Jump to content


Photo
* * * * * 8 votes

Novak Djokovic


  • Please log in to reply
21231 replies to this topic

#11266 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 31 August 2014 - 17:54

Tu je postignut potpuni konsesuz kako je fanomenalno sto su Jordan i Federer "prijatelji" pa i sviraju piano zajedno???? Forumi su prepuni slika tih patika, prica se o o njima gotovo kao o samoj igri...Reklama se protura kao vest, nista novo u korporativnom svetu ,kult licnosti se besomucno ekpolatise zarad profita.Ali na to se gleda drugacijim ocima.

Zao mi je samo sto im sam Novak daje povod za ovu hajku,sto se moze odraziti na samu igru, kao da mu je malo sopstvenih preokupacija :ajme:


Edited by nighthawk387, 31 August 2014 - 17:55.

  • 0

#11267 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 31 August 2014 - 18:00

ma smorili su sa jordanom realno


  • 0

#11268 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 31 August 2014 - 18:06

Tu je postignut potpuni konsesuz kako je fanomenalno sto su Jordan i Federer "prijatelji" pa i sviraju piano zajedno???? Forumi su prepuni slika tih patika, prica se o o njima gotovo kao o samoj igri...Reklama se protura kao vest, nista novo u korporativnom svetu ,kult licnosti se besomucno ekpolatise zarad profita.Ali na to se gleda drugacijim ocima.

Zao mi je samo sto im sam Novak daje povod za ovu hajku,sto se moze odraziti na samu igru, kao da mu je malo sopstvenih preokupacija :ajme:

 

Ja ne znam koji mozak moze da pomisli da su Jordan i Roger prijatelji, kad je sam Federer izjavio da ga je upoznao pre 3,4 dana  :wacko: 

A jbg. Nike je spojio svoja 2 vrhunska brenda i resio da zaradi jos vise para, moze im se...

 

I ne znam kako mozes da poredis Jordana ili Vonn, sa tamo nekom nepoznatom devojcicom? Ovo prvo je reklama i to je svima jasno, a sta je Djokovic pokusao sa tom devojcicom meni nije jasno, ali me i ne zanima...

a isto tako, ja nigde nisam procitala da se vodi neka hajka protiv njega zbog ovoga????


  • 0

#11269 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 31 August 2014 - 18:10

Vidimo ovde koliko te ne zanima.

Postigli su zeljeno, boli ih uvo za smaranje.

Evo vidis jedan clan brigade odmah se oseti pozvanim i prozvanim da se smeje sa svoje zamisljene visine drugima i njihovim zakljucima, a sa druge strane radi upravo ono sto je i zamisljeno tom kampanjom, siri odusevljenje i dalje reklamira isto.

 

Sta je tu je...

Novak neka sam ispravlja svoje krive Drine


Edited by nighthawk387, 31 August 2014 - 18:11.

  • 0

#11270 Anisija

Anisija
  • Members
  • 765 posts

Posted 31 August 2014 - 18:17

Ja mislim da Novaka zabole za to ko sta od njega ocekuje, i ko sta od nas misli o tome! A i sta ce ko od Nike masinerije novinarske da kaze, pljuje kritikuje! Nole je kao sto znamo emotivac veliki, i radi od srca sve sto radi. Pa cak i ako je to lose po njegov imidz, ali po cijem krikterijumu pitam se ja? Po zapadnom? Oni i tako jedva cekaju da pljunu sve vredno sto dolazi odavde. 

Zar moramo i mi odavde da ruzimo i kritikujemo . 


  • 2

#11271 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 31 August 2014 - 18:19

Vidimo ovde koliko te ne zanima.

Postigli su zeljeno, boli ih uvo za smaranje.

Evo vidis jedan clan brigade odmah se oseti pozvanim i prozvanim da se smeje sa svoje zamisljene visine drugima i njihovim zakljucima, a sa druge strane radi upravo ono sto je i zamisljeno tom kampanjom, siri odusevljenje i dalje reklamira isto.

 

Sta je tu je...

Novak neka sam ispravlja svoje krive Drine

 

Djokoviceva konferencija sa tom devojcicom? 

Pa nisam je ni pogledala, iskreno me ne zanima, ali ne mislim nista lose...cak, jedino pljuvanje koje sam procitala o tome je na ovom forumu na ovom topiku  :unsure: 


  • 0

#11272 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 01 September 2014 - 15:14

Nisam u toku ali videla sam neki skraćeni snimak malopre, ovo što sam videla traje par minuta, ne više. Ne shvatam šta je tu tako strašno, nije ništa ružno rekao ni o kome, niti ima neka kontroverzna izjava zbog koje mediji mogu da ga napadaju. U svakom slučaju, važno je ono na terenu, a to je da je Izner ispao :D


  • 2

#11273 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 01 September 2014 - 22:37

Kažu da je Filip Kolšrajber jako neugodan (opasan) protivnik za Novaka. Danas je bio dobar, povremeno i vrlo dobar, ali nedovoljno da se pobedi

svetski broj jedan. Videli smo 5 brejkova na meču (sve napravio Novak), a Filip je u prva 3 ola pretrpeo ukupno 3 brejka, što dovoljno govori. 

Novak danas bio jako dobar na servisu. Nisu to bili as servisi, ali gotovo po pravilu servis-vineri ili oni servisi koji prave razliku. Servisi posle kojih

znaš da se rešava poen pre četvrtog udarca. 

