Jump to content


Photo
- - - - -

Voditelji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
66 replies to this topic

#16 Blue Lady

Blue Lady
  • Members
  • 684 posts

Posted 20 February 2008 - 11:38

Ma sa voditeljima na nasoj televiziji nema kraja prostakluku i glupostima. Zovu nekog u goste a onda se cerekaju i samo oni pricaju. Sanja Marinkovic sa PINKA sama sebi kao da postavlja pitanja, a Milana Kalinica kad vidi sva se istopi. Stvarno nekad pomislim kako to neko moze da gleda. Bauer inteligentan, ali previse nadobudan, vise brine kako ce napraviti neku salu i da mu kravata stoji na mestu nego o emisiji. Na RTS-u jutarnji program nije los....vikendom posebno. Kulturni ljudi. Pa cak recimo i Mira Adanja Polak toliko poznata i priznata voditeljka pa nekako opet ne dozvoli sagovorniku da zavrsi recenicu. A o Olji Beckovic i da ne govorimo. Mada najmanje su mi jasni ti koji se javljaju kod nje u program nesto da kazu :rolleyes: Nekako nasim voditeljima je najbitnije da oni budu u centru paznje a najmanje gost koga su upravo oni pozvali da im dize rejting emisije :huh:

#17 acacia

acacia
  • Members
  • 18 posts

Posted 20 February 2008 - 13:01

Lea Kis za mene ubedljivo dno.
Govori kroz nos,oblaci se kao cirkuzant.
Isti gosti svako malo a ona uvek u mestu tapka.Za nekoga sa toliko godina iskustva i visokim obrazovanjem ocekuje se mnogo mnogo vise a na kraju ne dobije nista.veliki minus PInku
Meni je Dragan Marinkovic Maca nekako ok skroz,mada je i on neki cross malo glumac malo voditelj ali eto dobro se snalazi,cini mi se da je kod njega ona stara "sto vidis to i dobijes",sto je to je a to izgleda kod publike prolazi

#18 Medica

Medica
  • Members
  • 22 posts

Posted 22 February 2008 - 20:42

PREDRAG SARAPA, BRANKICA STANKOVIC I OLJA BECKOVIC SU RETKO NORMALNI

Edited by Medica, 22 February 2008 - 20:43.


#19 lukamatic89

lukamatic89
  • Members
  • 12 posts

Posted 03 March 2008 - 18:16

Obožavam ovo kad se ljudi za koje niko ništa ne zna, koji se kriju iza nekih "nickova", kritikuju, blate i što je najstrašnije od svega vređaju ljude koji su uspeli nešto u životu. Šta vam govori to što vi pričate o njima, a ne oni o vama...mislim dovoljno...
Čast izuzetcima koji su našli za shodno da nekoga pohvale, a ne samo da pljuju po, prema svemu sudeći uspešnim ljudima.

#20 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 03 March 2008 - 18:43

Obožavam ovo kad se ljudi za koje niko ništa ne zna, koji se kriju iza nekih "nickova", kritikuju, blate i što je najstrašnije od svega vređaju ljude koji su uspeli nešto u životu. Šta vam govori to što vi pričate o njima, a ne oni o vama...mislim dovoljno...
Čast izuzetcima koji su našli za shodno da nekoga pohvale, a ne samo da pljuju po, prema svemu sudeći uspešnim ljudima.


pa dobro,mislim da se ovde kritikuje sve zivo,ne znam sto bi sad novinari bili povlasceni..mislim,ok,"uspeli" su u zivotu (ili bez ovog " " ) ali neki jednostavno iritiraju pojavom/glasom/stasom..
Mene licno iritira glas (a boga mi i pojava) Lee Kis..za voditelje Pinka (vesti) da ne komentarisem..?

#21 lukamatic89

lukamatic89
  • Members
  • 12 posts

Posted 03 March 2008 - 18:48

pa dobro,mislim da se ovde kritikuje sve zivo,ne znam sto bi sad novinari bili povlasceni..mislim,ok,"uspeli" su u zivotu (ili bez ovog " " ) ali neki jednostavno iritiraju pojavom/glasom/stasom..
Mene licno iritira glas (a boga mi i pojava) Lee Kis..za voditelje Pinka (vesti) da ne komentarisem..?

