Jump to content


Photo

Danijel Ljuboja, za reprezentaciju ili ne?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 Dacman

Dacman
  • Members
  • 30 posts

Posted 23 October 2002 - 15:02

Decko zna da igra fudbal protiv Marseilla je u poslednjem kolu igrao sebicno ali u par navrata je napravio iz tri driblinga tri 100% sanse za gol.

Sada nemamo zamenu za Mijatovica, a ovaj 24-godisnji decko bi mogao da ga odlicno zameni iako mu je potreban neko ko ce ga malo uputiti u Team Play.

#2 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 23 October 2002 - 18:37

Ljuboji svaka cast decko je dobar i treba da igra za reprezentaciju,al dal je moguce da su svi zaboravili Ramba Petkovica,Djoleta Tomica dobro za ovog treceg sto cu kazati sam verovatno pristrasan jel ga kao igraca strasno volim ,,,,,to je Perica Ognjenovic......decko dosta nije igrao al je po meni fantastican igrac,a reprezentacija ce ga izbaciti ponovo u prvi plan!

#3 Osvetnik

Osvetnik
  • Members
  • 7 posts

Posted 23 October 2002 - 20:59

STO DA NE AKO IGRA DOBRO?
OVDE BIVSI IPSVIC SADA SA NOVIM NADIMKOM.....
ELEM IPAK MISLIM DA SU NAM POTREBNIJI VEZNJACI TU SMO NAJSLABIJI...

#4 micha popovich

micha popovich
  • Members
  • 214 posts

Posted 24 October 2002 - 15:05

[quote]
Osvetnik:

OVDE BIVSI IPSVIC SADA SA NOVIM NADIMKOM.....
[quote]
Što si promenio nickname?Bilo je kul dok si bio Ipsvič,mada ni nickname ,,Osvetnik'' nije loš.

#5 Dacman

Dacman
  • Members
  • 30 posts

Posted 24 October 2002 - 18:52

Stvar je u tome da je Danijel Ljuboja vise onaj vezni iza napadaca nego sto je sam centarfor obe uloge mu dobro stoje. Znaci napadac sa tehnikom, sto nisu ni Savo Milosevic ni Darko Kovacevic, a po svemu sudeci ni Mateja Kezman jer je skoro sve golove u Holandskom prvenstvu dao tako sto mu je Romendal ili Brugnik namestio na tacni.

Djole Tomic ? Pa on napusta fudbal kako je rekao.

Dejan Rambo Petkovic, kada bi njega trebali da zovu (28 godina ima) onda bi trebali da zovu i Iliju Ivica iz AEK-a, koji takodje dobro igra.

Perica Ognjenovic... (bio super potencijal, sjajan dribler, ali ne znam da li su mu usadili mozak, jer je znao da utrci u korner a da i ne zna za to).

On po mom misljenju nije dobar za reprezentaciju, ali mogao bi da unese brzinu u igru ali za to imamo mladje igrace kao sto je Marjan Markovic, Zvonimir Vukic, Ivan Ergic, koji bi pojacavali ofanzivu iz defanzive sto nama fali.

#6 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 24 October 2002 - 21:18

Izbrisali su Osvetnika. Pljuvao je po Canku.
Elem ja sam eks Ipsvic ovo mi je oduvek bio rezervni nick.

#7 Dacman

Dacman
  • Members
  • 30 posts

Posted 24 October 2002 - 21:41

I dobro kakve to veze ima sa Ljubojom i Ognjenovicem i uopsteno o fudbalu ?

#8 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 24 October 2002 - 22:00

nema veze ali sam bijesan.

#9 Dacman

Dacman
  • Members
  • 30 posts

Posted 25 October 2002 - 00:08

Pa dobro budi besan na nekom forumu gde podrzavaju agresiju. Ovde pricamo o fudbalu zar ne?

#10 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 25 October 2002 - 11:07

E pa za tvoju informaciju Rambo Petkovic igra poslednje 2 godine u zivotnoj formi,a i 28 godina uopste nije mnogo za fudbalera.A Perici treba dati sansu bar 30-tak minuta,verovatno se opametio malo,nije vise napaljeni klinac

#11 Dacman

Dacman
  • Members
  • 30 posts

Posted 25 October 2002 - 14:31

Ja sam pre godinu dana podrzavao Ramba Petkovica da udje u repku, ali sada nam ne treba, kada su se nekoliko klinaca afirmisali totalno.

Onda bi trebali da pozovu i Jestrovic-a i Damira Stojaka i mnoge iz Belgije i Holandije tako gledano.

Uz to Brazilski stil se razlikuje od Evropskog.

#12 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 25 October 2002 - 15:01

Kakve sad veze ima stil igre? Brazilci su sa svojim stilom 5 puta osvojili svetsko prvenstvo.
Za Ramba su govorili da bi sigurno igrao za Brazilsku reprezentaciju da ima drzavljanstvo.

#13 Dacman

Dacman
  • Members
  • 30 posts

Posted 25 October 2002 - 15:51

Izvini, ali to je novinarska patka. Fluminese za koji je Petkovic igrao je iskreno ocajan klub, i to ces da primetis ukoliko si pratio Brazilski fudbal.

Petkovic ne bi imao sansu da igra pored Ronaldihna, Ronalda, Edmilsona, Rivalda itd, pa cak ni na klupi.

Zato ne pricaj gluposti. Brazilci su dobili SP jer su svi strasni invidualci.

Da neka druga ekipa tako igra, primili bi najmanje 10 golova.

Toliko za sada prijatelji.

#14 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 25 October 2002 - 22:48

Rambo je car i individualac.
Samo u koji god klub da ode oni su jadni.
Ipak koga mi imamo po desnoj strani ili poluspicu???? Mijata i Lazetica joj. Ja bih ga zvao. Nisam vise agresivan.

#15 Dacman

Dacman
  • Members
  • 30 posts

Posted 26 October 2002 - 11:08

Po desnoj strani? Rambo Petkovic ti je centarfor, ili igra iza dva napadaca, ukoliko se ne secas.

Ako oces da kazes da je Mijatovic los, onda idi i streljaj se, mi ga jedino mrzimo zbog onog penala protiv Holandije.

Kakav je bio protiv Hrvatske? Italije? Finske? Uvek maksimalno daje od sebe i gine na terenu, za razliku od .... dosta mladjih od njega.

Danijela Ljuboju treba zvati i pripremati ga da zameni Mijatovica za 2 godine. A mozemo i neke druge mlade fudbalere kao Iliju Stolicu, Dragana Bogavca, Andriju Delibasica, Vucicevica iz Lecce-a decko ima 18 god... imamo ih mi dosta, a Rambo je trebao da igra za repku pre 2 god. ne sada.