 

Po ovom katastrofalnom vremenu, odigrali su ipak dobar meč. Mogao je onaj drugi set malo ranije da se okonča, jer je Filip prečesto nudio i po

dve vezane BP, ali eto, rasteglo se u 12 gejmova. Prolazak među osam najboljih, a tamo stari poznanik. Neka se spremi kum Endi.


  • 2

#11274 Anisija

Anisija
  • Members
  • 765 posts

Posted 01 September 2014 - 22:47

Kažu da je Filip Kolšrajber jako neugodan (opasan) protivnik za Novaka. Danas je bio dobar, povremeno i vrlo dobar, ali nedovoljno da se pobedi

svetski broj jedan. Videli smo 5 brejkova na meču (sve napravio Novak), a Filip je u prva 3 ola pretrpeo ukupno 3 brejka, što dovoljno govori. 

Novak danas bio jako dobar na servisu. Nisu to bili as servisi, ali gotovo po pravilu servis-vineri ili oni servisi koji prave razliku. Servisi posle kojih

znaš da se rešava poen pre četvrtog udarca. 

 

Po ovom katastrofalnom vremenu, odigrali su ipak dobar meč. Mogao je onaj drugi set malo ranije da se okonča, jer je Filip prečesto nudio i po

dve vezane BP, ali eto, rasteglo se u 12 gejmova. Prolazak među osam najboljih, a tamo stari poznanik. Neka se spremi kum Endi.

Endi je bio sjajan danas...Nadam se vecernjem terminu meca!


  • 0

#11275 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 01 September 2014 - 22:57

Endi je bio sjajan danas...Nadam se vecernjem terminu meca!

I ja, jer bi to značilo da bih možda mogao da ga vidim u live prenosu.    :P

 

Bilo bi i fer da bude postavljen malo kasnije. Doduše, sve je manje mečeva, pa je i za očekivati da će ove derbije da ostave za večernji deo.


  • 1

#11276 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 01 September 2014 - 23:08

Evo da pribelezimo i sta Endi R ima da kaze:

 

andyroddick@andyroddick 30m

22 straight quarterfinals at slams for @DjokerNole .... What he's done the last 5 years is insanely impressive

 

 

 

andyroddick@andyroddick 3m

Here's the deal.We all know the respect I have for Fed.Fed fans be as classy as roger.Allow someone to compliment another player. It's ok :)

 


Edited by wwww, 01 September 2014 - 23:17.

  • 0

#11277 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 01 September 2014 - 23:55

Kažu da je Filip Kolšrajber jako neugodan (opasan) protivnik za Novaka. Danas je bio dobar, povremeno i vrlo dobar, ali nedovoljno da se pobedi

svetski broj jedan. Videli smo 5 brejkova na meču (sve napravio Novak), a Filip je u prva 3 ola pretrpeo ukupno 3 brejka, što dovoljno govori. 

Novak danas bio jako dobar na servisu. Nisu to bili as servisi, ali gotovo po pravilu servis-vineri ili oni servisi koji prave razliku. Servisi posle kojih

znaš da se rešava poen pre četvrtog udarca. 

 

Po ovom katastrofalnom vremenu, odigrali su ipak dobar meč. Mogao je onaj drugi set malo ranije da se okonča, jer je Filip prečesto nudio i po

dve vezane BP, ali eto, rasteglo se u 12 gejmova. Prolazak među osam najboljih, a tamo stari poznanik. Neka se spremi kum Endi.

Izuzetno su bili teski uslovi danas , cim je onako crven u licu ,zna se da se muci i ima i treceg protivnika u mecu videli smo to mnogo puta , stavlja i skida kacket koji mrzi iz dna duse :blush: .Stoga , pohvalila bih igru u istim, Jedino return mozda nije bio na nivou u ovom mecu,  falilo je malo i dodatne agresivnosti.

Nisam ni sumnjala da ce se Andy domoci forme kada stigne do Novaka a sta drugo i ocekivati..


  • 2

#11278 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 02 September 2014 - 10:51

Izuzetno su bili teski uslovi danas , cim je onako crven u licu ,zna se
da se muci i ima i treceg protivnika u mecu videli smo to mnogo puta ,
stavlja i skida kacket koji mrzi iz dna duse :blush: .Stoga , pohvalila
bih igru u istim, Jedino return mozda nije bio na nivou u ovom mecu,
falilo je malo i dodatne agresivnosti.
Nisam ni sumnjala da ce se Andy domoci forme kada stigne do Novaka a sta
drugo i ocekivati..

filip mi je cak izgledao i crveniji u licu juce. o znojenju i da ne govorimo. katasrofa uslovi

ali, kako novak baca onaj kacket kad mu sunce dozvoli...:D

Edited by William H. Bonney, 02 September 2014 - 10:52.

  • 1

#11279 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 02 September 2014 - 10:58

Preteruje se sa tim pričama o Novakovom nepodnošenju vrućine.

 

Pre par dana je Kveri izgledao 3x gore od Novaka. Znoj je bukvalno lio sa njega.


  • 0

#11280 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 02 September 2014 - 11:10

Dobro,inače detaljista , gledam svaku sitnicu u mečevima, pa dozvoljavam da je preterivanje ,  znojenje je čak i redu, bilo bi gore da se ne znoji, zar ne? Ne znam ali kada mu vidim one crvene obraščiće :blush: Takav je samo kad "fizički" pati...


  • 1