Jump to content


Photo
- - - - -

Pomoć za nerazvijene krajeve


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 eugen

eugen
  • Members
  • 204 posts

Posted 05 April 2008 - 13:02

Ne znam kome sve nisam postavljao ovo pitanje, ali još nisam pokušao na ovom cenjenom forumu. Naime, voleo bih da gledam HTV (iz mnogih razloga: poslovnih, informativnih, stručnih,...), ali u mom mestu nema kablovske TV, a pretplata za satelitski program je preskupa. Ima li načina da se to uradi "zemaljskim putem", antenama?
Da kažem da živim u Slankamenu, kod Inđije, i da nisam ni blizu hrvatske granice i najbližeg predajnika Borinci kod Vinkovaca. Ipak, znam da neki u mom mestu imaju HTV (pomoću nekih antena sa motorom i nekim "pojačivačima"), ali to je kupljeno pre puno godina i više nema na tržištu.
Molim za stručni savet.

#2 slavke1976

slavke1976
  • Members
  • 60 posts

Posted 05 April 2008 - 13:41

Imas takvih antena na subotickom buvljaku, one sa malo jacim pojacivacem su 1200dinara, a sa slabijim 1000dinara, obe imaju motore

#3 eugen

eugen
  • Members
  • 204 posts

Posted 05 April 2008 - 16:42

Imas takvih antena na subotickom buvljaku, one sa malo jacim pojacivacem su 1200dinara, a sa slabijim 1000dinara, obe imaju motore


Hvala slavke za informaciju. Nego, jesi li ti video kako to funkcioniše? Nije mi problem da potrošim par hiljada dinara, ali ne bih da bacim pare uzalud. Konkretno: znaš li nekoga ko to koristi i da je zadovoljan?

#4 slavke1976

slavke1976
  • Members
  • 60 posts

Posted 05 April 2008 - 20:11

Ja koristim i jako sam zadovoljan, u Selu pored Subotice, cak i samo iz sobe mogu da ima jako dobru HTV 1;2, RTL.

#5 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 10 September 2008 - 07:44

znam da dosta ljudi iz sela oko Zrenjanina a i iz delova grada koji su okrenuti ka HR obicnim antenama hvataju programe HRT-a.. i ja sam jedno vreme mogao ali sad uz mnogo piratskih tv stanica vise ne.