Jump to content


Photo
* * * * * 8 votes

Novak Djokovic


  • Please log in to reply
21231 replies to this topic

#17296 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 28 May 2017 - 08:40

ko je ovo pisao ?

Neko sa MTF , da li je navijac ili ne , manje vazno, ali komentarise  se kao i cinjenica da je u vise navrata bio u delu zreba sa najboljim igracem na hardu (jedan od primera cuveni niz od AO08 do AO11, svih 6  GS a na tvrdoj podlozi. Ok nije bio prvi nosilac, ali da bas slucajnosti toliko cesto rade da mu je put pocesto otezan jeste pomalo cudno..


  • 0

#17297 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 28 May 2017 - 08:40

safin izgleda sad kao milion $ dolara  :wub: , ivanisevic se nije usvinjio, ima oh jos , ova dvojica mi sad napameti .

Edberg, Mats, Rusedski,  pa i Borg se lepo drže.

Lendl je u gorem stanju od Agasija. 


  • 0

#17298 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 28 May 2017 - 08:41

safin izgleda sad kao milion $ dolara  :wub: , ivanisevic se nije usvinjio, ima oh jos , ova dvojica mi sad napameti .

Ancic :wub:


Edited by nighthawk387, 28 May 2017 - 08:42.

  • 0

#17299 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 28 May 2017 - 08:46

ja sammislila neki teniski novinar.

Ma kakvi novinari, imas samo Bouchard koja je naklonjena Djokovicu ali njen uticaj nije ni blizu ovima sa ESPN, BBC, ES..TC


  • 0

#17300 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 28 May 2017 - 08:48

Tacno za Beckera , imao je i drugu operaciju , oba kuka su bila u pitanju pa i lakat  .. A zaista se fino doterao. Gledam skorasnje slike sa raznih desavanja kojima prisustvuje , izgleda  zdravo, a stila je uvek imao..

Nikakav problem nije Andreov izgled ni kondicija, niti verujem da to Novaku smeta..

Ono sto se meni za sada ne dopada je ova izjava da nije zeleo da prihvati ponudu, nego na nagovor Sfefi. Kao tu su svakako porodicno u Parizu za RG pa kao'' ajde'' da proba.. ..Sa druge strane Novak nonsalantno prica kako nije bilo specijalnog nagovaranja , predstavlja ga navijacima..

Kapiram da nije jednostavno uzeti za sticenika igraca njegovog kova   u ovoj fazi karijere  nakon svega sto se desilo u poslednjih godinu dana sa igrom i rezultatima a uz to nemati iskusvo kao trener i vratiti se u svet profesionalnog tenisa na takav nacin. Ali neki se rizik valjda mora i preuzeti.. Po meni napravljen je gaf .

Sa druge strane Djokovic deluje u zurbi ,ishitreno kao da je iznenada ostao bez tla pod nogama.. o tome sam vec pisala ovde pa necu ponavljati.

 

Svakako ostaje nadanje da ce se saradnja ispostaviti plodonosnom

Mislim da Agasi uopste nije imao nameru da bude ikome trener, da je poprilično zauzet drugim stvarima i valjda im je sin na početku neke uspešne karijere. Pa on se praktično ne pojavljuje ni na jednom turniru kao gost. Mislim da mu je porodica prioritet, ali mu je Stefi dala zeleno svetlo. A i kao što je Boris rekao ne odbija se tek tako neko kao Novak.

Za porodično putovanje - mislim da nije u pitanju Pariz i Francuska, već nešto što je ugovoreno ranije,  ko zna gde i kojim povodom.


  • 1

#17301 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 28 May 2017 - 08:49

 

Ma kakvi novinari, imas samo Bouchard koja je naklonjena Djokovicu ali njen uticaj nije ni blizu ovima sa ESPN, BBC, ES..TC

 

 

sve to prodane duse ( u prevodu, ko da vise para , takav ce i tretman imati u medijima) , imala sam priliku da popricam sa covekom iz spanskog teniskog saveza, kad se njemu smucili naruceni tekstovi i nacin na koji se to radi .... + kako se dobija wc 


Edited by vanjabarsa, 28 May 2017 - 08:58.

