Jump to content


Photo
- - - - -

liga sampiona na b 92 info


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 kezman

kezman
  • Members
  • 5,051 posts

Posted 14 September 2008 - 19:53

obzirom da je slika na obicnom b 92 dosta slabija od slike na b 92 info gde slika kristalno jasna i cista da li je mogdjuce da prenosi utakmica idu na oba kanala .Time bi resili brojne pritbuzbe korisnika sbb koji se bune za iskljucivanje HRT 2 za vreme lige jer je slika na hrt 2 bolja ..........molim odgovor

#2 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 15 September 2008 - 11:38

Nije samo do slike. Na B92 se ne cuje atmosfera sa stadiona jel je komentator isuvise glasan sto je najveća glupost u istoriji tv prenosa.

#3 kerpo

kerpo
  • Members
  • 2,281 posts

Posted 15 September 2008 - 12:18

Praktičnije je da poprave sliku na b92 , da bude kao na b92 info.

#4 Odraz B92

Odraz B92
  • Members
  • 124 posts

Posted 15 September 2008 - 14:30

Povremeni problemi u slici i tonu prouzrokovani su tehničkim problemima kod distributera našeg signala, ne u samoj B92. B92 je tim povodom u stalnoj komunikaciji sa distributerima.

B92 i B92 info imaju različite programske koncepcije i sportski prenosi na B92 info kanalu, za sada, nisu predviđeni.

#5 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 15 September 2008 - 14:58

A sta mislite o ideji da vratite onu koncepciju od pre dve godine u vezi izbora utakmica za prenose, tj. da se glasa na vasem sajtu koja ce utakmica biti prenosena. Znam da ni to nije idealno, ali mislim da bi ipak bilo bar malo bolje. Nije mi jasno ko bira te utakmice, ali mi se nekako cini da uvek izabere jednu od tri potencijalno najdosadnije.
Vec u utorak prenosite Barselonu koju je bilo mucno gledati u prva dva kola spanskog prvenstva.

#6 kezman

kezman
  • Members
  • 5,051 posts

Posted 15 September 2008 - 18:29

obzirom da nema mogdjunosti da se prenosi lige sampiona vide na info kanalu reagujte da kvalitet slike bude bolji pre pocetka ls,verujte ljudi su ogorceni kakvo djubre od slike preuzima sbb ,pogotovo je to vidljivo na lcd tv i u unutrasnjosti ,zahtevajte kvalitno reemitovanje pogotovo u total tv koji se didtribuira svuda u srbiji ..

#7 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 17 September 2008 - 06:55

Moze li da se preskoci Mancester veceras, pocinjem da licim na dugogodisnjeg clana uprave ovog kluba, mislim da znam i ko im je ekonom...a vraca se Juve :ph34r:

Forca B92

#8 maharaja

maharaja
  • Members
  • 81 posts

Posted 17 September 2008 - 18:59

B92 je postao katastrofalan sa LS, a aktivno gubi gledaoce. Mene boli dupe za LS, kao i mnoge momke i devojke koje znam, a eto, veceras ce se na B92 vrteti ovo od 20 do 03. Dakle 7 sati!!! Dno!