I to je u globalu katastrofa...ja jesam možda pristrasan obzirom da sam iz te profesije, ali ovo mi je nešto najodvratnije...
Postoji to svuda u svetu...ali, kao što si rekao, ako se ovde kritikuje sve živo zašto ne smeju da se kritikuju "posteri"? Koji to najviše zaslužuju...
opet...čast izuzetcima

#22 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 03 March 2008 - 18:55

I to je u globalu katastrofa...ja jesam možda pristrasan obzirom da sam iz te profesije, ali ovo mi je nešto najodvratnije...
Postoji to svuda u svetu...ali, kao što si rekao, ako se ovde kritikuje sve živo zašto ne smeju da se kritikuju "posteri"? Koji to najviše zaslužuju...
opet...čast izuzetcima



Aaa,pa sad je malo jasnije sto te to iritira :rolleyes: i by the way,ja sam she :huh:
ali realno,u svakoj profesiji ima onih koji tu ne bi trebalo da budu,ali,da,cast izuzecima..
npr,meni je "Zeka-Milioner" cool,i volim Utisak nedelje,i (skoro) svi voditelji sa B92 su mi ok :)

#23 lukamatic89

lukamatic89
  • Members
  • 12 posts

Posted 03 March 2008 - 18:58

Aaa,pa sad je malo jasnije sto te to iritira :rolleyes: i by the way,ja sam she :)
ali realno,u svakoj profesiji ima onih koji tu ne bi trebalo da budu,ali,da,cast izuzecima..
npr,meni je "Zeka-Milioner" cool,i volim Utisak nedelje,i (skoro) svi voditelji sa B92 su mi ok :huh:

Da znas sve sto sam ja saznao za ovih godinu dana na televiziji, mnogo bi promeniLA misljenje ;)
Olicenje odlicnog novinara je Vladan Alimpijevic... Za razliku od nekih koji i pored visegodisnjeg iskustva prave pocetnicke greske, i bave se stvarima o kojima nemaju pojma, iako je to strogo NO NO za svakog novinara koji drzi do sebe. Nije dovoljno biti napadan...treba i znati zasto nesto napadas...a i ne treba stalno napadati. Ljudima se cini da novinari koji na sve vriste i prave neodobravajuce grimase znaju svoj posao, ali bas suprotno... Zato i nisu cenjeni u svojoj profesiji.

#24 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 10 March 2008 - 17:32

Tajni agent IZZY
"mora da ti je bio taj dan u mesecu"
Kreten

edit: kreten

Edited by st.maurice, 10 March 2008 - 18:16.


#25 maski

maski
  • Members
  • 1,296 posts

Posted 10 March 2008 - 17:48

skrechuju mi po ganglijama onaj s mladezzom sto je umislio da ima extra sexy glas i cela plejada ostalih likova koji ga imitiraju te gestikuliraju trepavicama i ochnim kapcima dok deklamuju* vesti [b92]....

edit: *chitaju s razumevanjem :rolleyes:

Edited by maski, 10 March 2008 - 17:49.


#26 Flower

Flower
  • Members
  • 105 posts

Posted 11 March 2008 - 15:20

Mi smo obicni ljudi, oni su TV licnosti tako je normalno da ih komentarisemo. Zivimo u Srbiji pa je jos normalnije da ih blatimo

#27 lukamatic89

lukamatic89
  • Members
  • 12 posts

Posted 12 March 2008 - 20:02

skrechuju mi po ganglijama onaj s mladezzom sto je umislio da ima extra sexy glas i cela plejada ostalih likova koji ga imitiraju te gestikuliraju trepavicama i ochnim kapcima dok deklamuju* vesti [b92]....
edit: *chitaju s razumevanjem :rolleyes:

Neuspešno kopiranje BBC-evih voditelja... Samo je jedna razlika, dok se u ovom slučaju "trepće" da bi se izgledalo pametno, legendarni BBC-evci su to radili jer su zaista razumeli o čemu pričaju... E sad samo treba videti kad neko ne zna šta čita i gestikulira, a kad neko zapravo zna, pa gestikulira.

#28 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 14 March 2008 - 17:57

Tajni agent IZZY
"mora da ti je bio taj dan u mesecu"

"Koja ti je asocijacija na Hopa-Cupa"
(IZZY No2) :rolleyes:

#29 Stewie

Stewie
  • Members
  • 217 posts

Posted 15 August 2008 - 18:18

Obožavam ovo kad se ljudi za koje niko ništa ne zna, koji se kriju iza nekih "nickova", kritikuju, blate i što je najstrašnije od svega vređaju ljude koji su uspeli nešto u životu. Šta vam govori to što vi pričate o njima, a ne oni o vama...mislim dovoljno...
Čast izuzetcima koji su našli za shodno da nekoga pohvale, a ne samo da pljuju po, prema svemu sudeći uspešnim ljudima.

Ne mogu da verujem šta ti pišeš. Nemam snage ni želje da ti objašnjavam zašto je tvoj komentar tako prokleto besmislen.

#30 mojforumnalog

mojforumnalog
  • Members
  • 14 posts

Posted 02 October 2008 - 13:10

Onaj lik sto vodi jutarnji program na b92... e taj decko nije za pricanje, munj, muuunj, nesto k'o prehladjen da je i k'o da nema atom snage u sebi.