Jump to content


Photo
- - - - -

Komunisti, intelektualci, anarhisti


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#61 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 20 May 2008 - 07:34

Ne znam, ne razumem se ja u ta vaša ni zlikovačka ni degenerička ni sifilistična ni spirohetična posla i naprosto mislim da nije lepo frljati se takvim psovkama na diskusionom forumu. Ali, ako su vam takve parade potrebne u psihoterapeutske svrhe - nema frke, samo napred. Bar sa svakojakom opandrčenošću imamo iskustva u Srbiji. :rolleyes:


pa reportuj čoveka, nije sramota, proći će se warnom u najgorem slučaju, nećeš da ga pošalješ na Kolimu...

#62 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 20 May 2008 - 13:43

pa reportuj čoveka, nije sramota, proći će se warnom u najgorem slučaju, nećeš da ga pošalješ na Kolimu...


To bi, možda, imalo smisla ako bih se osećao lično oštećenim njegovim psihotičnim reakcijama na moj avatar. A ako mu je to deo nekakvog medicinskog tretmana, onda mi ne smeta ni kao nagrđivanje i srozavanje nivoa foruma, ako su s tim saglasni i ostali učesnici i moderacija. Psihoza ipak mnogo više oštećuje psihotičara nego ljude koji ga uzgred i slučajno susreću, pa još u virtuelnom svetu. A što se tiče Kolime, mislim da su nesrećni psihotičari češće slali druge na nju, nego što su sami tamo dospevali. Varlam Šalamov je itekako pouzdan svedok za to. Za Staljina, Jagodu, Ježova, Beriju... ima itekako indicija da su bili manijačno paranoični i da su upravo zato manijakalno progonili upravo stare boljševike, Lenjinove saborce iz revolucije i od pre revolucije, a uz njih i sve druge za koje su sumnjali da bi mogli da prozru ili bar naslute korene staljinističke paranoje prema revoluciji i njenim kadrovima. Iz onoga što sam pisao po ovom forumu, trebalo bi da je jasno da nastupam kao zastupnik one komunističke, boljševičke tradicije koju su Staljinovi psihotični dželati nemilosrdno istrebljivali, a da se onima koji im se danas nekako pridružuju i pokušavaju da izjednače žrtve i dželate u radničkom pokretu - mogu pre svega sažaljivo i prezrivo smejati.

Edited by Kastor, 20 May 2008 - 17:35.


#63 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 25 May 2008 - 20:18

Šodingeru, jesi li ti od rođenja ili od bombardovanja tako nakrivo nasađen na šodu? :rolleyes: Ima li ovde moderatora da briše ovu bruku?

Pa imas par dana da svoju bruku pocistis sam, nece mod da te brani od toga da ispadas glup. :huh:

#64 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 28 May 2008 - 19:03

Pa imas par dana da svoju bruku pocistis sam, nece mod da te brani od toga da ispadas glup. :huh:


Sodingeru, imas li ti jos nekog ovakvog klona na ovom forumu? :rolleyes:

#65 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 04 June 2008 - 10:14

Sodingeru, imas li ti jos nekog ovakvog klona na ovom forumu? :ph34r:

:) Nemoj tu da spekulises o identitetima korisnika, to je protiv pravila. Banovace te neko pa ces posle da cvilis i da se duris. :D

#66 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 04 June 2008 - 10:19

:ph34r: Nemoj tu da spekulises o identitetima korisnika, to je protiv pravila. Banovace te neko pa ces posle da cvilis i da se duris. :)


Nesrećo, zar kažeš da zaista nemaš drugog identiteta osim tih klončića?! Znam da ipak imaš i nemam nikakvog razloga da o tome špekulišem. Hbga, čovek ponekad slučajno sazna i stvari koje mu nizašta ne trebaju. :D

#67 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 04 June 2008 - 10:36

Nesrećo, zar kažeš da zaista nemaš drugog identiteta osim tih klončića?! Znam da ipak imaš i nemam nikakvog razloga da o tome špekulišem. Hbga, čovek ponekad slučajno sazna i stvari koje mu nizašta ne trebaju. :ph34r:

Opet nisi nista razumeo, ali to sam i ocekivao. Ja nemam klonove na ovom forumu, Schrodinger nema klonove na ovom forumu. Ja nisam Schordinger. Mislim da je ova jasno cak i za sifilisom nagrizeni mozak avatara ti. :D

Izbrukao si se ranije, i trebalo je to sam da pocistis umesto da prizivas pomoc. Nikad ne znas ko ce doci. :)

#68 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 04 June 2008 - 10:54

Opet nisi nista razumeo, ali to sam i ocekivao. Ja nemam klonove na ovom forumu, Schrodinger nema klonove na ovom forumu. Ja nisam Schordinger. Mislim da je ova jasno cak i za sifilisom nagrizeni mozak avatara ti. :D

Izbrukao si se ranije, i trebalo je to sam da pocistis umesto da prizivas pomoc. Nikad ne znas ko ce doci. :)


Ma da, vi ste jednofrtaljjajčani blizanci, a ne obični klončići. Iz celog jajašca se dobije i tuce takvih "identiteta". :ph34r:

#69 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 04 June 2008 - 11:34

Ma da, vi ste jednofrtaljjajčani blizanci, a ne obični klončići. Iz celog jajašca se dobije i tuce takvih "identiteta". :)

Pokvarila ti se ploca. :ph34r: