Jump to content


Photo
- - - - -

Formula 1 u Bg-u


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 16 February 2008 - 13:30

Zasto niko ovo ne komntarise. Jedinstvena je prilika da na jednom mestu veci broj ljudi u Srbiji vidi Formulu 1 uzivo.

Koliko sam procitao vozice se Trecim bulevarom i ulicom Spanskih boraca. Program bi trebalo da pocne oko 12 u okolini expo centra u kojem ce biti i odrzana izlozba ovih automobila. Sinoc sam video kako istovaruju Jordanov bolid, cini mi se onaj iz poslednje sezone ove ekipe, a to bi trebalo da je isti koji je i Mansell provozao ulicama Londona

Posted Image

Takodje bi trebali da vidimo i Sumherov Ferrari, ali ne znam tacno iz koje sezone.

Ako neko ima jos informacija molio bih ga da ih postavi, ali u svakom slucaju vidimo se sutra tamo :rolleyes:

#2 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 16 February 2008 - 15:47

Ovaj Euroboss nije formula 1 ali daj sta das... :rolleyes:

#3 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 16 February 2008 - 16:11

Nije trka, ali bice nekih automobila. Meni je dovoljno samo da cujem taj zvuk motora :huh:
Jel moze neko samo da potvrdi informaciju da sve pocinje u 12 prepodne, hvala :rolleyes:

#4 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 16 February 2008 - 17:13

Nije trka, ali bice nekih automobila. Meni je dovoljno samo da cujem taj zvuk motora :huh:
Jel moze neko samo da potvrdi informaciju da sve pocinje u 12 prepodne, hvala :rolleyes:

Nije to cak ni "taj" zvuk motora, ovi su de-tjunovani. Ali k'o sto rekoh, daj sta das...

#5 AreOut

AreOut
  • Banned
  • 584 posts

Posted 18 February 2008 - 17:50

I sta je bilo od svega?