa ta jedna pobeda nakon 10 godina. skor u finalima GSa,  podloge koju igraci imaju kao svoje najjace.. sigurno ima jos ,, Ne mnogo smislena rasprava za mene kao sto pomenuh...

Misljenja sam da  bi navijaci  trebalo vise da uzivaju u vrhunskoj igri svojih favorita umesto merenja svakog moguceg detalja u zelji da se proglasi taj jedan najveci(a da to bude po mogucstvu" nas " igrac) , Znam da je tesko izvodljivo u tenisu narocito postoji ta vrsta potrebe za poredenjima koja sezu nekada i mnogo dalje od same igre....

ali ima i to neke svoje cari, upravo zato sto nema konkretnog odgovora

izgovor za razgovor i naglabanje, naravno, postoje neke normalne granice


  • 1

#7310 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 18 March 2017 - 23:21

Evo ovde da odgovorim , obicno se trudim da diskusije vodim u okviru teme (a vec imamo primedbi da zagusujemo  turnirsku sa   2 off posta)

e pa , pukovnice, moracemo da te promovisemo u generala mirovnih akcija   :+1:

 

 

 

ja osim njega ne mogu da se setim ni jednog muskog ili predstavnicu usa tenisa koja ne igra . kako kazes, jednodomenzionalni tenis. evo i ove mlade nade, udari jako, jace, najace sto mozes pa vidi posle sta ces. 

Dobro ja sam mislila na raniji period , obzirom da ih danas zaista nema

Evo bar po jedan predstavnik

Cuveni Panco Gonzales (neverovatan igrac i fascinantna ljudska prica /drama koja se krije iza njegovog zivota) umetnik sa reketom (iskrena preporuka pogledati video klipove koji mogu da se nadju na netu) Kido je cini mi se vise puta postavljao pricu o njemu

 

Chirs Evert, pin up status koji je stekla tokom karijere je ipak nije omeo da bude jedna od najkompletnijih i najraznovrsnisnijih igracica


Edited by nighthawk387, 18 March 2017 - 23:21.

  • 0

#7311 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 19 March 2017 - 00:10

Evo ovde da odgovorim , obicno se trudim da diskusije vodim u okviru teme (a vec imamo primedbi da zagusujemo  turnirsku sa   2 off posta)

Dobro ja sam mislila na raniji period , obzirom da ih danas zaista nema

Evo bar po jedan predstavnik

Cuveni Panco Gonzales (neverovatan igrac i fascinantna ljudska prica /drama koja se krije iza njegovog zivota) umetnik sa reketom (iskrena preporuka pogledati video klipove koji mogu da se nadju na netu) Kido je cini mi se vise puta postavljao pricu o njemu

 

Chirs Evert, pin up status koji je stekla tokom karijere je ipak nije omeo da bude jedna od najkompletnijih i najraznovrsnisnijih igracica

Ja sam kriv za ovaj off, dešava se... :blush:

Poznate su mi obe priče, kako ne. Veliki Pancho i njegov strašan životni sunovrat. A Christ, tu je ona negde, ne baš iz mog razreda, ali dovoljno mlada i uspešna da se pamti. :) 

Ali ne mogu nikako njih dvoje da svrstam u američku tenisku školu, geografska odrednica nije tu suština. Posebno Kris - da li uopšte kod nje nešto nije bilo skoro pa savršeno?  :)


  • 0

#7312 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 19 March 2017 - 00:27

Ja sam kriv za ovaj off, dešava se... :blush:

Poznate su mi obe priče, kako ne. Veliki Pancho i njegov strašan životni sunovrat. A Christ, tu je ona negde, ne baš iz mog razreda, ali dovoljno mlada i uspešna da se pamti. :)

Ali ne mogu nikako njih dvoje da svrstam u američku tenisku školu, geografska odrednica nije tu suština. Posebno Kris - da li uopšte kod nje nešto nije bilo skoro pa savršeno?  :)

Nista strasno, desava se  ;) Bilo je mnogo tezih povreda forumskog bontona -drzati se okvira teme ,beskrajnih rasprava o Goat-u/ima na turnirskim temama, prepucavanja  radi samih prepucavanja, tipa" moj tata je jaci od tvog"...

 

Naravno da nije samo geografska odrednica ali neka danasnja definicija americke skole tenisa je servis/fh stil .

Uz Borga ,Kris je bila neko zbog koga sam zavolela ovaj sport.


  • 1

#7313 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 19 March 2017 - 01:01

Nista strasno, desava se  ;) Bilo je mnogo tezih povreda forumskog bontona -drzati se okvira teme ,beskrajnih rasprava o Goat-u/ima na turnirskim temama, prepucavanja  radi samih prepucavanja, tipa" moj tata je jaci od tvog"...

 

Naravno da nije samo geografska odrednica ali neka danasnja definicija americke skole tenisa je servis/fh stil .

Uz Borga ,Kris je bila neko zbog koga sam zavolela ovaj sport.

Stara forumaška "raskršća." Na društvenim mrežama je još "razgranatije," nema moderatora, ali sve to ima jedinstven šarm.  :)

 

A, eto vidim, cenili smo iste igrače i igračice. Možda bi oboje mogli da se nazovu i ikonama popularne kulture, ne samo teniserima. Kako god, velika imena.  :)


  • 2

#7314 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 20 March 2017 - 16:18

 

José Morgado

Wow, Kecmanovic beat Laaksonen 2 & 4


  • 0

#7315 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 22 March 2017 - 11:00

(@ciao)

 

Mnoogo su popravili prodaju na finjaka za RG. Uspeo da zgrabim za oba muska SF  :+1: 

 

Da nam je sa srecom: Rafa u decima * Roger u WTF * Murray u odmorio * Djokovic u "ko je bre pukao za sve pare?" modu  B-)

 

see you all in Paris :heart:


  • 0

#7316 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 22 March 2017 - 11:04

(@ gg ): e super  :+1:  vidimo se nadam se ja dobih obecane karte za SF muski sredu :)


  • 0

#7317 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 22 March 2017 - 11:14

SF su u petak 9/6 ... oba n'a PC ;)
  • 0

#7318 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 22 March 2017 - 11:21

Uh zeznuh se ja sve mislim ti pominjes QF! Za SF me interesuje vrlo, to ne uspevam da nadjem za sada, opisi malo "finjak" please (moze i na mp da ne gnjavimo narod ovde)

Jel to sad po novim pravilima, dva SF dve karte nista ne razumem? do sada je bilo jedna karta za oba?


Edited by ciao, 22 March 2017 - 11:23.

  • 0

#7319 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 22 March 2017 - 11:25

Da, posebno prodaju... od 10 am jutros, regularno, na sajtu. Bilo oko 35-40 min. čekanja u redu (virtuelnom) i gotov posao. :)
  • 0

#7320 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 22 March 2017 - 11:27

jao nisam obratila paznju, evo sad se prikljucih vidim da sam broj 26349 na cekanju :ajme:

 

uspeo si na ovaj zvanicni nacin da kupis SF !!!! bravo !!!!!

 

Evo stigoh do 22000 haha, ide po hiljadu na minut, nisu losi sa organizacijom! videcemo sta ce da ostane od karata dok stignem na red.

Ne razumem za dva polufinala i dve karte na istom stadionu, znaci izbacice ceo stadion napolje posle prvog SF ? nisu normalni


Edited by ciao, 22 March 2017 - 11:35.

  • 0