Jump to content


Photo
- - - - -

PRENOS F1 na FOX Televiziji!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#1 eraser

eraser
  • Members
  • 7 posts

Posted 18 March 2008 - 16:12

Informacija je pouzdana ,stize od insajdera .Fox uzima prenos F1 cirkusa. :rolleyes:
Ne pitajte me kako znam,ako gresim napljujte me najstrasnije!!!

#2 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 18 March 2008 - 16:21

Bila reklama na FOX-u! Potvrđeno.

#3 eraser

eraser
  • Members
  • 7 posts

Posted 18 March 2008 - 16:31

Znaci nije me tip izradio!Reci mi samo da li od ove trke ide prenos ,to nisam saznao?

#4 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 18 March 2008 - 17:16

Ako je ovo konacno onda sam veoma razocaran.

FOX mi je od svih privatnih televizija koje imaju nac. frenkvenciju ubedljivo najodvratniji, pink mi je za njih mila majka.
Nadam se da ce nabaviti neke pristojne komentatore, da ne bi morali da slusamo onu piskavu pojavu (ne znam mu ime ali je valjda jedini sportski novinar na toj televiziji jer prenosi sve :rolleyes: , dosao sa BK ).

Sto se reklama tice, pretpostavljam da cemo ih gledati vise nego samu trku.

#5 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 18 March 2008 - 20:56

Imas ono dugmence na daljinskom - pritisnes ga, vrati te na RTL kad su reklame na FOX-u, pritisnes ga - vrati te na FOX. Iako bi bilo demokratski da ne iskljuce HRT 2... od 3 stanice tesko da su reklame istovremeno svuda.

#6 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 18 March 2008 - 21:07

Namerno nisam pomenuo RTL, jer sam postao paranoican :rolleyes: . Racunam da se prati ovo sto mi pisemo po forumima, pa kada skontaju koliko pratimo RTL ima i njega da nam skrembluju.

Jedina pozitivna stvar koju vidim u tome sto ce FOX da radi prenos je kvalitet njihove slike, u rangu je HRT-a.

#7 Penski

Penski
  • Members
  • 409 posts

Posted 18 March 2008 - 22:28

Ako je ovo konacno onda sam veoma razocaran.

FOX mi je od svih privatnih televizija koje imaju nac. frenkvenciju ubedljivo najodvratniji, pink mi je za njih mila majka.
Nadam se da ce nabaviti neke pristojne komentatore, da ne bi morali da slusamo onu piskavu pojavu (ne znam mu ime ali je valjda jedini sportski novinar na toj televiziji jer prenosi sve :rolleyes: , dosao sa BK ).

Sto se reklama tice, pretpostavljam da cemo ih gledati vise nego samu trku.

U pitanju je Mijaljevic koji prenosi bukvalno sve sto fox ima od sportskog programa spansku primeru, nlb ligu, ova 2 turnir u tenisu ove god, cak i eskperiment sa prenosenjem turnira u golfu prosle godine...

#8 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 18 March 2008 - 23:41

U pitanju je Mijaljevic koji prenosi bukvalno sve sto fox ima od sportskog programa spansku primeru, nlb ligu, ova 2 turnir u tenisu ove god, cak i eskperiment sa prenosenjem turnira u golfu prosle godine...



Bravo Bravo :) jes Mijaljevic, sve do sada sam pokusavao da mu negde iskopam ime, ali bez uspeha. Nema ga cak ni na spisku FOX-a, valjda takvog asa cuvaju daleko od ociju javnosti. :huh:
Ne samo da ima najiritantniji moguci glas za jednog spikera vec je je zajebao sve zive sa svojom obilatom statistikom. Nikada necu zaboraviti kada je na spanskom El Clasicu (na BK), iz samo njemu znanog razloga, saopstio auditorijumu koliko je peskira potroseno u svlacionicama pred tekmu :rolleyes:

#9 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 19 March 2008 - 00:35

Bravo Bravo :huh: jes Mijaljevic, sve do sada sam pokusavao da mu negde iskopam ime, ali bez uspeha. Nema ga cak ni na spisku FOX-a, valjda takvog asa cuvaju daleko od ociju javnosti. :)
Ne samo da ima najiritantniji moguci glas za jednog spikera vec je je zajebao sve zive sa svojom obilatom statistikom. Nikada necu zaboraviti kada je na spanskom El Clasicu (na BK), iz samo njemu znanog razloga, saopstio auditorijumu koliko je peskira potroseno u svlacionicama pred tekmu :rolleyes:


Znaci, ukljucijem dva televizora, na jednom ide slika (FOX) na drugom ton (kad iskluce HRT 2 ostaje ton a nestaje slika). A kad su reklame na FOX-u prebacim na RTL. ;)
Eeeej Srbijo medju sljivicima... :D

#10 royks

royks
  • Members
  • 5 posts

Posted 19 March 2008 - 01:46

Ako je ovo konacno onda sam veoma razocaran.

