Jump to content


Photo
- - - - -

Mixed martial arts & Kickboxing


  • Please log in to reply
4766 replies to this topic

#3136 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 28 January 2018 - 01:55

Nate je protiv Rory leteo po oktagonu,plus onaj jedan takedown iz kontre protiv Lime,ni GSP ne bi bolje izveo.Lima se dosta sacuvao graund and pounda u mecu.
Cak ni Askren nije uspeo da ga tko iz g&p.

 

Diaz je zgoljavi vegan iz kategorije ispod, a Lima mora dobro da se pomuci za spustanje u velter

 

uglavnom, nikakva korist od garda ako nije aktivan ili ne umes da ustanes. sta vise, napadi sa ledja su skoro iscezli u severnoamerickim promocijama, jer bodovne sudije, zbog nerazumevanja situacije/ lenjosti/ pod uticajem pijane stoke koja zvizdi cim borba ode u parter - svejedno, gledaju samo ko ima top poziciju (odmah mi pada na pamet Demetrious Johnson vs Miguel Torres od pre par god)

 

 

 

Cain nikad ne može da bude GOAT, ma koliko god da je dobar borac i kompletan.

 

svaki mesec neka nova "najbolja borba" i "najbolji borac ikada" :D

 

najlaksi nacin da prepoznas likove koji prate sport tek poslednje 2-3god


Edited by peja™, 28 January 2018 - 01:58.

  • 0

#3137 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 28 January 2018 - 01:59

Šta ja znam. Mislim da bi borci trebali da imaju više poverenja u promotera kao što je Dana.

 

:rotflmao:

 

Šta ja znam. Mislim da bi borci trebali da imaju više poverenja u promotera kao što je Dana. Ne verujem da on ima nešto protiv Stipe. Nego jednostavno misli da je hypanje njegovih protivnika bolji način kako bi se prodao meč i strpale pare u đepove organizacije a posledično i boraca.

 
ma uopste :lol: samo je gazdama shebao projektovanu ppv kravu muzaru, u situaciji kada kompanija ima ukupno 0 aktivnih zvezda


Edited by peja™, 28 January 2018 - 02:04.

  • 0

#3138 Senn

Senn
  • Members
  • 213 posts

Posted 28 January 2018 - 03:54

Kada se već govori o napadima "s leđa" - Bas Rutten je dobio Kevina Randlemana na taj način, ali dosta je podeljenih mišljenja o toj borbi. Ipak mislim da tu imamo potpuno drugačiju situaciju - mnogi koji kapiraju napade sa leđa tvrde da je Kevin dobio tu borbu. Nije Bas naneo nikakvu štetu, niti su njegovi napadi bili dovoljni za pobedu (al' ipak su sudije nekako donele tu uvrnutu odluku i zasrale).


 


  • 0

#3139 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 28 January 2018 - 03:59

Jacare :o


  • 0

#3140 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 28 January 2018 - 12:56

Jacare se odmorio od povreda,dopinga i poraza.Malo je vec prestario,ali i dalje mislim da je jbna kradja sto je izgubio od Romera.
Elem,da ne kvotujem do u nedogled.Gard i heste da sacuvas glavu a ako nesto moze iz kontre,moze.
  • 0

#3141 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 29 January 2018 - 00:32

kada se sabere borba za 'interim' pojas i posle pobednik toga za 'pravu' titulu - Jacare je i dalje nekih godinu dana daleko od svoje sanse da postane sampion

+ verovatno ce morati da brani to mesto #1 izazivaca; protivnik porazeni u borbi za 'interim' pojas ili Wiedman

 

sargarepa na stapu


Edited by peja™, 29 January 2018 - 00:48.

  • 0

#3142 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 29 January 2018 - 15:29

 

Cccc


  • 0

#3143 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 29 January 2018 - 15:52

 

Cccc

 

Zašto ne. To je ionako neki smjer kojim ide UFC. Barem meni kao kežual fenu tako izgleda. Show. show, show.... Još da se napravi raspored tko, kako i u kojoj rundi treba pasti i svi sretni i zadovoljni. A ne da dosadnjaković tipa Miočića nešto zanovijeta i ruši likove koji su trebali uzeti pojas. Ovako nema iznenađenja. A dvorane su svejedno krcate. Još tu i tamo uzmeš stolicu pa odalamiš nekog, zavežeš ga lisicama, izvadiš udava iz vreće itd.


  • 0

#3144 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 29 January 2018 - 18:03

Ne znam sto ccc.

Ona je bas veliki fan WWE i ovo je ocekivano, sam nadimak jeuzela od Roddy Pipera. Mislim da je odradila svoje u MMA, utabala stazu zenama, otvorila im vrata i  UFC... a posle su je ozbiljni borci pretekli.

Ona ce da uzme kintu od WWE + plust taj zajebani life stajl, dok ce WWE da iskoristi njen star power. Win-WIn za obe strane jos kazu full contract ne kao lesnar neki part time


  • 1

#3145 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 29 January 2018 - 18:53

Gospodja !

 

Sto kaze Matic utabala je put zenama da se skoro pa izjednaceno sa muskarcima gledaju u UFC-u, pokazala da kad imas TO mozes i vise od svih muskaraca u kompaniji da zaradis bila veliki sampion i otisla sada da ne trpi mlacenje i uzme ogromne pare.

 

@Bugl preterujes ali razumem zasto jer si fan Stipea, jbg Stipe nije zanimljiv lik on cuti, radi i dobija sve a to nikad nece biti zanimljivo sirokoj narodnoj masi od koje se zaradjuje zato se i hajpovao vise Ngannou jbg cist biznis.


