Jump to content


Photo
- - - - -

Plivanje


  • Please log in to reply
655 replies to this topic

#46 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 28 July 2009 - 07:04

splavovi ima da opuste a ceca i seka odlaze u prevremenu peMziju zbog čavketa koji "daje primer mladima".
kod nas sport ne populariše sport jer zanimanje mladih za isti traje koliko trajanje uspeha određenog sportiste ali zato stvara nove nacionaliste/ fašiste. to što ti to vidiš kao "periferno" je samo znak da ti se nisu urezale u sećanje rušilačke demonstracije, kao one u vaterpolu na primer. zato kažem da ljudima ovde sport, kao sport, nije bitan, nije im bitan ni čavić za koga su čuli tek kad su ga medijski osvetlili patriote s rts-a. bitan im je taj lažan osećaj važnosti jer pripadaju određenoj naciji ali su zato kao pojedinci potpuno beznačajni (umesto da se kao ti njihovi idoli izdignu iznad mase svojim rezultatima).


Teorije koje si ti ovde razvio imaju nekog smisla, ali si ih zasnovao na poluinformacijama i na generalizovanju svih ljudi koji prate sport. Ti stvarno misliš da se nijedan uspešan i svojim životom zadovoljan čovek ne raduje uspesima Čavića istovremeno se gnušajući Koraća i raznih koraća? Da si u slučaj "majica" malo bolje upoznat znao bi šta je Čavić izjavio posle toga. Ti sve uklapaš u neku tvoju pojednostavljenu i generalizovanu sliku našeg društva.
  • 0

#47 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 28 July 2009 - 07:29

čavić prvo napravi glupost s onom kosovskom majicom a onda i daje one glupe izjave. ja da sam na njegovom mestu, unajmio bih nekog pr- a.


Na sreću , nisi na njegovom mestu...
  • 0

#48 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 28 July 2009 - 08:49

ima li ovaj podforum moderatora?
  • 0

#49 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 July 2009 - 09:44

Felps preti kako ce da se povuce sa WC, zato sto ova plivacka odela kao sto nosi Biderman daju preveliku prednost, a i Nemac je priznao da mu ona daju minimum sekund i po brze vreme, a ostavio ga je za nesto manje od toga. Mnogo me nervira licemer, on je veliki plivac, ali takodje zbog onog njegovog posebno dizajniranog speedo odela je imao prednost u Pekingu, sigurno ne toliko izrazenu, ali sasvim dovoljno da osvoji valjda 8 zlata, a imao je 3 trke u kojima su razlike bile u nivou stotinke, narocito ona sa Cavicem. Jedva cekam sutra da ga i Cavic razbije, samo bez tih polytherane odela, pa da vidim sta ce onda da kaze!!!
  • 0

#50 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 29 July 2009 - 09:51

ko gubi ima pravo da se ljuti! :ph34r:
  • 0

#51 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 29 July 2009 - 09:55

Jedva cekam sutra da ga i Cavic razbije, samo bez tih polytherane odela, pa da vidim sta ce onda da kaze!!!


A zar Čavić ne pliva u tom novom odelu?
  • 0

#52 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 July 2009 - 09:58

A zar Čavić ne pliva u tom novom odelu?


Ne. Mislim da Arena ima samo tu jednu liniju koju nosi Biderman, a Cavic nosi takodje Arenu, i nisu isti kostimi. Ako si gledao Bidermana probaj da se setis kako mu stoji kostim, svaki misic mu se vidi, mislim da nikada nisam video kostim koji toliko ide uz telo, a kod Cavica i nije tako. I nisu odela iste boje, ako to znaci nesto, mada nisam siguran da znaci...
  • 0

#53 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 29 July 2009 - 10:03

E onda dobro, ja se uplašio da mu to ne umanji pobedu u subotu. Moraće Felps da izmisli neku mononukleozu :ph34r:
  • 0

#54 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 July 2009 - 10:09

Ima on neku Arena X Glide, nova generacija, ali koliko sam shvatio to odelo nije od ovih problematicnih, sto se vidi i po njegovim vremenima, na 50m nije popravio licni vise nego sto ga je inace ovih nekoliko godina popravlja na velikim takmicenjima. I nisam mogao da nadjem nijednog sampiona osim njega koji nosi to odelo. Jedino je Lizbet Triket iz Australije uzela to odelo i rizikovala da ostane u timu jer svi oni nose Speedo valjda, a ona se presaltovala, i osvojila bronzu, nista spec.
  • 0

#55 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 29 July 2009 - 11:04

Felps preti kako ce da se povuce sa WC, zato sto ova plivacka odela kao sto nosi Biderman daju preveliku prednost, a i Nemac je priznao da mu ona daju minimum sekund i po brze vreme, a ostavio ga je za nesto manje od toga. Mnogo me nervira licemer, on je veliki plivac, ali takodje zbog onog njegovog posebno dizajniranog speedo odela je imao prednost u Pekingu, sigurno ne toliko izrazenu, ali sasvim dovoljno da osvoji valjda 8 zlata, a imao je 3 trke u kojima su razlike bile u nivou stotinke, narocito ona sa Cavicem. Jedva cekam sutra da ga i Cavic razbije, samo bez tih polytherane odela, pa da vidim sta ce onda da kaze!!!

Sad kad je poceo da gubi nije ok odelo.Kad je "pobedio" Cavica na 100m delfin za 1 stotinku onda nije bilo nikakvih reci o odelima.Biedermann ga je dobio za 1,20 sekundi ako ga odelo "ubrzava" 1,50,koliko odelo "ubrzava" Phelpsa?Uveren sam vise od 0,30.Isto tako sam uveren da bi ga dobio juce da su obojica bez odela plivala.Nadam se da ce ga Cavic poslati u penziju. :ph34r:

Edited by teoNS, 29 July 2009 - 11:05.

  • 0

#56 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 30 July 2009 - 12:43

Izgleda da je Nađa ušla u polufinale na 200 prsno sa ukupno četvrtim vremenom u kvalifikacijama i novim državnim rekordom...
  • 0

#57 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 30 July 2009 - 13:34

Izgleda da je Nađa ušla u polufinale na 200 prsno sa ukupno četvrtim vremenom u kvalifikacijama i novim državnim rekordom...

Posle tenisa postajemo svetska sila i u plivanju. :ph34r: Da je to neko rekao pre jedno 6-7 godina rekao bi mu da je najveca budala.
  • 0

#58 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 July 2009 - 13:48

Svaka cast za Nadju, definitivno najprijatnije iznenadjenje plivackih takmicenja u nasem timu, a Boga mi i uopste. Kako su se oni komentatori odusevljavali njom kada je plivala na 100m...
  • 0

#59 Elias

Elias
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 30 July 2009 - 15:30

Ne bi me cudilo da Cavic na treninzima stotku pliva ispod 50 sekundi ,imajuci u vidu neke njegove izjave od prethodnih dana.Deluje vrlo samouvereno.Nadam se samo da nece puno eksperimentirati u kvalifikacijama kako bi cuvao snagu za polufinala i finala, takva taktika je uvek bila dvosekli mac.Mislim da je favorit za zlato ispred Felpsa,ali ovaj je najveci plivac svih vremena tako da verovatno ce biti otvorena i tesna trka.
  • 0

#60 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 30 July 2009 - 17:35

Nađa u finalu sa petim vremenom u polufinalu...
  • 0