  • 2

#17302 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 28 May 2017 - 08:59

Mislim da Agasi uopste nije imao nameru da bude ikome trener, da je poprilično zauzet drugim stvarima i valjda im je sin na početku neke uspešne karijere. Pa on se praktično ne pojavljuje ni na jednom turniru kao gost. Mislim da mu je porodica prioritet, ali mu je Stefi dala zeleno svetlo. A i kao što je Boris rekao ne odbija se tek tako neko kao Novak.

Za porodično putovanje - mislim da nije u pitanju Pariz i Francuska, već nešto što je ugovoreno ranije,  ko zna gde i kojim povodom.

sve to stoji, ali se mislim moglo i drugacije upakovati ..ili  ovako barem meni deluje da se moglo krenuti u pricu na drugaciji nacin..

a porodicno putovanje se nastavlja , mislim da sam citala vec od 29/30.05 ranije ugovoreno negde u USA. 


  • 0

#17303 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 28 May 2017 - 09:20

sve to stoji, ali se mislim moglo i drugacije upakovati ..ili  ovako barem meni deluje da se moglo krenuti u pricu na drugaciji nacin..

a porodicno putovanje se nastavlja , mislim da sam citala vec od 29/30.05 ranije ugovoreno negde u USA. 

Verovatno, mada ovo s Stefi je poteklo iz onog intervjua francuskoj TV (cujem u pozadini, ispod francuskog prevoda, Agasija kako kaze da je mozda Stefi htela da ga izbaci malo iz kuce :D sto mozda znaci da se i malo zezao, a naravno da je s Stefi diskutovao sta da radi).

Inace, genralno je prijem Agasija kao NOvakovog trenera (u svetskim medijima) mnooooogo pozitivniji nego sto je svojevremeno bio Bekerov.


Edited by wwww, 28 May 2017 - 09:21.

  • 0

#17304 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 28 May 2017 - 15:48

Nogice u kratkom sortsu :D

DA60pN3XsAEhJeH.jpg


  • 0

#17305 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 28 May 2017 - 15:54

Marko prica s Agasijem, mozda ga izleci pa mu nece vise trebati Pepe  :wicked:  :D


  • 1

#17306 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 28 May 2017 - 15:55

njemu treba jedna shok terapija  :lol+:


  • 0

#17307 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 28 May 2017 - 20:09

Reklo bi se po fotkama, snimcima i izjavama da je ovo win-win situacija, obojica su na dobitku. Agasi odaje povremeno utisak dečaka kome su vratili omiljenu igračku, Novak ga vidno prihvata kao autoritet i akumulira posvećenost i motivaciju, posle dugo vremena. Reklo bi se da oni već dugo rade zajedno. To je bar neki moj utisak.

 

Velika je šteta što Andre ima taj stari plan/obavezu, što je više dana zajedničkog rada na terenu, a verujem i razgovora "povodom terena," jači je i taj efekat zadovoljstva zbog povratka, a samim tim i dugoročnija saradnja bila bi izglednija. Mada, i bez toga, nekako hoću da verujem da se stvari odvijaju u tom pravcu.


  • 0

#17308 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 28 May 2017 - 20:51

Ashish ☄️ @Ashish_1603 5h5 hours ago

Boris (on Star Sports India): "Through Novak I experienced the joy of winning Roland Garros. Novak is family now and nothing has changed." 2764.png


  • 3

#17309 stametslt

stametslt
  • Members
  • 11 posts

Posted 29 May 2017 - 08:06

Reklo bi se po fotkama, snimcima i izjavama da je ovo win-win situacija, obojica su na dobitku. Agasi odaje povremeno utisak dečaka kome su vratili omiljenu igračku, Novak ga vidno prihvata kao autoritet i akumulira posvećenost i motivaciju, posle dugo vremena. Reklo bi se da oni već dugo rade zajedno. To je bar neki moj utisak.

 

Velika je šteta što Andre ima taj stari plan/obavezu, što je više dana zajedničkog rada na terenu, a verujem i razgovora "povodom terena," jači je i taj efekat zadovoljstva zbog povratka, a samim tim i dugoročnija saradnja bila bi izglednija. Mada, i bez toga, nekako hoću da verujem da se stvari odvijaju u tom pravcu.

 

Ta saradnja se nastavlja sigurno... Agasi samo hoće da opipa situaciju i ako Nole stigne bar do polufinala eto ti produžetka saradnje ;)


  • 0

#17310 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 29 May 2017 - 08:56

djoko, djoko ....   :lol+:

 


  • 0