Jump to content


Photo
- - - - -

Kuda ideš Srbijo?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 sunshine_u_ochima

sunshine_u_ochima
  • Members
  • 8 posts

Posted 29 January 2008 - 11:36

Bez pretenzija da se oglasavam za koga cu glasati ( nije tema diskusije), citam poslednjih dana blogere B92, (na koji by the way, mi, obicni, bez veza da nas preporuche za registraciju, ne mozemo ni uzdah otkucati) kao prica gospodje ili djice...nemam pojma...Srbljanovic...o udesu ministra Jocica...toliko zluradih komentara, toliko neljudskog u svemu...da sam zanemela... Ne zelim im ni jedan trenutak onog sto se desilo pomenutim ljudima...oni brinu o psu....ja volim pse...jednako kao i ljude...ne zelim im nikad, makar vozili 100 km na sat, kod Nisha, (kad krenu da objasnjavaju , kako oni umeju da kazu, onom delu srbije: sto juznije , to tuznije,) izletanje prasecenta...da , obicnog praseta, koje je zgodno za Bozic, ne zelim im pokusaj kontrole nad volanom, ne zelim im pitanja: a gde ste molicu lepo posli? kad vam vreme nije...ne zelim im masovnu mizantropiju jer se zovu npr. Biljana..ne zelim...ne zelim da ih nazoven NELJUDIMA...ne zelim da ih zovem prvorednom Srbijom, ili drugorednom...svejedno..kako hocete...Sta misliti o ljudima koji sebe prepotentno smatraju nekim "iznad"...a "tugovali su", sad vidim neiskreno, za dechicom iz Big brothera...kog su par minuta pre usuda pljuvali...
Kuda idesh Srbijo...

#2 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 29 January 2008 - 11:48

decica iz big brothera nisu imala tu cast da im se legija prvi preda... :rolleyes:

#3 sunshine_u_ochima

sunshine_u_ochima
  • Members
  • 8 posts

Posted 29 January 2008 - 11:54

ok...to nije tema:) Legija!

Ljudskost kao osnova svih verovanja ovog sveta....Zloupotreba lichne nesrece u velichanje svojih stavova....o kome god da se radi:)...

#4 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 January 2008 - 12:00

ovo nije tema za raspravu na pdf politika.

selim vas na "društvo". :rolleyes: