Jump to content


Photo

Zapamtite ovo ime - LeBron James


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
155 replies to this topic

#1 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 08:28

Momak ima 17 godina, a vec mu predvidjaju sigurno prvo mesto na sledecem draftu. Visok 2.01, igra na krilu, najcesce uporedjivan sa Magic-om zbog ispoljene nesebicnosti u igri i talenta za pass...
..."About as can't miss as can't miss gets. Blessed with supreme athletic gifts and the mind to maximize these tools."...
Momak iza sebe ima osvojene back to back titule u srednjoj skoli kao freshman i sophomore, izmedju ostalog i Cover Page Sports Illustrated (sve me ovo veoma podseca na Jesus Shatelsworth-a)...
Ako nekoga interesuje neka poseti
http://www.cleveland...ssports/lebron/

Momak vec potpisuje autograme za $100, a na utakmicama srednje skole ga gledaju Shak, R.Harper, A.Walker, M.Miller ....neverovatno.
Pitanje je samo da li ce ovaj decko izdrzati taj pritisak i da li ce se odluciti za koledz ili NBA nakon mature.

[ Izmena poruke: punisher na dan 2002-09-27 16:12 ]

#2 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 09:35

Nakon zavrsene trece godine srednje skole, pojavile su se glasine u DIME magazinu da ce potpisati za neki klub iz Italije za $9 miliona, posto tad nije mogao da se prijavi za draft....sto je on kasnije porekao.

#3 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 27 September 2002 - 09:57

Ma prichali su oni za mnoge da liche na Magica....

#4 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 10:29

Momak ima SAMO 17 godina, gledao sam neke video clips sa njim u glavnoj ulozi i kao da sam gledao MJ-a u najboljim danima, kucanja, fade away, jump shot, pass, ma sve...a ponavljam, nepunih 18 godina ima klinac. I kad vidim koliko je ta njihova high school liga dobro organizovana i popularna, zapitam se zasto mi nemamo tako nesto ovde...Anyway, mnogim srednjoskolcima su predvidjali sjajnu buducnost, neko je uspeo lakse (Bryant), neko teze (McGrady) no niko nije podigao na noge kosarkasku javnost u Americi kao ovaj mali, mislim svi pricaju o njemu i pitaju se da li je moguce da je on TOLIKO dobar...

#5 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 27 September 2002 - 12:27

mnogo citash slam :smile:

#6 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 12:40

probaj USA today...pokreni tamo pretragu sa njegovim imenom i dobices ogroman broj analiza, statistika i ostalog. Ovaj klinac prevazilazi nivo tih slam, hoops etc. gluposti. The Sports Illustrated je imao cover page sa naslovom "The Chosen One" (talking about Jesus Shatelsworth). Malo li mu je trening sa Jordan-om, ili sa Cavs-ima, koje je liga zbog toga kaznila sa $150.000...

[ Izmena poruke: punisher na dan 2002-09-27 14:24 ]

#7 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 27 September 2002 - 13:56

cuo sam ja za njega, ali bih voleo da ga vidim na delu.

#8 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 27 September 2002 - 14:41

banence:
mnogo citash slam :smile:

Jel moze kod nas da se dodje u posredstvo istog???

#9 Plimar

Plimar
  • Members
  • 241 posts

Posted 27 September 2002 - 15:28

Jedite *ovna bre svi (Ivan[Sonics],Banence,Alvaro...], mislim punisher je jedan od retkih koji salje poruke kakve treba da salju, da raspravljamo o njima, a ne vi i vase poruke tipa niko nema pojma i cesto nemaju veze sa NBA-om. Mislim koristite forum za neku vrstu izivljavanja, pogledajte malo strane forume vezane za NBA, ljudi normalno raspravljaju bez ovoliko idiotskih postova, jel vi nemate pametnije stvari u zivotu nego da saljete svakog dana sve gluplje i gluplje postove. Mozda ja imam nesto malo postova, ali to je zato sto se ne pravim da znam odgovor na svaki post. Dajte malo se uozbiljite, nemam ja nista protiv da se zezate, ali u nekoj normalnoj meri i na normalan nacin. Punisheru svaka ti cast sto se trudis, i voleo bi da je jos dosta ljudi na forumu sa takvim entuzijazmom i zanimanjem za NBA, ali sta je tu je, nije da se slihtam. Ko god misli da gresim neka otvori novu temu sa naslovom Nemas pojma, a ne da salju glupave postove u ovu temu. Meni je zao sto sam morao da saljem ovaj post u ovu temu, ali nisam mogao vise da se suzdrzim.