  • 1

#3146 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 29 January 2018 - 19:20

Ma i ovde ima njeno telo da trpi ozbiljne posledice (mozda cak i gore nego u UFC ako radi full time sto ne verujem da ce biti). Ali je ovo odlicno za njen ego znamo kako je nestane posle poraza, ovde nece morati to da radi posto je namesteno :D  + kinta je lepa.
Inace i UFC je reklamirao  njen debi na twiteru, sumnjivo mi to,  mozda stvarno Brock ode na jos 1 epizodu u UFC.


  • 0

#3147 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 29 January 2018 - 19:51

Brock vs Cain pa pobednik za titulu sa Stipe/DC

 

Pa bitnija je glava od tela :-) 


  • 0

#3148 Senn

Senn
  • Members
  • 213 posts

Posted 29 January 2018 - 20:58

Brock vs Cain pa pobednik za titulu sa Stipe/DC

A đe je tu Werdum? :/ Jbg, on bi trebalo da bude sledeći za titulu (kada se završi Stipe vs DC) - al' on nije toliko popularan i ne može da privuče ogromnu pažnju + Dana otvoreno kaže da nije u najboljim odnosima s njim...

Ima 40 godina i voleo bih da barem još jednom uzme pojas, da zaokruži karijeru...


Edited by Senn, 29 January 2018 - 20:58.

  • 0

#3149 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 29 January 2018 - 23:17

Gospodja !

 

Sto kaze Matic utabala je put zenama da se skoro pa izjednaceno sa muskarcima gledaju u UFC-u, pokazala da kad imas TO mozes i vise od svih muskaraca u kompaniji da zaradis bila veliki sampion i otisla sada da ne trpi mlacenje i uzme ogromne pare.

 

@Bugl preterujes ali razumem zasto jer si fan Stipea, jbg Stipe nije zanimljiv lik on cuti, radi i dobija sve a to nikad nece biti zanimljivo sirokoj narodnoj masi od koje se zaradjuje zato se i hajpovao vise Ngannou jbg cist biznis.

 

Pretjerujem, naravno, ali kako su se ponjeli prema njemu i nije daleko od istine. Iskreno, nisam stručnjak, stvarno jako malo znam o MMA. Ali ne bi li masama najinteresantnije trebalo biti ono u kavezu. A ako uz dominaciju u kavezu ide i show (McGregor), super. Ali ako će sve biti napuhivanje likova po pressicama čemu to. Iskreno pratio sam promociju borbe od strane UFC-a, a slučajno sam pratio i što prije borbe govore stručnjaci. Te dve stvari su bile dijametralno suprotne.


  • 0

#3150 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 30 January 2018 - 03:07

A đe je tu Werdum? :/ Jbg, on bi trebalo da bude sledeći za titulu (kada se završi Stipe vs DC) - al' on nije toliko popularan i ne može da privuče ogromnu pažnju + Dana otvoreno kaže da nije u najboljim odnosima s njim...

Ima 40 godina i voleo bih da barem još jednom uzme pojas, da zaokruži karijeru...

Tu je Werdum, i kao borac je po meni zasluzio pre Ngannou-a sansu za titulu ali ali vracamo se na ovo sto sam pricao sa biznis strane je to potez meeehhh jer bi ta borba povukla hardcore MMA ljubitelje i brazilsku publiku da kupi PPV, a u tome je caka sto to nije dovoljno sada kada je sport dosta popularizovan trazi se vise i vise cist kapitalizam. Zato je takav i trend tih borbi jakih imena a ne jakih boraca, jer jbg para vrti gde burgija ...

 

Pretjerujem, naravno, ali kako su se ponjeli prema njemu i nije daleko od istine. Iskreno, nisam stručnjak, stvarno jako malo znam o MMA. Ali ne bi li masama najinteresantnije trebalo biti ono u kavezu. A ako uz dominaciju u kavezu ide i show (McGregor), super. Ali ako će sve biti napuhivanje likova po pressicama čemu to. Iskreno pratio sam promociju borbe od strane UFC-a, a slučajno sam pratio i što prije borbe govore stručnjaci. Te dve stvari su bile dijametralno suprotne.

Da a to dovodi upravo o cemu sam pricao - koliko prodas toliko te postuju i tu se vise i ne pita toliko Dana koliko se pitaju novi vlasnici na njemu je samo da ishajpuje borbu to jest zaradi pare za kompaniju sada da bi se opravdalo tih 4,2 milijarde ... Glupo je dovoditi Konora iskljucivo u kategoriju boraca koji samo znaju da hajpuju borbu, on je svoje pokazao u featherwheight kategoriji i dokazao je da moze da stane ispred reci koje izgovori i nije da ga branim i ako sam njegov die hard fan nikad necu da kazem da je borac bez mana i uvek cu jer mi zdrav razum govori da kazem da ima vrlo malo sansi npr. protiv Khabiba, ali nebitno to.

 

Ovo sto si rekao o promociji i procenama strucnjaka isto nije tacno vrlo je podeljeno misljenje bilo medju strunjacima dosta njih je i reklo da taj jedan udarac Ngannou-a moze da ga obori i da to nece da izdrzi, ja npr. sam uvek bio na strani Stipea i otprilike sam znao da ce ovako borba da se odvije samo sam ocekivao neki TKO u 3. ili 4. rundi. 

 

Jbg prepoznao sam to i ako pratim sport tek nekih 3-4 godina isto kao sto sam znao da Volkan nije u pravom mestu na pravo vreme, sto bi rekli neki. ;)


  • 0