Jump to content


Photo
- - - - -

Mexico


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

#31 crab

crab
  • Members
  • 66 posts

Posted 17 December 2008 - 04:42

da vam ja kazem....ne znam sto se tice vize, osim da ako imas US vizu, ides u Mexiko bez problema...ali...bez razmisljanja idi u Acapulco, i to za vreme Spring breaka...evo obecavam ti, ako se ne provedes najbolje u zivotu, javi se da ti refundiram troskove:-) been there, done that

#32 olive.greens

olive.greens
  • Members
  • 48 posts

Posted 29 December 2008 - 20:54

da vam ja kazem....ne znam sto se tice vize, osim da ako imas US vizu, ides u Mexiko bez problema...ali...bez razmisljanja idi u Acapulco, i to za vreme Spring breaka...evo obecavam ti, ako se ne provedes najbolje u zivotu, javi se da ti refundiram troskove:-) been there, done that


Akapulko zaobilaziti u sirokom luku. A mesta gde se okupljaju Ameri za veme prolecnog raspusta - u jos sirem.

poz

#33 crab

crab
  • Members
  • 66 posts

Posted 31 December 2008 - 00:54

[quote name='olive.greens' date='29.12.2008, 14:54' post='2206621']
Akapulko zaobilaziti u sirokom luku. A mesta gde se okupljaju Ameri za veme prolecnog raspusta - u jos sirem.



A tu izjavu potkrepljujes cime????

#34 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 31 December 2008 - 02:42

Akapulko zaobilaziti u sirokom luku. A mesta gde se okupljaju Ameri za veme prolecnog raspusta - u jos sirem.



A tu izjavu potkrepljujes cime????

Pa ti bolje da otanes kuci jer su 80% turista u Mexicu Ameri

#35 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 02 January 2009 - 16:56

Akapulko zaobilaziti u sirokom luku. A mesta gde se okupljaju Ameri za veme prolecnog raspusta - u jos sirem.

poz

I ja se s ovom konstatacijom slazem; sve sto je namenjeno prosecnom americkom turisti je stereotipsko, sareno i "plasticno".

#36 olive.greens

olive.greens
  • Members
  • 48 posts

Posted 04 March 2009 - 23:13

A tu izjavu potkrepljujes cime????


Samo licnim iskustvom. U Akapulku bila jednog decembra. Crna Gora je mala maca za prljavstinu, itd. u Akapulku. Za vreme jednog prolecnog raspusta dok sam studirala u USA bila u Negrilu na Jamajci, na zalost, mladih Amera je bilo previse = uzas i strahota. Tako da je najbolje izbegavati Karibe, Floridu, Kankun za vreme prolecnog raspusta. A mesta koja nisu 'izvikana' ima u svim krajevima sveta. Evo, na primer, Puerto Escondido (vec sam ga spominjala na forumu) - 6 sati od Akapulka, jeftin, cist, zabavan, neturisticki, pa jos raj na zemlji.

Poz