#10 Plimar

Plimar
  • Members
  • 241 posts

Posted 27 September 2002 - 15:32

Sto se tice LeBrona Jamesa, mislim da je jedan od retkih koji ce napraviti ogroman uticaj u NBA. Da li lici na Magica ne znam jer nikad nisam gledao Magica, ali pretpostavljam da sam ja na gubitku. Mislim da ima njegov profile na http://www.nbadraft.net .

#11 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 16:51

Ima na ovom http://www.cleveland...ssports/lebron/
par video klipova, i tih par su dovoljni da uvere svakoga o CEMU je ovde rec. Ima i jedan .avi kada Shaq ulazi na LeBron-ovu tekmu sa par dobrih akcija....Inace kazem na tom sajtu prate LeBron-a i sve u vezi njega, tako da ima velik broj informacija...

#12 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 27 September 2002 - 20:19

Plimar:
Jedite *ovna bre svi (Ivan[Sonics],Banence,Alvaro...], mislim punisher je jedan od retkih koji salje poruke kakve treba da salju, da raspravljamo o njima, a ne vi i vase poruke tipa niko nema pojma i cesto nemaju veze sa NBA-om. Mislim koristite forum za neku vrstu izivljavanja, pogledajte malo strane forume vezane za NBA, ljudi normalno raspravljaju bez ovoliko idiotskih postova, jel vi nemate pametnije stvari u zivotu nego da saljete svakog dana sve gluplje i gluplje postove. Mozda ja imam nesto malo postova, ali to je zato sto se ne pravim da znam odgovor na svaki post. Dajte malo se uozbiljite, nemam ja nista protiv da se zezate, ali u nekoj normalnoj meri i na normalan nacin. Punisheru svaka ti cast sto se trudis, i voleo bi da je jos dosta ljudi na forumu sa takvim entuzijazmom i zanimanjem za NBA, ali sta je tu je, nije da se slihtam. Ko god misli da gresim neka otvori novu temu sa naslovom Nemas pojma, a ne da salju glupave postove u ovu temu. Meni je zao sto sam morao da saljem ovaj post u ovu temu, ali nisam mogao vise da se suzdrzim.

1.Moram da kazem da Alvarno ne spada u tu grupu
2.U NBA se razumem svakako mnogo bolje od tebe, a svoju glupost si samo pokazao na onom topicu koji si otvorio

#13 punisher

punisher
  • Members
  • 3,529 posts

Posted 27 September 2002 - 20:52

Ivan[Sonics]:
1.Moram da kazem da Alvarno ne spada u tu grupu
2.U NBA se razumem svakako mnogo bolje od tebe, a svoju glupost si samo pokazao na onom topicu koji si otvorio


A zasto moras bas ti da branis Alvara . Plimar je stavio njegov post zajedno sa banencetovim i mozda ga pogresno razumeo, jer aluzija na Slam je verovatno zbog toga sto LeBron objavljuje tamo izvode iz svog dnevnika. A poznavanje NBA ovde uopste nije ni bitno, BTW, "razumes se u NBA" bolje i od Plimara i od mene zajedno...sleep tight i bez brige...samo je steta sto smo sjebali ovu temu o buducem kralju...

[ Izmena poruke: punisher na dan 2002-09-27 21:54 ]

#14 Plimar

Plimar
  • Members
  • 241 posts

Posted 27 September 2002 - 23:14

Izvinjavam se Alvaru u zaru pisanja sam se zaneo, a sto se tice Ivana nisam ja rekao da znam vise od tebe, ali ako znas dosta o NBA, onda salji malo normalnije postove sto se tice topica ne kajem se, jer nisam imao nista pametnije da napisem pa reko da nesto napisem. Ocigledno nisi procitao ceo post otvori novi topic sa nazivom Nemas pojma Plimare i tu me pljujte svi do mile volje, a ne da upropacavamo retke konstruktivne topice. Ivane pogledaj malo forum NBA polovina naslova je vezana za fudbal, ajde jedan topic, ali svakog dana sve vise topica vezanih za fudbal.

#15 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 28 September 2002 - 00:42

Alvaro:

banence:
mnogo citash slam :smile:

Jel moze kod nas da se dodje u posredstvo istog???


Moze...