FOX mi je od svih privatnih televizija koje imaju nac. frenkvenciju ubedljivo najodvratniji, pink mi je za njih mila majka.
Nadam se da ce nabaviti neke pristojne komentatore, da ne bi morali da slusamo onu piskavu pojavu (ne znam mu ime ali je valjda jedini sportski novinar na toj televiziji jer prenosi sve :huh: , dosao sa BK ).

Sto se reklama tice, pretpostavljam da cemo ih gledati vise nego samu trku.

Surova istina...... :rolleyes:

#11 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 19 March 2008 - 08:35

...
Sto se reklama tice, pretpostavljam da cemo ih gledati vise nego samu trku.

Stvarno, zašto bi Fox imao više reklama od B92 - nije im valjda sekunda toliko jeftinija od B92..? :rolleyes:

Valjda će dovesti nekog pristojnog voditelja ili bar voditelju pridružiti znalca™ koji će da učini prenos podnošljivijim :huh:

Koliko god da je vest dobra za one sa antenama :), šteta što će sad 104% da isključuju HRT2 sa kabla ;)

#12 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 19 March 2008 - 13:47

Stvarno, zašto bi Fox imao više reklama od B92 - nije im valjda sekunda toliko jeftinija od B92..? :rolleyes:


Nemam pojma zasto, ali provali sam. Odgledaj neku emisiju na FOX-u (ako imas jak stomak) pa provali koliki su im blokovi.
Cenim da su nabavili brdo sponzora da bi isfinansirali prenos F1, a svi oni ce morati da se izreklamiraju, pa kad to dodam ovoj prethodnoj recenici dolazim do zakljucka da ce tu malo biti formule, nadam se da gresim.

Znaci, ukljucijem dva televizora, na jednom ide slika (FOX) na drugom ton (kad iskluce HRT 2 ostaje ton a nestaje slika)


You lucky bastard, ja nemam ni ton kad mi iskljuce HRT :huh:

#13 Allen Konigsberg

Allen Konigsberg
  • Members
  • 264 posts

Posted 19 March 2008 - 14:55

Nego, hoce li krenuti od Malezije?

#14 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 19 March 2008 - 15:12

Ako je ovo konacno onda sam veoma razocaran.

FOX mi je od svih privatnih televizija koje imaju nac. frenkvenciju ubedljivo najodvratniji, pink mi je za njih mila majka.
Nadam se da ce nabaviti neke pristojne komentatore, da ne bi morali da slusamo onu piskavu pojavu (ne znam mu ime ali je valjda jedini sportski novinar na toj televiziji jer prenosi sve :rolleyes: , dosao sa BK ).

Sto se reklama tice, pretpostavljam da cemo ih gledati vise nego samu trku.

Ajde ne pljuj pre nego sto su poceli da prenose. Za razliku od ostalih televizija, bar prenose. Ocrnio si ih 2 sata posto su objavili da ce prenositi. Mislim ja cu i dalje gledati na HRT2 ali drago mi je sto neka nasa TV prenosi, kakva god bila uradila je ono sta drugi nisu hteli.

#15 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 19 March 2008 - 15:52

Ajde ne pljuj pre nego sto su poceli da prenose. Za razliku od ostalih televizija, bar prenose. Ocrnio si ih 2 sata posto su objavili da ce prenositi. Mislim ja cu i dalje gledati na HRT2 ali drago mi je sto neka nasa TV prenosi, kakva god bila uradila je ono sta drugi nisu hteli.


Dobro, ajde necu i ima da pojedem sve sto sam posejao ako im prenosi budu dobri, i to sa zadovoljstvom.
Pljuvacinu sam pre svega izrekao jer mi je ta TV odvratna, pa ne vidim kako bi prenos F1 mogli da odrade tako da odskace od ostatka programa. Tu ne mislim samo na sport vec na FOX u celosti, pocevsi od kecera :rolleyes: , Laneta Gutovica pa do onih imbecilnih "gegova" sa kucnim ljubimcima. :huh: